CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo


CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo
CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo
CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo
CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo
CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo
aktuálně nedostupné
poslední známá cena 15 408 Kč


kód: 4071103


CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo. Bezzrcadlovka, 24,2 Mpx, Bezzrcadlovka, CMOS snímač, Automatické zaostřování 7 sn./s., Naklápěcí dotyková obrazovka LCD 7,5 cm, Procesor DIGIC 7, Video Full HD, Wi-Fi/NFC/Bluetooth, Digitální IS v 5 osách, Snižuje vliv otřesů fotoaparátu

 VLASTNOSTI

Základní informace

Název
CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo
Záruka
24 měsíců
Model
CANEOSM6B
Kód výrobku
4071103
Výrobce

Obecné informace

Typ fotoaparátu vysvětlivka
kompakt s výměnným objektivem

Typ fotoaparátu

Digitální fotoaparáty můžeme podle konstrukce rozdělit na kompaktní, kompaktní s výměnným objektivem, zrcadlovky (DSLR) a elektronické (nepravé) zrcadlovky (SLR-like).
Menu v CZ/SK jazyku
ano
Materiál těla

kov

Snímací čip

Rozlišení (foto)vysvětlivka
24,2

Rozlišení (foto)

Je počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí - čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie.
Druh snímačevysvětlivka
CMOS

Druh snímače

Snímač (snímací čip) snímá požadovaný obraz a tvoří nejdůležitější prvek fotoaparátu. Pro představu vypadá jako destička s miliony snímacími body (pixely), které zaznamenávají intenzitu světla a další obrazové informace. Tyto informace pak dále zasílá do procesoru.
Formát snímačvysvětlivka
APS-C

Formát snímač

APS-C snímače, nepokrývají celé pole snímače (filmu), nicméně pro běžné fotografování je to dostačující parametr.
Full-Frame digitální zrcadlovky jsou poloprofesionální nebo profesionální přístroje, které májí velikost snímacího čipu rovnu velikosti plného políčka kinofilmu používaného u klasických fotoaparátů, tj. 36 × 24 mm.
Větší velikost čipu má vliv na hloubku ostrosti výsledné fotografie.
Velikost snímače (CSC)
22,3 × 14,9 mm
Min. citlivost (ISO)vysvětlivka
100 ISO

Min. citlivost (ISO)

Citlivost (někdy nazývána také ISO podle normy) je jeden ze základních parametrů expozice při pořizování snímku. Obvyklé hodnoty citlivosti jsou od 12 do 3200 ISO, existují ale i mnohem vyšší hodnoty. Citlivost ovlivňuje množství světla, které je ke správné expozici potřeba (s vyšší citlivostí lze např. fotografovat i v horších světelných podmínkách), má ale zároveň vliv na kvalitu fotografie - způsobuje větší zrno a šum.
Max. citlivost (ISO)vysvětlivka
25 600 ISO

Max. citlivost (ISO)

Je vyjádření citlivosti snímače na světlo. Vyšší citlivost využijeme zejména při snímání v horších světelných podmínkách pro zamezení šumu a rozmazání šumu.
Formát záznamu fotovysvětlivka

JPEG

RAW

Formát záznamu foto

Obrázek z digitálního fotoaparátu obsahuje miliony jednotlivých bodů s obrovskou barevnou hloubkou, což klade vysoké nároky na kapacitu paměti. Pro zmenšení velikosti výsledných datových souborů se proto používají speciální matematické algoritmy, které dokážou určité obrazové informace vypouštět a tím tato data zkomprimovat, tedy výrazně snížit velikost výsledného datového souboru.

Bezesporu nejpoužívanějším formátem je JPEG (Joint Photographic Experts Group). Formát JPEG se používá hlavně u fotografií a všude tam, kde nechceme narušit barevnou hloubku obrazu. Velmi rozšířený je zejména na internetu formát GIF, který už ale zasahuje do barevné hloubky obrazu a hodí se proto spíše pro kreslené obrazy (loga, nápisy, ikonky) s menším množstvím použitých barev. Vysoce kvalitním formátem digitálního obrazu je pak TIFF, který je používán u některých dražších fotoaparátů s velkou kapacitou paměti, protože velikost datových souborů tohoto formátu je obrovská. Profesionální fotoaparáty používají i speciální formát RAW.

Objektiv

Bajonet
EF-M
Počet objektivů v setuvysvětlivka
pouze tělo

Počet objektivů v setu

Je počet objektivů, které jsou v balení s tělem fotoaparátu.
Sluneční clona v balení
ne

Režimy a funkce

Kreativní režimyvysvětlivka

8

Kreativní režimy

Pomocí kreativních režimů lze fotografie upravovat ještě ve fotoaparátu. Jde o základní a snadné úpravy pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou fotografie složitě upravovat v počítači. Jedná se např. o režimy "černobílý", "sépie", "rybí oko" apod.
Sekvenční snímánívysvětlivka
7 sn./s

Sekvenční snímání

Sekvenční snímání umožnuje pořizovat snímky se stejným zaostřením a stejnou expozicí. Běžné digitální i klasické fotoaparáty dokáží snímat rychlostí 2-3 snímky za sekundu, výkonnější DSLR 5 sn/sec. Přístroje určené pro profesionály snímají 8-10 snímků za sekundu v plné kvalitě
Samospoušť (min. prodleva)vysvětlivka
2 s

Samospoušť (min. prodleva)

Minimální časová prodleva (v sekundách), kterou lze nastavit u funkce samospoušť.
Interní blesk
ano
Detekce obličejevysvětlivka
ne

Detekce obličeje

Funkce digitálního fotoaparátu, který tak dokáže rozpoznat obličeje na snímku a automaticky je zaostřit.
Nastavení interního blesku v EV
ano
Externí bleskvysvětlivka
ano

Externí blesk

Některé fotoaparáty podporují připojení externího blesku pomocí tzv. sáněk neboli patice na blesk, umístěné v horní části fotoaparátu. Tato patice obsahuje kontaktní body, pomocí kterých se přenášejí informace o nastavení mezi bleskem a fotoaparátem.

Zaostřování a měření scény

Systém ostření

Jednotlivý AF + MF

Pomocné světlo AFvysvětlivka
ano

Pomocné světlo AF

Pomocné zaostřovací světlo AF (AF assist lamp) napomáhá zaostření při špatných světelných podmínkách. Jde v podstatě o malou lampičku, která při pokusu o zaostření přisvětlí scénu a pomůže fotoaparátu rozpoznat hrany zaostřovaného objektu, pomocí nichž poté správně zaostří.
Vyvážení bílévysvětlivka

automatické

Vyvážení bílé

Ne vždy máme tu možnost fotografovat za plného slunečního světla o barevné teplotě 5500K. Často je fotografovaná scéna osvětlena světlem "teplejším" (např. žárovka 3000K) nebo naopak "studenějším" (např. zatažená obloha 6500K), tedy světlem o jiné barevné teplotě. Je tedy třeba dát fotoaparátu jasně najevo, jakou barvu má při daném druhu osvětlení vlastně považovat za bílou a jaká je tedy její barevná teplota.

Naprostá většina digitálních fotoapárátů je schopna provést nastavení bílé automaticky, popř. automatiku vypnout a nastavit ručně některou z předvolitelných hodnot (žárovkové osvětlení, slunce za mrakem, zářivka, atd.).

U dražších fotoaparátů je k dispozici možnost mnohem přesnějšího nastavení bílé. Stačí namířit objektiv na bílý předmět (např. stránku bílého papíru), stisknout tlačítko a hodnota bílé je fotoaparátem přesně změřena a nastavena.
Kompenzace expozice +/-EV délka krokuvysvětlivka
-3 až +3 EV v krocích po 1/3 EV

Kompenzace expozice +/-EV délka kroku

Možnost ručního posunu hodnot expozice o expoziční stupně (EV, exposure value), resp. většinou o třetiny EV stupně. Tuto funkci lze využít při nevyhovujících, ať už příliš jasných či nedostatečných, světelných podmínkách. Pomocí kompenzace expozice můžeme snímek na pohled "zesvětlit" či "ztmavit".
Nejkratší čas expozicevysvětlivka
1/4000 s

Nejkratší čas expozice

Expoziční čas (doba expozice, rychlost závěrky) je doba, po kterou je závěrka fotoaparátu otevřena a umožňuje tak světlu dopadat na obrazový senzor nebo film ve fotoaparátu.
Nejdelší čas expozicevysvětlivka
30 s

Nejdelší čas expozice

Expoziční doba je čas, po který dopadá na světlocitlivý materiál či snímač obraz z objektivu. Udává se ve zlomcích sekundy nebo v sekundách celých, a to v řadě stanovených hodnot, které jsou navzájem přibližně dvojnásobné (event. poloviční). Například 2 s, 1 s, 1/2, 1/4, 1/8, 1/15, 1/30, 1/60, 1/125, 1/250, 1/500, 1/1000, 1/2000.

Za hranici použitelnosti při fotografování bez stativu se považuje expoziční doba 1/60 sekundy. Delší expoziční dobu (např. 1/30 s) lze "udržet" bez stativu přímo v rukou jen velmi obtížně a obrázek je zpravidla rozmáznutý pohybem roztřesených rukou.

Displej a hledáček

Dotykový displejvysvětlivka
ano

Dotykový displej

Dotykový displej umožnuje ovládat přímo dotykem bez použití funkčních kláves.
Rozlišení LCDvysvětlivka
1 040 000 pix

Rozlišení LCD

Vyjadřeje rozlišení zadního displeje přístroje
Typ hledáčkuvysvětlivka
elektronický

Typ hledáčku

Hledáček zobrazuje stejný obraz, jaký zmáčknutím spouště vyfotíte. V případě optického hledáčku je obraz z objektivu přenesen soustavou hranolů, zrcadel a čoček. Elektronický hledáček pak tvoří malý displej, na který je přenášen obraz digitálně.
Velikost LCDvysvětlivka
7.5 cm

Velikost LCD

Vyjadřuje velikost (rozměr uhlopříčky) zadního displeje.
Polohovatelný displejvysvětlivka
ano

Polohovatelný displej

Umožňují natočení, vyklopení zadního displeje, tak aby jste stále měli přehled o tom co fotíte, ikdyž například máte fotoaparát nad úrovní očí.

Paměť

Podpora paměťových karet
ano

Rozhraní

Wi-Fivysvětlivka
ano

Wi-Fi

Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jestli je WiFI jako volitelné příslušenství.

Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
GPSvysvětlivka
ne

GPS

Globální polohovací systém, zkráceně GPS. Určí polohu přístroje s přesností do 10m.
Podpora přímého tisku
ano
NFCvysvětlivka
ano

NFC

NFC je technologie pro přenos informací dotekem. Používá se třeba pro rychlé spárování Bluetooth zařízení. Potom se stačí dotknout televize mobilem s NFC a rovnou můžete na obrazovce promítat fotky z telefonu.
Konektory

mikrofon

USB Micro

HDMI Micro

Propojení Bluetoothvysvětlivka
ano

Propojení Bluetooth

Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat.

Záznam videa

Max.rozliš.videavysvětlivka
Full HD (1920x1080) pix

Max.rozliš.videa

Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci.
Hodnota fps
60
Formát záznamu videavysvětlivka

AVI/MPEG4

MP4

Formát záznamu videa

AVI (Audio-Video) pochází z MS Windows. Původně se jednalo o jednoduchým způsobem komprimovanou animaci. Dnes se s touto příponou ukládají i několikagigabytové filmy ve špičkové kvalitě. V podstatě se tedy jedná o jakousi obálku pro různé kompresní metody. Používá se převážně MPEG 4, hlavně varianty DivX nebo WM. Pro zvukovou stopu se používá komprese MP3, případně méně náročné komprese.

MPEG (Motion Picture Expert Group) se používá pro přenos a archivaci multimediálních dat. Potkat můžete tři druhy formátu. MPEG I, II a IV. Platí, že čím vyšší číslo, tím větší komprese, náročnost a kvalita. Komprese funguje na principu zaznamenávání změn od předešlého a následujícího políčka filmu. Pro zvukovou složku se používá jak nekomprimovaný navzorkovaný signál, tak různé komprese až po MP3.

MOV (Movie) pochází ze světa počítačů Apple MacIntosh. Dnes se používá hodně v USA, například NASA často uveřejňuje animace v tomto formátu.

Další parametry

Typ bateriívysvětlivka
Li-Ion akumulátor

Typ baterií

Napětí, laicky řečeno, udává sílu baterie. Pokud kapacita baterie značí, jak dlouho baterie může pracovat, pak napětí symbolizuje, jak velkou námahu zvládne.
Vodotěsnost
ne
Barvavysvětlivka

černá

Barva

Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní.

Rozměry

Šířka výrobku
6.8 cm
Výška výrobku
11.2 cm
Délka (Hloubka) výrobku
4.45 cm
Hmotnost výrobku
0.39 kg
Šířka balení
18 cm
Výška balení
17 cm
Délka (Hloubka) balení
17 cm
Hmotnost balení
1.23 kg

 POPIS

CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo

 • Nezmeškáte jediný příběh s CANON EOS M6.
 •  
 • Model EOS, díky němuž budete stále připraveni na spontánní příběhy v ulicích, neboť jej můžete brát všude s sebou.
 •  
 • Velký kvalitou, malý rozměry
 • Spojení výkonu digitální jednooké zrcadlovky s absolutní přenositelností.
 •  
 • Kvalita obrazu na úrovni zrcadlovky od bezzrcadlového fotoaparátu
 • Zachyťte krásu světa kolem sebe, pořizujte snímky vystihující atmosféru nečekaných situací. V kompaktním těle modelu EOS M6 se skrývá velký snímač CMOS s rozlišením 24,2 MP zajišťující špičkové výsledky, dokonce i v podmínkách s vysokým kontrastem nebo slabým osvětlením.
 •  
 • Kombinace kompaktního fotoaparátu a digitální jednooké zrcadlovky
 • Díky malým rozměrům se vám EOS M6 vejde do kapsy nebo do tašky a můžete se tak věnovat spontánnímu fotografování - zachycovat neočekávané okamžiky s průzračnou čistotou a kreativitou pomocí fotoaparátu, který můžete neustále nosit s sebou.
 •  
 • Ohromný výkon, když jej nejvíce potřebujete
 • Technologie Dual Pixel CMOS AF zaostřuje stejně rychle a přesně jako digitální jednooká zrcadlovka a umí automaticky sledovat objekty při jejich pohybu po celém záběru. EOS M6 dokáže také fotografovat velmi rychle a pořizovat 24,2megapixelové fotografie rychlostí až 9 snímků/s (7 snímků/s s průběžným automatickým zaostřováním).
 •  
 • Systém CMOS AF s duálními pixely
 • Rychlé zaostřování pro fotografy. Plynulé zaostřování pro autory filmů.
 •  
 • Nové úrovně kreativity při filmování
 • Pro videozáznamy můžete používat stejné ovládací prvky jako při pořizování fotografií a mimořádně snadno tak vytvářet filmy v rozlišení Full HD, které vypadají skvěle online i na domácím televizoru. Objekty zůstanou ostré, i když budou v pohybu (nebo se budete pohybovat vy), stabilitu záběrů zajistí stabilizátor obrazu v 5 osách zabudovaný ve fotoaparátu.
 •  
 • Chytré sdílení a možnosti připojení - nepotřebujete žádné kabely
 • Vždy aktivní technologie Bluetooth® a NFC usnadňují připojení modelu EOS M6 ke smartphonu nebo tabletu prostřednictvím Wi-Fi. Po připojení můžete procházet snímky a sdílet je s přáteli s využitím cloudu. Můžete dokonce fotoaparát ovládat na dálku, kdy se na obrazovce příslušného zařízení zobrazuje obraz z fotoaparátu.
 •  
 •  
 • TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
 •  
 • Obrazový snímač
 • Typ
 • CMOS o velikosti 22,3 × 14,9 mm
 • Efektivní pixely
 • Přibližně 24,2 megapixelu
 • Pixely celkem
 • Přibližně 25,8 megapixelu
 • Poměr stran
 • 3:2
 • Low-pass filtr
 • Vestavěný/fixovaný
 • Čištění snímače
 • Integrovaný čisticí systém EOS
 • Typ barevného filtru
 • Primární barvy
 •  
 • Obrazový procesor
 • Typ
 • Procesor DIGIC 7
 •  
 • Objektiv
 • Montáž objektivu
 • EF-M (objektivy EF a EF-S jsou kompatibilní při použití upevňovacího adaptéru EF-EOS M)
 • Ohnisková vzdálenost
 • Ekvivalent 1,6násobku ohniskové vzdálenosti objektivu
 • Stabilizace obrazu
 • Optický stabilizátor obrazu u kompatibilních objektivů
 • Film: k dispozici zabudovaná digitální stabilizace obrazu v 5 osách. Další vylepšení stabilizace pomocí objektivů kompatibilních s funkcí Dynamický IS
 •  
 • Zaostřování
 • Typ
 • Systém Dual Pixel CMOS AF Pixely detekce rozdílu fáze vestavěné do obrazového snímače
 • Systém automatického zaostřování / AF body
 • • Maximálně 49 AF bodů (pevně umístěných na mřížce 7 × 7) prostřednictvím aut. výběru ve fotoaparátu
 • • Volné umístění 1 AF bodu / 1 AF zóny (9 bodů, mřížka 3 × 3) pomocí ručního výběru
 • Rozsah automatického zaostřování (AF)
 • EV -1 až 18 (při teplotě 23 °C a citlivosti ISO 100 s objektivem EF-M 22mm f/2 STM)
 • Režimy automatického zaostřování (AF)
 • Jednosnímkové automatické zaostřování a průběžné automatické zaostřování
 • Volba AF bodu
 • • Obličej+ Sledování: sledování obličeje a objektu pomocí automatického rozpoznávání /ručního výběru prostřednictvím dotykové obrazovky. Automatický výběr více než 49 AF bodů, když není v rámečku rozpoznána tvář.
 • • Plynulé zónové AF: ruční výběr zóny, plus automatický výběr více než 9 AF bodů v rámci vybrané zóny
 • • 1bodové automatické zaostřování: Ruční výběr pomocí dotykové obrazovky/tlačítek
 • Zobrazení vybraného bodu automatického zaostření (AF).
 • Je označen na displeji LCD/elektronickém hledáčku
 • Blokování automatického zaostření
 • Zablokováno, pokud je stisknuto buď tlačítko spouště do poloviny, nebo přizpůsobitelné tlačítko blokování AE
 • Pomocné světlo AF
 • S využitím pomocného světla LED
 • Ruční zaostřování
 • • S objektivy typu EF a EF-S - výběr pomocí spínače AF/MF na objektivu
 • • S objektivy typu EF-M - výběr pomocí vyhrazeného tlačítka MF/dalších tlačítek s přizpůsobitelnou funkcí (přepínání AF/MF).
 • • Dostupné je zvýraznění okrajů pro MF.
 • • Dostupná funkce AF+MF (Ruční nastavení zaostřování po One-Shot AF)
 • • K dispozici zvětšení snímku během ručního zaostřování (5× nebo 10×)
 •  
 • Řízení expozice
 • Režimy měření expozice
 • Měření v reálném čase zajišťované snímačem obrazu
 • (1) Poměrové měření (384 zón)
 • (2) Částečné měření ve středu (přibližně 10 % obrazovky živého náhledu)
 • (3) Celoplošné měření se zdůrazněným středem
 • (4) Bodové měření (přibližně 2 % obrazovky živého náhledu)
 • Rozsah měření
 • • Fotografie: EV 1 až 20 (při teplotě 23 °C a citlivosti ISO 100)
 • • Film: EV 2 až 20 (při teplotě 23 °C a citlivosti ISO 100)
 • Blokování AE
 • • Automatické: v režimu jednosnímkového automatického zaostřování (One-Shot AF) s poměrovým měřením se expoziční hodnoty zablokují při dosažení zaostření.
 • • Ruční: pomocí tlačítka blokování AE v režimech kreativní zóny.
 • Kompenzace expozice
 • ±3 EV v krocích po 1/3 EV
 • Automatický bracketing expozice (AEB)
 • 3 snímky v rozsahu ±2 EV, v krocích po 1/3 EV (lze použít spolu s kompenzací expozice)
 • Citlivost ISO
 • • Automatické ISO (100 až 25600), 100 až 25600 v krocích po 1/3 EV
 • • Film: Automatické ISO (100 až 6400), 100 až 12800 v krocích po 1/3 EV
 •  
 • Závěrka
 • Typ
 • Elektronicky řízená štěrbinová závěrka
 • Rychlost
 • 30 až 1/4 000 s (v krocích po 1/3 EV), Čas B (Bulb) (Celkový rozsah rychlosti závěrky. Dostupný rozsah závisí na režimu snímání.)
 •  
 • Vyvážení bílé
 • Typ
 • Automatické vyvážení bílé pomocí obrazového snímače
 • Nastavení
 • AWB (Automatické vyvážení bílé), Denní světlo, Stín, Zataženo, Wolframové světlo, Bílé
 • zářivkové světlo, Blesk, Uživatelské, Nastavení teploty chromatičnosti (v krocích po 100 K).
 • Kompenzace vyvážení bílé:
 • 1. Modrá/jantarová ±9 úrovní
 • 2. Purpurová/zelená ±9 úrovní
 • Uživatelské nastavení vyvážení bílé
 • Ano, možnost zaregistrovat 1 nastavení
 •  
 • Hledáček
 • Typ
 • Volitelný elektronický hledáček EVF-DC1, EVF-DC2
 • Informace v hledáčku
 • • S hledáčkem EVF-DC2:
 • Přizpůsobitelné, přepínání pomocí tlačítka INFO.
 • (1) Obraz živého náhledu s informacemi o expozici
 • (2) Obraz živého náhledu se základními informacemi
 • (3) Obraz živého náhledu s úplnými informacemi
 • • Přizpůsobitelná nastavení:
 • informace o snímku, překrytí rastrem (3 formáty), histogram (jas/RGB), elektronický horizont, poměr stran
 • Náhled hloubky ostrosti
 • Ano, prostřednictvím tlačítek s přizpůsobitelnou funkcí
 •  
 • Displej LCD
 • Typ
 • Displej LCD ClearView II (TFT) s dotykovou obrazovkou a úhlopříčkou 7,5 cm (3,0"). Poměr stran 3:2. Přibližně 1 040 000 bodů. Elektrostatický kapacitní. Výklopný pod úhlem 180 stupňů nahoru a 45 stupňů dolů.
 • Pokrytí
 • Přibližně 100 %
 • Nastavení jasu
 • Možnost nastavení pěti úrovní
 • Možnosti zobrazení
 • • Přizpůsobitelné, přepínání pomocí tlačítka INFO.
 • (1) Obraz živého náhledu se základními informacemi
 • (2) Obraz živého náhledu s úplnými informacemi
 • (3) Obraz živého náhledu bez informací
 • (4) Obrazovka rychlého ovládání
 • • Přizpůsobitelná nastavení:
 • informace o snímku, překrytí rastrem (3 formáty), histogram (jas/RGB), elektronický horizont, poměr stran
 •  
 • Blesk
 • Vestavěný blesk GN (ISO 100, metry)
 • 5
 • Pokrytí vestavěného blesku
 • Maximální pokrytí ve vzdálenosti přibl. 15 mm (ekvivalent pro 35mm film: přibl. 24 mm)
 • Doba nabíjení vestavěného blesku
 • Přibližně 3 sekundy
 • Režimy
 • Auto (E-TTL II), Ruční blesk zap/vyp. (3 nastavení výkonu blesku)
 • Redukce jevu červených očí
 • Ano - pomocí světla pro redukci jevu červených očí
 • X synchronizace
 • 1/200 s
 • Kompenzace expozice s bleskem
 • +/- 2 EV v krocích po 1/3 EV
 • Bracketing expozice s bleskem
 • Ano, pomocí kompatibilního externího blesku
 • Blokování expozice s bleskem
 • Ano, pomocí tlačítka AEL
 • Synchronizace na druhou lamelu
 • Ano
 • Sáňky pro příslušenství / konektor PC
 • Ano/Ne
 • Kompatibilita s externím bleskem
 • E-TTL II s blesky Speedlite řady EX, podpora bezdrátového připojení více blesků
 • Ovládání externího blesku
 • Pomocí nabídky nastavení fotoaparátu/nastavení blesku
 •  
 • Snímání
 • Režimy
 • Automatický inteligentní scénický režim, Hybrid Auto, Kreativní asistent, SCN (Autoportrét, Portrét, Krajina, Detail, Sport, Jídlo, Panorámování, Noční scéna z ruky, Ovládání HDR podsvětlení), Kreativní filtry (ČB zrnitý, Měkké ostření, Efekt Rybí oko, Efekt Olejová malba, Efekt Akvarel, Efekt Levný fotoaparát, Efekt Miniatura (fotografie a film), Vysoký dynamický rozsah), Programová AE, Priorita závěrky AE, Priorita clony AE, Ruční expozice, Uživatelské nastavení (2×), Film (Automatická expozice filmu, Ruční expozice filmu, Časosběrný film)
 • Styly Picture Style
 • Automatický, Standardní, Portrét, Krajina, Jemný detail, Neutrální, Věrný, Černobílý, Uživatelem definovaný (3×)
 • Barevný prostor
 • sRGB
 • Zpracování snímku
 • • Priorita zvýraznění tónu
 • • Auto Lighting Optimizer (Automatická optimalizace jasu) (4 nastavení)
 • • Potlačení šumu dlouhé expozice
 • • Potlačení šumu při vysoké citlivosti ISO (4 nastavení a Potlačení šumu u více snímků)
 • • Korekce vinětace objektivu
 • • Korekce chromatické vady
 • • Korekce difrakce
 • • Kreativní asistent:
 • • Rozostření pozadí (5 nastavení)
 • • Jas (19 úrovní)
 • • Kontrast (9 úrovní)
 • • Saturace (9 úrovní)
 • • Tón barvy (19 úrovní)
 • • Černobílý (Intenzita ostrosti / Jemnost ostrosti / Práh ostrosti / Kontrast (9 úrovní) / Efekt filtru (Ye - Žlutý / Or - Oranžový / R - Červený / G - Zelený / Efekt tónování (S - Sépiový / B - Modrý / P - Fialový / G - Zelený))
 • Režim snímání
 • Jednotlivé snímky, Rychlé kontinuální, Pomalé kontinuální, Samospoušť (2 s, 10 s, uživatelská, dálkové ovládání)
 • Souvislé fotografování
 • Pevně nastavené AF: Přibližně 9 snímku/s pro až 26 snímků ve formátu JPEG a 17snímků ve formátu RAW
 • S AF: přibližně 7 snímků/s
 • Měřič intervalů
 • Režim Časosběrný film
 •  
 • Režim živého náhledu
 • Pokrytí
 • Přibližně 100 % (vodorovně a svisle)
 •  
 • Typ souboru
 • Typ snímku
 • • JPEG: Nízká komprese, Normální komprese (kompatibilní s Exif 2.30) / Standard DCF (Design rule for Camera File system) (2.0)
 • • RAW: RAW (14bitový, Canon original RAW 2. vydání),
 • • kompatibilní s formátem Digital Print Order Format [DPOF] verze 1.1
 • Simultánní ukládání ve formátech RAW+JPEG
 • Ano, RAW a různé dostupné úrovně komprese JPEG
 • Velikost snímku
 • • RAW: (3:2) 6 000 × 4 000, (4:3) 5 328 × 4 000, (16:9) 6 000 × 3 368, (1:1) 4 000 × 4 000
 • • JPEG 3:2: (L) 6 000 × 4 000, (M) 3 984 × 2 656, (S1) 2 976 × 1 984, (S2) 2 400 × 1 600
 • • JPEG 4:3: (L) 5 328 × 4 000, (M) 3 552 × 2 664, (S1) 2 656 × 1 992, (S2) 2 112 × 1 600
 • • JPEG 16:9: (L) 6 000 × 3 368, (M) 3 984 × 2 240, (S1) 2 976 × 1 680, (S2) 2 400 × 1 344
 • • JPEG 1:1: (L) 4 000 × 4 000, (M) 2 656 × 2 656, (S1) 1 984 × 1 984, (S2) 1 600 × 1 600
 • • K dispozici zpracování snímků typu RAW a změna velikosti snímku přímo ve fotoaparátu při přehrávání
 • Typ filmu
 • MP4 [obraz: MPEG-4 AVC / H.264, zvuk: MPEG-4 AAC-LC (stereofonní)]
 • Velikost videozáznamu
 • • Full HD - 1 920 × 1 080 (59,94, 50, 29,97, 25, 23,976 sn./s)
 • • HD - 1 280 × 720 (59,94, 50 sn./s)
 • • VGA - 640 × 480 (29,97, 25 sn./s)
 • Délka filmů
 • Max. délka 29 min 59 s, max. velikost souboru 4 GB
 • Složky
 • Nové složky lze automaticky vytvářet měsíčně nebo denně.
 • Číslování souborů
 • (1) Postupné číslování
 • (2) Automatický reset
 •  
 • Další funkce
 • Uživatelské funkce
 • 13 přizpůsobitelných tlačítek/voličů
 • Značka metadata
 • • Uživatelské informace o autorských právech (jméno autora, údaje o copyrightu)
 • • Hodnocení snímků (0 až 5 hvězdiček)
 • Inteligentní polohový senzor
 • Ano, s otáčením snímku
 • Zvětšení náhledu
 • 2× až 10×, aktivovaný v 10 krocích
 • Formáty zobrazení
 • (1) Jeden snímek s informacemi (přepínání až 8 možností)
 • (2) Jeden snímek
 • (3) Zobrazení náhledů (6, 12, 42 nebo 110 snímků)
 • (4) Zobrazení s přeskakováním (1/10/100 snímků, datum pořízení, hodnocení)
 • Prezentace
 • • Doba přehrávání: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15 nebo 30 sekund
 • • Opakování: zapnuto, vypnuto
 • • Přechodové efekty: Vypnuto, Mizení
 • Histogram
 • Jas / RGB
 • Zvýraznění upozornění
 • Ano
 • Vymazání snímků / ochrana proti vymazání
 • • Vymazání: jeden snímek, vybrané snímky, vybraný rozsah, všechny snímky
 • • Ochrana: vybrané snímky, vybraný rozsah, všechny snímky Zrušit ochranu všech snímků
 • Kategorie nabídky
 • (1) Nabídka fotografování (8×)
 • (2) Nabídka přehrávání (5×)
 • (3) Nabídka nastavení (4×)
 • (4) Nabídka uživatelských funkcí
 • (5) Uživatelská nabídka Moje menu
 • Nabídka jazyků
 • 25 jazyků
 • angličtina, němčina, francouzština, nizozemština, dánština, portugalština, finština, italština, norština, švédština, španělština, řečtina, ruština, polština, čeština, maďarština, rumunština, ukrajinština, turečtina, arabština, thajština, zjednodušená čínština, tradiční čínština, korejština a japonština
 • Aktualizace firmwaru
 • Aktualizaci firmwaru může provádět uživatel.
 •  
 • Rozhraní
 • Počítač
 • Hi-Speed USB (konektor USB Micro)
 • Jiné
 • • Bezdrátová síť LAN (IEEE802.11b/g/n), (pouze 2,4 GHz, kanál 1 až 11), s podporou dynamického NFC
 • • Bluetooth® (specifikace verze 4.1, technologie Bluetooth s nízkou spotřebou energie)
 • • HDMI (konektor HDMI Micro typu D)
 • • Externí mikrofon (3,5mm stereofonní zdířka)
 •  
 • Přímý tisk
 • Tiskárny Canon
 • Kompaktní fototiskárny Canon a tiskárny PIXMA podporující technologii PictBridge
 • PictBridge
 • Ano (přes rozhraní USB nebo bezdrátovou síť LAN)
 •  
 • Skladování
 • Typ
 • SD, SDHC, SDXC (kompatibilní s UHS-I)
 •  
 • Podporovaný operační systém
 • Počítač PC a Macintosh
 • Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1
 • Mac OS X 10.9 / 10.10 / 10.11 / 10.12
 • Pro připojení k počítači prostřednictvím bezdrátové sítě:
 • Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1
 • Mac OS X 10.9 / 10.10
 • Pro aplikaci Image Transfer Utility:
 • Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1
 • Mac OS X 10.9 / 10.10 / 10.11 / 10.12
 •  
 • Software
 • Zpracování snímku
 • Digital Photo Professional
 • Jiné
 • • Picture Style Editor, EOS Utility, Image Transfer Utility
 • • Aplikace Camera Connect je dostupná na zařízeních iOS nebo Android
 •  
 • Napájení
 • Baterie
 • 1× dobíjecí lithium-iontová baterie LP-E17
 • Životnost baterie
 • • S displejem LCD: Přibližně 295 snímků (při teplotě 23 °C, automatická expozice 50 %, expozice s bleskem 50 %)
 • • S volitelným bateriovým zdrojem EVF-DC2: Přibližně 290 snímků (při teplotě 23 °C, automatická expozice 50 %, expozice s bleskem 50 %)
 • • Režim Eco: Přibližně 425 snímků (při teplotě 23 °C, automatická expozice 50 %, expozice s bleskem 50 %)
 • Indikátor stavu baterií
 • 4 úrovně
 • Úspora energie
 • • Vypnutí displeje (15 nebo 30 s, 1, 3, 5, 10 nebo 30 min)
 • • Automatické vypnutí (30 s,1, 3, 5 nebo 10 min, zakázáno)
 • • Režim ECO
 • Napájení a nabíječka baterií
 • • Nabíječka baterií LC-E17E
 • • Kompaktní napájecí adaptér CA-PS700
 • • DC propojka DR-E17
 •  
 •  
 • OBSAH BALENÍ:
 •  
 • • Tělo Canon EOS M6
 • • Kryt fotoaparátu R-F-4
 • • Popruh EM-300DB
 • • Nabíječka baterií LC-E17E
 • • Bateriový zdroj LP-E17
 • • Napájecí kabel
 • • Sada uživatelské příručky

 SOUBORY KE STAŽENÍ

CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo

 

 

 DISKUZE

Máte ke zboží CSC fotoaparát Canon EOS M6 tělo nějakou otázku? Zajímá Vás nějaký detail?

Neváhejte a napiště do této diskuze.

Příspěvek do diskuze

Vyhrazujeme si právo nevhodné příspěvky smazat.
Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázek zboží má pouze informativní charakter.

 Nevybrali jste si?

Doporučujeme produkty s podobnými vlastnostmi:

www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999
 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky Hello bank!Nákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.