www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999

Barbecue grily na dřevěné uhlí632 Kč
1799 Kč
Vašemu výběru vyhovuje 9 položek.

Jak vybrat zahradní gril?

Zahradní gril přichází ke slovu začátkem jara a jeho využití obvykle končí s přicházejícím podzimem. O to více je třeba dbát na správný výběr, v letních měsících a tropických teplotách přece nechcete trávit na rozpálené terase zbytečně mnoho času přípravou grilovaných pokrmů.
 

Elektřina, plyn nebo uhlí?

Grilů je na trhu obrovské množství a jejich funkčnost je velmi podobná, ať už si vyberete elektrickýplynový či klasiku na dřevěné uhlí. Každý z nich však má určitá specifika, se kterými je třeba počítat.

Elektrické grily jsou univerzálním řešením, plánujete-li grilovat nejen na otevřené terase, ale rádi si dopřejete zdravé pokrmy bez množství tuku také v zimním období, kdy se griluje v uzavřených místnostech či v zimních zahradách. Zásadní výhodou elektrického grilu je snadná manipulace a také rychlost rozpálení grilovací desky či roštu. Některé modely umožňují i použití lávových kamenů. U tohoto typu grilu je vhodné zkontrolovat snadnost přístupu k topné spirále, kterou je třeba pravidelně čistit.

zobrazit více

 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky CETELEMNákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU