Za poslední měsíc se toto zboží prodalo 3x

AV Receiver Yamaha HTR-4072 černý


AV Receiver Yamaha HTR-4072, černý AV Receiver Yamaha HTR-4072, černý
AV Receiver Yamaha HTR-4072, černý AV Receiver Yamaha HTR-4072, černý
AV Receiver Yamaha HTR-4072, černý AV Receiver Yamaha HTR-4072, černý
již se neprodává
poslední známá cena 11 990 Kč


kód: 5775039


AV Receiver Yamaha HTR-4072 černý

AV Receiver, výkon 115 W, Wi-Fi, LAN, Bluetooth, HDMI, USB, AirPlay, Spotify, přehrává DSD 2.8MHz/5.6MHz, FLAC/WAV/AIFF 192kHz/24bit, Apple Lossless 96kHz / 24-bit

 VLASTNOSTI

Základní informace

Název
AV Receiver Yamaha HTR-4072 černý
Záruka
24 měsíců
Model
YAMHTR4072
Kód výrobku
5775039
Výrobce

Doplňující vlastnosti

Dálkové ovládání v balenívysvětlivka
ano

Dálkové ovládání v balení

Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál.
Označení BT připojení
ano
Multiroomvysvětlivka
ano

Multiroom

Multiroom - je systém, který může být dálkové ovládán z jednotlivých místností vašeho bytu a slouží pro distribuování odlišných zvukových výstupů na různá místa po celém vašem domě.
OSDvysvětlivka
Ne

OSD

OSD
On screen display. Označuje menu daného zařízení které se zobrazuje přímo na obrazovce tohoto zařízení. Je to tedy například menu funkcí monitoru.

Tuner

Tunervysvětlivka
digitální s RDS

Tuner

Máme 2 základní typy tuneru. Televizní může být například DVB-T,S,C pro příjem televizního signálu. Rádiový tuner - dekóduje z rádiového signálu signál jedné stanice (modulovaný nejčastěji AM nebo FM) a ten převádí na nízkofrekvenční elektrický signál v akustickém pásmu
Internetové rádio
ano

Výstupní výkon

Celkový výkon RMSvysvětlivka
115 W

Celkový výkon RMS

Celkový výkon RMS - Tato veličina popisuje dlouhodobý hudební (také označován jako nominální, sinusový) výkon, tj. výkon který ani při dlouhodobém hraní reproduktor nepoškodí. V praxi bývá reproduktor testován růžovým šumem po dobu 2 hodin při tomto hudebním výkonu.
Jednoduše řečeno: je to je největší výkon, který do reproduktoru můžete dlouhodobě "pustit" aniž byste jej zničili.

Typ přístroje

Typ
AV receiver

SMART Integrace do systému

Google Homevysvětlivka
ano

Google Home

Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích.
Smart Home Funkce

Chytré AV

Základní sada
ne
Amazon Alexavysvětlivka
ano

Amazon Alexa

Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla.
Apple HomeKitvysvětlivka
ne

Apple HomeKit

Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti.
Vlastní systémvysvětlivka
ano

Vlastní systém

Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek Výrobce. Aplikace poskytuje všechny potřebné funkce pro ovládání osvětlení, rolet a spotřebičů, nastavení teplot a časů pro vytápění včetně vzdáleného dohledu nad domem nebo bytem.

Vstupy a výstupy

Komponentní vstupyvysvětlivka
3

Komponentní vstupy

Komponentní video (další označení složkové video, YCrCb nebo YPrPb; YUV) - přenos video signálu pomocí tří kvalitních kabelů s konektory typu RCA (neboli CINCH). Video signál je rozdělen na jasovou složku (Y) a dále na červenou (Cr/Pr) a modrou (Cb/Pb) barevnou rozdílovou složku, což zajišťuje vysokou kvalitu barevného rozlišení i jasu. Barevné rozdílové složky vyjadřují, jak se červený resp. modrý signál odlišuje od zelené – přenášeny jsou pouze rozdíly barev. Typické označení je zelená, modrá, červená barva CINCH konektorů.
Počet video vstupůvysvětlivka
4

Počet video vstupů

Počet video vstupů
Udává kolik má popisované zařízení konektorů (vstupů) do kterých je možno přivést video signál.
Koaxiální vstupy
2
Optické vstupyvysvětlivka
1

Optické vstupy

Tento vstup slouží pro připojení reproduktorové soustavy k multimedíálním zařízením sloužícím pro reprodukci zvuku. Oproti koaxiálnímu připojení nevyužívá pro přenos signálu dráty, ale optický kabel
USB 2.0vysvětlivka
1

USB 2.0

USB 2.0 je rozhraní pro připojení zařízení, jako jsou flashdisky, externí harddisky, čtečky paměťových karet nebo chytré elektroniky. Verze 2.0 umožňuje přenášet data rychlostí až 60 MB/s.
Wi-Fivysvětlivka
ano

Wi-Fi

Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes Wi-Fi. Neudává jestli je Wi-Fi jako volitelné příslušenství.

Díky technologii Wi-Fi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.

Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
NFCvysvětlivka
ne

NFC

NFC je technologie pro přenos informací dotekem. Používá se třeba pro rychlé spárování Bluetooth zařízení. Potom se stačí dotknout televize mobilem s NFC a rovnou můžete na obrazovce promítat fotky z telefonu.
Linkové vstupyvysvětlivka
1

Linkové vstupy

Obdoba AUX vstupu. Je to tedy pomocný, rozšiřující vstup, který slouží k připojení multimediálních zařízení
Reproduktorový výstup A/B, nebo A+B
ano
Bluetoothvysvětlivka
ano

Bluetooth

Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat.
HDMI vysvětlivka
ano

HDMI

High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
LAN (Ethernet)vysvětlivka
ano

LAN (Ethernet)

Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě
Komponentní výstupyvysvětlivka
1

Komponentní výstupy

Nejjakostnější forma kabelového přenosu obrazové informace hned po HDMI. Jsou zde jednotlivé složky obrazu RGB ( Red=červená, Green=zelená, Blue=modrá), někdy též YUV, přenášeny každá vlastním kabelem, ty jsou tedy tři, jeden pro červenou a další dva pro zelenou a modrou složku obrazu
Počet USB
1

Zvuk

AirPlay
ano
Počet kanálů
5.1

Rozměry

Šířka výrobku
43.5 cm
Výška výrobku
16.1 cm
Délka (Hloubka) výrobku
32.7 cm
Hmotnost výrobku
7.7 kg
Šířka balení
53 cm
Výška balení
22 cm
Délka (Hloubka) balení
40 cm
Hmotnost balení
10 kg

 POPIS

AV Receiver Yamaha HTR-4072 černý

 • » 5× 115 W
 • » HDMI (4 in/1 out)
 • » HDCP 2.2
 • » Wi-Fi/LAN, Bluetooth
 • » USB
 • » Dolby TrueHD a DTS-HD
 • » 192 kHz/24-bit Burr Brown D/A
 • » DLNA
 • » AirPlay
 • » Internet Radio
 • » FM tuner (RDS, 40 předvoleb)
 • » 4K upscaling pro HDMI vstup
 • » ECO mode
 • » TIDAL, DEEZER
 • » Hmotnost 8,1 kg
 • » MusicCast surround
 • » MusicCast stereo
 •  
 • Domácí zábava na maximum
 • Díky AV receiveru Yamaha HTR-4072 posunete svou domácí audiovizuální zábavu o několik levelů výš. Sledování filmů, hraní počítačových her i poslech vaší oblíbené hudby se totiž s tímto zařízením stane skutečně neopakovatelným zážitkem. Přístroj bude fungovat jako všestranná platforma pro širokou škálu vašich elektronických přístrojů. K dispozici vám přitom dá nejnovější technologie pro přenos zvuku i obrazu, jejichž výhody pocítíte doslova na vlastní kůži.
 • Elegantní černé provedení navíc z tohoto receiveru činí i moderní designový prvek vašeho obýváku.
 •  
 • Dopřejte svým uším neopakovatelný prostorový zvuk
 • S jedinečnými zážitky z poslechu hudby se teď u vás doma roztrhne pytel. Postará se o to vysoký výkon tohoto receiveru, který činí 5× 115 W. Přístroj navíc využívá i technologii YPAO, která dokáže analyzovat akustiku místnosti a na základě získaných poznatků optimálně upravit zvukové parametry každého reproduktoru. Výsledkem toho je dokonale vyladěný prostorový zvuk, který vám prostě vezme dech.
 • Zásluhou funkce Virtual CINEMA DSP se parádního pětikanálového zvuku dočkáte i v případě, že nemáte možnost rozmístit ve svém obývacím pokoji všechny prostorové reproduktory. Zmíněná funkce totiž dokáže vytvořit virtuální prostorový zvuk i při použití pouhých dvou předních reproduktorů.
 •  
 • Obraz ve 4K kvalitě
 • AV receiver Yamaha HTR-4072 vyniká i svou schopností přenosu vysoce kvalitního grafického signálu. Přístroj se totiž může pochlubit kompatibilitou s perfektním 4K (Ultra HD) rozlišením a také s technologiemi vysokého dynamického rozsahu (HDR) a širšího barevného gamutu (BT.2020.br). Naplno si tak vychutnáte všechny výhody, které svým uživatelům přinášejí moderní LED televizory.
 • Funkce 4K upscaling vám navíc dokáže parádní zobrazení naservírovat i v případě přehrávání videa v nižším rozlišení. Jde totiž o funkci, jež umí zvýšit kvalitu obrazu tak, aby bylo výsledné zobrazení co nejblíže rozlišení 4K.
 •  
 • Moderní rozhraní HDMI
 • Tento AV receiver od Yamahy využívá technologii HDMI, máte s ním tak možnost přenášet jediným kabelem obraz i zvuk zároveň. Při přenosu audiovizuálního signálu přitom nedojde k žádné nežádoucí komprimaci či znehodnocení obsahu.
 • Přístroj disponuje 4 vstupy a 1 výstupem pro HDMI kabel a je kompatibilní i s moderním bezpečnostním standardem HDCP 2.2.
 •  
 • Streamujte hudbu z mobilu
 • Yamaha HTR-4072 Bluetooth    
 • Bezdrátová technologie Bluetooth vám umožní poslouchat hudbu, kterou máte uloženou ve svém chytrém mobilním telefonu či tabletu. I při bezdrátovém streamingu přes Bluetooth se přitom dočkáte špičkových zvukových kvalit. Přístroj totiž využívá technologii Compressed Music Enhancer, která dokáže za pomoci unikátních algoritmů navrátit komprimovaným MP3 souborům jejich původní kvalitu.
 •  
 • A co takhle muzika na internetu?
 • Receiver Yamaha HTR-4072 disponuje i integrovaným Wi-Fi přijímačem, který výrazně rozšiřuje jeho funkcionalitu. Můžete s ním tak poslouchat i muziku z internetových služeb, jako jsou AirPlay, Napster, Spotify, Pandora, JUKE, TIDAL nebo DEEZER.
 •  
 • Součást systému MusicCast
 • Tento AV receiver můžete začlenit do audio systému Yamaha MusicCast. Jde o moderní zvukové řešení pro celou vaši domácnost - v různých místnostech máte umístěna rozličná audio zařízení, přičemž všechna jednoduše ovládáte pomocí mobilního telefonu (prostřednictvím aplikace MusicCast Controller).

 SOUBORY KE STAŽENÍ

AV Receiver Yamaha HTR-4072 černý

 

 

 DISKUZE

Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázek zboží má pouze informativní charakter.
www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999
 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky Hello bank!Nákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.