www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999

Dotykové tablety1299 Kč
29990 Kč
Vašemu výběru vyhovuje 169 položek.

Jak vybrat tablet?

Tablet se stal samozřejmou součástí většiny domácností. Podobně jako mobilní telefon jej obvykle využívá celá rodina a není výjimkou, že má každý člen domácnosti svůj vlastní. Výběr tabletu by však měl být uzpůsoben především jeho předpokládanému využití, které bude jiné u malého dítěte, středoškoláka a u vrcholového manažera.

Velikost a konstrukce

Velikostní rozdíl mezi nejmenšími tablety a největšími mobilními telefony je v současné době minimální. Funkčně jsou totiž tyto dvě zařízení prakticky totožná a tak bývá rozdílem hlavně velikost, výkon a konektivita tabletu.

Standardně můžete na trhu najít dvě velikosti tabletů – 7“ a 10“, které jsou nejvíce zastoupené. Menší tablety jsou spíše výjimkou, naopak větší úhlopříčka už je spíše doménou tzv. konvertibilních notebooků.

Jestliže má tablet sloužit především pro práci, je lepší 10“ úhlopříčka, na displeji toho totiž uvidíte více a i v případě psaní emailů nebo kratších dokumentů bude okno pro editaci dostatečně velké při současném zobrazení klávesnice. Počítejte však s tím, že manipulace jednou rukou není moc pohodlná. U vyloženě pracovních nástrojů stojí za zvážení koupě tabletu s oddělitelnou klávesnicí, která významně urychlí psaní zpráv a textů obecně.

zobrazit více

 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky CETELEMNákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU