CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K


CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K
CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K
CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K
CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K
CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K
CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K
aktuálně nedostupné
poslední známá cena 43 990 Kč


kód: 5268478


CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K. Rozlišení Live MOS 20.3 Mpx, bajonet Micro 4/3", 5-osá stabilizace obrazu, 3.2" otočný dotykový displej, video 4K/60fps, sekvenční snímání 12 sn/s

 • Snímač: Live MOS
 • Hledáček: elektronický
 • Š: 13,85 cm
 • V: 9,81 cm
 • H: 8,74 cm
 • další vlastnosti

 VLASTNOSTI

Základní informace

Název
CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K
Záruka
24 měsíců
Model
PANDCGH5EGK
Kód výrobku
5268478
Výrobce

Obecné informace

Typ fotoaparátu vysvětlivka
kompakt s výměnným objektivem

Typ fotoaparátu

Digitální fotoaparáty můžeme podle konstrukce rozdělit na kompaktní, kompaktní s výměnným objektivem, zrcadlovky (DSLR) a elektronické (nepravé) zrcadlovky (SLR-like).
Menu v CZ/SK jazyku
ano
Materiál těla

kov

plast

Snímací čip

Rozlišení (foto)vysvětlivka
20,3

Rozlišení (foto)

Je počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí - čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie.
Druh snímačevysvětlivka
Live MOS

Druh snímače

Snímač (snímací čip) snímá požadovaný obraz a tvoří nejdůležitější prvek fotoaparátu. Pro představu vypadá jako destička s miliony snímacími body (pixely), které zaznamenávají intenzitu světla a další obrazové informace. Tyto informace pak dále zasílá do procesoru.
Formát snímačvysvětlivka
Micro 4/3

Formát snímač

APS-C snímače, nepokrývají celé pole snímače (filmu), nicméně pro běžné fotografování je to dostačující parametr.
Full-Frame digitální zrcadlovky jsou poloprofesionální nebo profesionální přístroje, které májí velikost snímacího čipu rovnu velikosti plného políčka kinofilmu používaného u klasických fotoaparátů, tj. 36 × 24 mm.
Větší velikost čipu má vliv na hloubku ostrosti výsledné fotografie.
Velikost snímače (CSC)
17,3 × 13 mm
Min. citlivost (ISO)vysvětlivka
100 ISO

Min. citlivost (ISO)

Citlivost (někdy nazývána také ISO podle normy) je jeden ze základních parametrů expozice při pořizování snímku. Obvyklé hodnoty citlivosti jsou od 12 do 3200 ISO, existují ale i mnohem vyšší hodnoty. Citlivost ovlivňuje množství světla, které je ke správné expozici potřeba (s vyšší citlivostí lze např. fotografovat i v horších světelných podmínkách), má ale zároveň vliv na kvalitu fotografie - způsobuje větší zrno a šum.
Max. citlivost (ISO)vysvětlivka
25 600 ISO

Max. citlivost (ISO)

Je vyjádření citlivosti snímače na světlo. Vyšší citlivost využijeme zejména při snímání v horších světelných podmínkách pro zamezení šumu a rozmazání šumu.
Formát záznamu fotovysvětlivka

JPEG

RAW

Formát záznamu foto

Obrázek z digitálního fotoaparátu obsahuje miliony jednotlivých bodů s obrovskou barevnou hloubkou, což klade vysoké nároky na kapacitu paměti. Pro zmenšení velikosti výsledných datových souborů se proto používají speciální matematické algoritmy, které dokážou určité obrazové informace vypouštět a tím tato data zkomprimovat, tedy výrazně snížit velikost výsledného datového souboru.

Bezesporu nejpoužívanějším formátem je JPEG (Joint Photographic Experts Group). Formát JPEG se používá hlavně u fotografií a všude tam, kde nechceme narušit barevnou hloubku obrazu. Velmi rozšířený je zejména na internetu formát GIF, který už ale zasahuje do barevné hloubky obrazu a hodí se proto spíše pro kreslené obrazy (loga, nápisy, ikonky) s menším množstvím použitých barev. Vysoce kvalitním formátem digitálního obrazu je pak TIFF, který je používán u některých dražších fotoaparátů s velkou kapacitou paměti, protože velikost datových souborů tohoto formátu je obrovská. Profesionální fotoaparáty používají i speciální formát RAW.

Objektiv

Stabilizace snímače
ano
Bajonet
4/3
Počet objektivů v setuvysvětlivka
pouze tělo

Počet objektivů v setu

Je počet objektivů, které jsou v balení s tělem fotoaparátu.
Sluneční clona v balení
ne

Režimy a funkce

Sekvenční snímánívysvětlivka
10 sn./s

Sekvenční snímání

Sekvenční snímání umožnuje pořizovat snímky se stejným zaostřením a stejnou expozicí. Běžné digitální i klasické fotoaparáty dokáží snímat rychlostí 2-3 snímky za sekundu, výkonnější DSLR 5 sn/sec. Přístroje určené pro profesionály snímají 8-10 snímků za sekundu v plné kvalitě
Samospoušť (min. prodleva)vysvětlivka
2 s

Samospoušť (min. prodleva)

Minimální časová prodleva (v sekundách), kterou lze nastavit u funkce samospoušť.
Interní blesk
ne
Detekce obličejevysvětlivka
ano

Detekce obličeje

Funkce digitálního fotoaparátu, který tak dokáže rozpoznat obličeje na snímku a automaticky je zaostřit.
Nastavení interního blesku v EV
ne
Externí bleskvysvětlivka
ne

Externí blesk

Některé fotoaparáty podporují připojení externího blesku pomocí tzv. sáněk neboli patice na blesk, umístěné v horní části fotoaparátu. Tato patice obsahuje kontaktní body, pomocí kterých se přenášejí informace o nastavení mezi bleskem a fotoaparátem.

Zaostřování a měření scény

Systém ostření

Manuální zaostřování

Jednotlivý AF

Kontinuální AF

Jednotlivý AF + MF

AF Tracking

Pomocné světlo AFvysvětlivka
ano

Pomocné světlo AF

Pomocné zaostřovací světlo AF (AF assist lamp) napomáhá zaostření při špatných světelných podmínkách. Jde v podstatě o malou lampičku, která při pokusu o zaostření přisvětlí scénu a pomůže fotoaparátu rozpoznat hrany zaostřovaného objektu, pomocí nichž poté správně zaostří.
Vyvážení bílévysvětlivka

automatické

s výběrem světelného zdroje

manuální

Vyvážení bílé

Ne vždy máme tu možnost fotografovat za plného slunečního světla o barevné teplotě 5500K. Často je fotografovaná scéna osvětlena světlem "teplejším" (např. žárovka 3000K) nebo naopak "studenějším" (např. zatažená obloha 6500K), tedy světlem o jiné barevné teplotě. Je tedy třeba dát fotoaparátu jasně najevo, jakou barvu má při daném druhu osvětlení vlastně považovat za bílou a jaká je tedy její barevná teplota.

Naprostá většina digitálních fotoapárátů je schopna provést nastavení bílé automaticky, popř. automatiku vypnout a nastavit ručně některou z předvolitelných hodnot (žárovkové osvětlení, slunce za mrakem, zářivka, atd.).

U dražších fotoaparátů je k dispozici možnost mnohem přesnějšího nastavení bílé. Stačí namířit objektiv na bílý předmět (např. stránku bílého papíru), stisknout tlačítko a hodnota bílé je fotoaparátem přesně změřena a nastavena.
Kompenzace expozice +/-EV délka krokuvysvětlivka
-5 až +5 EV v krocích po 1/3 EV

Kompenzace expozice +/-EV délka kroku

Možnost ručního posunu hodnot expozice o expoziční stupně (EV, exposure value), resp. většinou o třetiny EV stupně. Tuto funkci lze využít při nevyhovujících, ať už příliš jasných či nedostatečných, světelných podmínkách. Pomocí kompenzace expozice můžeme snímek na pohled "zesvětlit" či "ztmavit".
Nejkratší čas expozicevysvětlivka
1/16000 s

Nejkratší čas expozice

Expoziční čas (doba expozice, rychlost závěrky) je doba, po kterou je závěrka fotoaparátu otevřena a umožňuje tak světlu dopadat na obrazový senzor nebo film ve fotoaparátu.
Nejdelší čas expozicevysvětlivka
nad 8sec. s

Nejdelší čas expozice

Expoziční doba je čas, po který dopadá na světlocitlivý materiál či snímač obraz z objektivu. Udává se ve zlomcích sekundy nebo v sekundách celých, a to v řadě stanovených hodnot, které jsou navzájem přibližně dvojnásobné (event. poloviční). Například 2 s, 1 s, 1/2, 1/4, 1/8, 1/15, 1/30, 1/60, 1/125, 1/250, 1/500, 1/1000, 1/2000.

Za hranici použitelnosti při fotografování bez stativu se považuje expoziční doba 1/60 sekundy. Delší expoziční dobu (např. 1/30 s) lze "udržet" bez stativu přímo v rukou jen velmi obtížně a obrázek je zpravidla rozmáznutý pohybem roztřesených rukou.

Displej a hledáček

Dotykový displejvysvětlivka
ano

Dotykový displej

Dotykový displej umožnuje ovládat přímo dotykem bez použití funkčních kláves.
Rozlišení hledáčku
3 680 000 pix
Rozlišení LCDvysvětlivka
1 620 000 pix

Rozlišení LCD

Vyjadřeje rozlišení zadního displeje přístroje
Zorné pole hledáčku
100 %
Typ hledáčkuvysvětlivka
elektronický

Typ hledáčku

Hledáček zobrazuje stejný obraz, jaký zmáčknutím spouště vyfotíte. V případě optického hledáčku je obraz z objektivu přenesen soustavou hranolů, zrcadel a čoček. Elektronický hledáček pak tvoří malý displej, na který je přenášen obraz digitálně.
Velikost LCDvysvětlivka
8 cm

Velikost LCD

Vyjadřuje velikost (rozměr uhlopříčky) zadního displeje.
Polohovatelný displejvysvětlivka
Ano

Polohovatelný displej

Umožňují natočení, vyklopení zadního displeje, tak aby jste stále měli přehled o tom co fotíte, ikdyž například máte fotoaparát nad úrovní očí.

Paměť

Podpora paměťových karet
ano

Rozhraní

Wi-Fivysvětlivka
ano

Wi-Fi

Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jestli je WiFI jako volitelné příslušenství.

Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
GPSvysvětlivka
ne

GPS

Globální polohovací systém, zkráceně GPS. Určí polohu přístroje s přesností do 10m.
Podpora přímého tisku
ano
NFCvysvětlivka
ne

NFC

NFC je technologie pro přenos informací dotekem. Používá se třeba pro rychlé spárování Bluetooth zařízení. Potom se stačí dotknout televize mobilem s NFC a rovnou můžete na obrazovce promítat fotky z telefonu.
Propojení Bluetoothvysvětlivka
ano

Propojení Bluetooth

Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat.

Záznam videa

Max.rozliš.videavysvětlivka
4K (3840x2160) pix

Max.rozliš.videa

Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci.
Hodnota fps
60
Formát záznamu videavysvětlivka

MOV

AVCHD

MP4

Formát záznamu videa

AVI (Audio-Video) pochází z MS Windows. Původně se jednalo o jednoduchým způsobem komprimovanou animaci. Dnes se s touto příponou ukládají i několikagigabytové filmy ve špičkové kvalitě. V podstatě se tedy jedná o jakousi obálku pro různé kompresní metody. Používá se převážně MPEG 4, hlavně varianty DivX nebo WM. Pro zvukovou stopu se používá komprese MP3, případně méně náročné komprese.

MPEG (Motion Picture Expert Group) se používá pro přenos a archivaci multimediálních dat. Potkat můžete tři druhy formátu. MPEG I, II a IV. Platí, že čím vyšší číslo, tím větší komprese, náročnost a kvalita. Komprese funguje na principu zaznamenávání změn od předešlého a následujícího políčka filmu. Pro zvukovou složku se používá jak nekomprimovaný navzorkovaný signál, tak různé komprese až po MP3.

MOV (Movie) pochází ze světa počítačů Apple MacIntosh. Dnes se používá hodně v USA, například NASA často uveřejňuje animace v tomto formátu.

Další parametry

Typ bateriívysvětlivka
Li-Ion akumulátor

Typ baterií

Napětí, laicky řečeno, udává sílu baterie. Pokud kapacita baterie značí, jak dlouho baterie může pracovat, pak napětí symbolizuje, jak velkou námahu zvládne.
Vodotěsnost
ano
Barvavysvětlivka

černá

Barva

Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní.

Rozměry

Šířka výrobku
13.85 cm
Výška výrobku
9.81 cm
Délka (Hloubka) výrobku
8.74 cm
Hmotnost výrobku
0.65 kg
Šířka balení
15.5 cm
Výška balení
15.5 cm
Délka (Hloubka) balení
19 cm
Hmotnost balení
1.618 kg

 POPIS

CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K

 • Panasonic Lumix DMC-GH5 je nová vlajková loď bezzrcadlovek Panasonic, poprvé nabídne schopnost natáčet video v rozlišení 4K v 60 snímcích za vteřinu. Video 4K/60p 4:2:2 10-bit. 6K foto-mód, který vytáhne 18MP fotky z rychlé sekvence, nebo 8MP fotky z 60p 4K videí. GH5 je vybaven 20,3 Mpx snímačem, vylepšeným Venus Engine procesorem, HiRes elektronickým hledáčkem a plně výklopným displejem. DMC-GH5 také disponuje Wi-Fi modulem pro snadné ovládání i sdílení dat. Jeho tělo je odolné vůči okolním vlivům.
 •  
 • TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
 •  
 • TYP
 • Digitální bezzrcadlovka
 • Záznamová média Paměťová karta SD, Paměťová karta SDHC, Paměťová karta SDXC (kompatibilní se standardem UHS-I / UHS-II UHS rychlostní třída 3 karty SDHC / SDXC)
 • Velikost senzoru 17.3 x 13.0 mm (poměr stran 4:3)
 • Montáž objektivu Bajonet 4/3
 •  
 • SNÍMAČ OBRAZU
 • Typ Live MOS Sensor
 • Celkem pixelů 21,77 megapixelu
 • Efektivní počet pixelů 20,33 megapixelu
 • Barevný filtr Hlavní barevný filtr
 • Systém pro omezení prachu Ultrazvukový filtr
 • STABILIZÁTOR OBRAZU
 • Typ posunu snímače obrazu (5osý/5stopý), Dual I.S. (kompatibilní s Dual I.S. 2) Na základě standardu CIPA [boční/podélný směr: při použití modelu H-FS12060 ohnisková vzdálenost f=60 mm (ekvivalent 35mm fotoaparátu 120 mm).]
 • Formát záznamu obrazu
 • Barevný režim JPEG (DCF, Exif 2,31), RAW
 • 6K PHOTO1 / 4K PHOTO 6K PHOTO: MP4 (H.265/HEVC, formát zvuku: AAC, 2 kanály) 4K PHOTO: MP4 (H.264/MPEG-4 AVC, formát zvuku: AAC, 2 kanály)
 • Film MOV: H.264/MPEG-4 AVC (formát zvuku: LPCM (2ch 48kHz/16-bit, 48kHz/24-bit, 96kHz/24-bit)) Při připojení DMW-XLR1 (v prodeji samostatně). MP4: H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC7 (formát zvuku: LPCM (2ch 48 kHz/16-bit), AAC (2ch)) AVCHD Progressive, AVCHD (formát zvuku: Dolby Audio (2kanálový)
 • Systémová frekvence 59,94 Hz, 50 Hz, 24 Hz
 • Poměr stran 4:3, 3:2, 16:9, 1:1
 • Kvalita obrazu RAW, RAW+Fine, RAW+Standard, Fine, Standard,
 • Barevný prostor sRGB, AdobeRGB
 •  
 • BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE
 • WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac Připojení Wi-Fi v režimu 5 GHz není v některých zemích dostupné. 1-13, 36, 40, 44, 48, 52, 56, 60, 64, 100, 104, 108, 112, 116, 120, 124, 128, 132, 136, 140 ch
 • Připojení pomocí QR kódu Ano
 • Připojení bez hesla Ano (Zapnuto / Vypnuto)
 • Bluetooth Bluetooth® v4.2 (Bluetooth Low Energy (BLE))
 • HLEDÁČEK
 • Typ Hledáček OLED Live View Finder (3 680 000 bodů)
 • Zorný úhel Cca. 100%
 • Zvětšení Přibližně 1,52x / 0,76x (ekvivalent 35mm fotoaparátu) při 50 mm zaostření na nekonečno; -1.0 m-1
 • Očnice Přibl. 21 mm od středu očnice objektivu
 • Dioptrická korekce -4.0 - +3.0 (dpt)
 • Senzor očí Ano
 • Nastavení senzoru očí Vysoké / Nízké
 •  
 • OSTŘENÍ
 • Typ Systém Contrast AF
 • Technologie DFD Ano
 • Post Focus Ano
 • Focus Stacking Ano
 • Režim ostření AFS (Single) / AFF (multi) / AFC (vše) / MF
 • AF režim Detekce tváře/očí / Sledování / Oblast 225 / Vlastní Multi / 1 oblast / Pinpoint (k dispozici Full area touch) (škálovatelná velikost snímku AF (za použití předního či zadního kolečka) a flexibilní pozice AF (za použití joysticku))
 • Rozsah detekce AF EV -4 - 18 (ISO100 ekvivalent)
 • AF přisvětlení Ano
 • Zámek ostření Ano (AF/AE LOCK tlačítko)
 • Vlastní nastavení AF Citlivost AF, Přepínání citlivosti oblasti AF, Předpověď pohybu objektu
 • Ostatní Jednosnímkový AF, AF závěrky, uvolnění při polovičním stisknutí, Rychlý AF, Nepřetržitý AF (během záznamu filmu), snímač očí AF, AF+MF, MF Assist, Touch MF Assist, Focus Peaking, Funkce Touch AF/AE, Touch pad AF, Dotyková závěrka
 •  
 • EXPOZICE
 • Systém měření osvitu 1 728zónový vícevzorový snímací systém
 • Režim měření osvitu Multiple / Vyváženo na střed / Spot
 • Rozsah měření EV 0-18 (objektiv F2,0, ekvivalent ISO 100)
 • Expozice Program AE, Priorita clony AE / Priorita času:, Manuální
 • ISO citlivost ( standardní výstupní citlivost) Fotografie: Auto / inteligentní ISO / 100 (prodloužená) / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 / 12800 / 25600 (lze změnit v krocích po 1/3 EV) Režim Creative Video: Auto / 100 (prodloužená) / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 / 12800 (lze změnit v krocích po 1/3 EV)
 • Kompenzace expozice ±5EV s krokem po 1/3 EV (±3EV pro video)
 • Zámek AE Ano (AF/AE LOCK tlačítko)
 •  
 • VYVÁŽENÍ BÍLÉ
 • Vyvážení bílé AWB / AWBc / Denní světlo / Oblačno / Stín / Žárovka / Blesk / Bílá Set 1, 2, 3, 4 / Nastavení teploty barev 1, 2, 3, 4
 • Nastavení vyvážení bílé Modrá/jantarová, purpurová/zelená
 • Nastavení teploty barev 2500-10000K v 100K
 •  
 • ZÁVĚRKA
 • Typ Clona
 • Expoziční čas Fotografie: Žárovka (max. 30 sekundy), 1/8,000 - 60 Elektronická závěrka první lamely: Žárovka (max. 30 sekund), 1/2 000 - 60 Elektronická závěrka: 1/16,000 - 1 Film: 59,94Hz: 1/16 000 - 1/30, 50,00 Hz 1/16 000 - 1/25, 23,98Hz 1/16,000 - 1/24 (při použití funkce Synchro Scan)
 • Životnost závěrky cca 200 000 snímků
 • Samospoušť 10 s, 3 snímky / 2 s / 10 s
 • Dálkové ovládání Dálkové ovládání s funkcí Žárovka prostřednictvím DMW-RSL1 (v prodeji samostatně)
 • 6K PHOTO1 / 4K PHOTO
 • Rychlost [6K PHOTO] 30 snímků za sekundu [4K PHOTO] 60 snímků za sekundu, 30 snímků za sekundu
 • Informace ke standardu Exif Ano (Každý snímek ve formátu JPEG vyříznutý ze sekvenčního souboru 6K/4K je kompatibilní s formátem EXIF.)
 • Funkce označení Ano (v režimu 6K/4K Burst (S/S))
 • Funkce Loop Rec Ano (v režimu 6K 7/4K Burst (S/S))
 •  
 • BRACKET
 • AE bracketing 3, 5, 7 snímků v 1/3, 2/3 nebo 1 EV kroku, max. +/3 EV, jednotlivé snímky/sekvence
 • Bracket závěrky 3, 5 nebo všechny pozice v jednom kroku EV
 • Bracket ostření 1 až 999 snímků, kroky ostření lze nastavit na pěti úrovních
 • Bracketing - vyvážení bílé 3 expozice v modré/žluté ose nebo v rudé/zelené ose, nastavení teploty barev
 •  
 • SÉRIOVÉ SNÍMÁNÍ
 • Rychlost [Mechanická závěrka] AFS/MF: H: 12 snímků/s, M: 7 snímků/s (s Live View), L: 2 snímky/s (s Live View) [Mechanická závěrka] AFF/AFC: H: 9 snímků/s, M: 7 snímků/s (s Live View), L: 2 snímky/s (s Live View) [Elektronická závěrka] AFS/MF: H: 12 snímků/s, M: 7 snímků/s (s Live View), L: 2 snímky/s (s Live View) [Elektronická závěrka] AFF/AFC: H: 9 snímků/s, M: 7 snímků/s (s Live View), L: 2 snímky/s (s Live View)
 • Počet zaznamenaných snímků Více než přibližně 60 snímků (když jsou při dané rychlosti zaznamenávány soubory RAW.) Více než zhruba 600 snímků (když nejsou zaznamenávány soubory RAW.) (záleží na velikosti paměťové karty, kapacity baterie, velikosti obrázku a tlaku)
 •  
 • BLESK
 • Typ blesku Externí blesk TTL (v prodeji samostatně)
 • Režimy blesku Auto, Auto / Redukce červených očí, Nastavení zapnutí, Nastavení zapnutí / Redukce červených očí, Pomalá Synchr., Pomalá Synchr. / Redukce červených očí, Nastavení vypnutí (pouze v režimech iA, iA+)
 • Rychlost synchronizace Méně než 1/250 sekundy
 • Nastavení intenzity záblesku ±3 EV v krocích po 1/3 EV
 • Synchronizace blesku Synchronizace na 1. lamelu, synchronizace na 2. lamelu
 • Synchronizace pro tlumení blesku a kompenzace expozice Ano
 • Bezdrátové ovládání Ano (při

 DISKUZE

Máte ke zboží CSC fotoaparát Panasonic Lumix DC-GH5EG-K nějakou otázku? Zajímá Vás nějaký detail?

Neváhejte a napiště do této diskuze.

Příspěvek do diskuze

Vyhrazujeme si právo nevhodné příspěvky smazat.
Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázek zboží má pouze informativní charakter.

 Nevybrali jste si?

Doporučujeme produkty s podobnými vlastnostmi:

www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999
 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky Hello bank!Nákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.