Digitální fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh černý


Fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh, černý Fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh, černý
Fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh, černý Fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh, černý
Fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh, černý Fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh, černý
Fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh, černý Fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh, černý
Fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh, černý Fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh, černý
aktuálně nedostupné
poslední známá cena 11 990 Kč


kód: 5500755


Digitální fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh černý

Outdoorový fotoaparát a plovoucí popruh, 5x optický zoom, CMOS snímač 16 Mpx, světelnost objektivu f/2.8 - 4.9, LCD 7,5 cm, video 4K (3840x2160), optická stabilizace, Wi-Fi, GPS, GLONASS, QZSS, Bluetooth

 • Rozlišení: 16 Mpx
 • Snímač: CMOS
 • Hledáček: bez hledáčku
 • Š: 11,2 cm
 • V: 6,6 cm
 • H: 2,9 cm
 • další vlastnosti

 MOŽNÉ ALTERNATIVY

 VLASTNOSTI

Základní informace

Název
Fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh, černý
Záruka
24 měsíců
Model
NIKCOOLPIXW3002V1
Kód výrobku
5500755
Výrobce

Obecné informace

Typ fotoaparátu vysvětlivka
kompakt

Typ fotoaparátu

Digitální fotoaparáty můžeme podle konstrukce rozdělit na kompaktní, kompaktní s výměnným objektivem, zrcadlovky (DSLR) a elektronické (nepravé) zrcadlovky (SLR-like).
Materiál těla

kov

Odolné provedení

vodotěsné

mrazuvzdorný

odolný vůči pádu

Závit na stativ
ano
Menu v CZ/SK jazyku
ano

Barva

Barvavysvětlivka

černá

Barva

Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní.

Snímací čip

Rozlišení (foto)vysvětlivka
16 Mpx

Rozlišení (foto)

Je počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí - čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie.
Stabilizace snímače
ne
Druh snímačevysvětlivka
CMOS

Druh snímače

Snímač (snímací čip) snímá požadovaný obraz a tvoří nejdůležitější prvek fotoaparátu. Pro představu vypadá jako destička s miliony snímacími body (pixely), které zaznamenávají intenzitu světla a další obrazové informace. Tyto informace pak dále zasílá do procesoru.
Formát záznamu fotovysvětlivka

JPEG

Formát záznamu foto

Obrázek z digitálního fotoaparátu obsahuje miliony jednotlivých bodů s obrovskou barevnou hloubkou, což klade vysoké nároky na kapacitu paměti. Pro zmenšení velikosti výsledných datových souborů se proto používají speciální matematické algoritmy, které dokážou určité obrazové informace vypouštět a tím tato data zkomprimovat, tedy výrazně snížit velikost výsledného datového souboru.

Bezesporu nejpoužívanějším formátem je JPEG (Joint Photographic Experts Group). Formát JPEG se používá hlavně u fotografií a všude tam, kde nechceme narušit barevnou hloubku obrazu. Velmi rozšířený je zejména na internetu formát GIF, který už ale zasahuje do barevné hloubky obrazu a hodí se proto spíše pro kreslené obrazy (loga, nápisy, ikonky) s menším množstvím použitých barev. Vysoce kvalitním formátem digitálního obrazu je pak TIFF, který je používán u některých dražších fotoaparátů s velkou kapacitou paměti, protože velikost datových souborů tohoto formátu je obrovská. Profesionální fotoaparáty používají i speciální formát RAW.

Objektiv

Optická stabilizacevysvětlivka
ano

Optická stabilizace

Pracuje na principu plovoucí čočky, která je vložena do optického systému. Poskytuje skvělé výsledky avšak vzhledem k náročnosti takové konstrukce je používán pouze u poloprofesionálních či profesionálních zařízení.
Optický zoomvysvětlivka
5 x

Optický zoom

Zoom objektivu přibližuje při snímaní vzdálené předměty, je to umožněno přeskupením čoček objektivu a změnou ohniskové vzdálenosti. Čím více přibližujeme, tím více snižujeme světelnost.
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)vysvětlivka
24 mm

Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)

Hodnota ohniska udává, jak daleko za vstupním členem je složen výsledek obrazového bodu ležícího před objektivem. Čím kratší ohnisko, tím je záběr otevřenější a méně detailní. Krátkou ohniskovou vzdáleností se tak fotí například rozsáhlé krajinné scenérie.
Min. citlivost (ISO)vysvětlivka
125 ISO

Min. citlivost (ISO)

Citlivost (někdy nazývána také ISO podle normy) je jeden ze základních parametrů expozice při pořizování snímku. Obvyklé hodnoty citlivosti jsou od 12 do 3200 ISO, existují ale i mnohem vyšší hodnoty. Citlivost ovlivňuje množství světla, které je ke správné expozici potřeba (s vyšší citlivostí lze např. fotografovat i v horších světelných podmínkách), má ale zároveň vliv na kvalitu fotografie - způsobuje větší zrno a šum.
Světelnost objektivu (f)vysvětlivka
2.8 - 4.9

Světelnost objektivu (f)

Světelnost objektivu je vyjádření kolik světla je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu.
Max. citlivost (ISO)vysvětlivka
6 400 ISO

Max. citlivost (ISO)

Je vyjádření citlivosti snímače na světlo. Vyšší citlivost využijeme zejména při snímání v horších světelných podmínkách pro zamezení šumu a rozmazání šumu.
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)vysvětlivka
120 mm

Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)

Hodnota ohniska udává, jak daleko za vstupním členem objektivu je složen výsledek obrazového bodu ležícího před objektivem. Dlouhou ohniskovou vzdáleností se tak fotí detailní záběry.
Elektronická stabilizacevysvětlivka
ano

Elektronická stabilizace

Elektronický stabilizátor ke své funkci využívá rozdíl mezi fyzickým a efektivním počtem bodů obrazového snímače. Neposkytuje tak kvalitní výsledky které je schopen nabídnout stabilizátor optický, avšak je konstrukčně vcelku nenáročný a proto se objevuje i v lacinějších zařízeních.
Digitální zoomvysvětlivka
4 x

Digitální zoom

Zoom je jeden z parametrů objektivu, jež značí schopnost objektivu přibližovat. Zoom lze též nahrazovat digitálně na úkor kvality obrazu. Přeneseně se také slovem zoom nazývají objektivy s proměnnou ohniskovou vzdáleností (jinak též transfokátor, pankratický objektiv). Pomocí jediného objektivu lze přecházet např. ze širokoúhlého snímku na snímek teleobjektivem. Zoom je charakterizován jako poměr nejdelší možné ohniskové vzdálenosti objektivu ku té nejkratší možné.

Digitální zoom - jedná se o výpočet provedený fotoaparátem nebo programem na úpravu fotografií za použití algoritmů, které se snaží omezovat snížení kvality obrazu. Vždy to je ale metoda ztrátová, proto jí kvalitní přístroje nedisponují.
Nejkratší čas expozicevysvětlivka
1/4000 s

Nejkratší čas expozice

Expoziční čas (doba expozice, rychlost závěrky) je doba, po kterou je závěrka fotoaparátu otevřena a umožňuje tak světlu dopadat na obrazový senzor nebo film ve fotoaparátu.
Nejdelší čas expozicevysvětlivka
25 s

Nejdelší čas expozice

Expoziční doba je čas, po který dopadá na světlocitlivý materiál či snímač obraz z objektivu. Udává se ve zlomcích sekundy nebo v sekundách celých, a to v řadě stanovených hodnot, které jsou navzájem přibližně dvojnásobné (event. poloviční). Například 2 s, 1 s, 1/2, 1/4, 1/8, 1/15, 1/30, 1/60, 1/125, 1/250, 1/500, 1/1000, 1/2000.

Za hranici použitelnosti při fotografování bez stativu se považuje expoziční doba 1/60 sekundy. Delší expoziční dobu (např. 1/30 s) lze "udržet" bez stativu přímo v rukou jen velmi obtížně a obrázek je zpravidla rozmáznutý pohybem roztřesených rukou.

Displej a hledáček

Polohovatelný displejvysvětlivka
Ne

Polohovatelný displej

Umožňují natočení, vyklopení zadního displeje, tak aby jste stále měli přehled o tom co fotíte, ikdyž například máte fotoaparát nad úrovní očí.
Interní blesk
ano
Dotykový displejvysvětlivka
ne

Dotykový displej

Dotykový displej umožnuje ovládat přímo dotykem bez použití funkčních kláves.
Typ hledáčkuvysvětlivka
bez hledáčku

Typ hledáčku

Hledáček zobrazuje stejný obraz, jaký zmáčknutím spouště vyfotíte. V případě optického hledáčku je obraz z objektivu přenesen soustavou hranolů, zrcadel a čoček. Elektronický hledáček pak tvoří malý displej, na který je přenášen obraz digitálně.
Velikost LCDvysvětlivka
7.5 cm

Velikost LCD

Vyjadřuje velikost (rozměr uhlopříčky) zadního displeje.
Funkce panorama
ano
Nastavení interního blesku v EV
ne
Rozlišení LCDvysvětlivka
921 000 pix

Rozlišení LCD

Vyjadřeje rozlišení zadního displeje přístroje
Externí bleskvysvětlivka
ano

Externí blesk

Některé fotoaparáty podporují připojení externího blesku pomocí tzv. sáněk neboli patice na blesk, umístěné v horní části fotoaparátu. Tato patice obsahuje kontaktní body, pomocí kterých se přenášejí informace o nastavení mezi bleskem a fotoaparátem.

Paměť

Podpora paměťových karet
ano

Rozhraní

Bluetoothvysvětlivka
ano

Bluetooth

Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat.
GPSvysvětlivka
ano

GPS

Globální polohovací systém, zkráceně GPS. Určí polohu přístroje s přesností do 10m.
NFCvysvětlivka
ne

NFC

NFC je technologie pro přenos informací dotekem. Používá se třeba pro rychlé spárování Bluetooth zařízení. Potom se stačí dotknout televize mobilem s NFC a rovnou můžete na obrazovce promítat fotky z telefonu.
Wi-Fivysvětlivka
ano

Wi-Fi

Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jestli je WiFI jako volitelné příslušenství.

Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.

Záznam videa

Max.rozliš.videavysvětlivka
4K (3840x2160) pix

Max.rozliš.videa

Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci.

Další parametry

Typ bateriívysvětlivka
Li-Ion akumulátor

Typ baterií

Napětí, laicky řečeno, udává sílu baterie. Pokud kapacita baterie značí, jak dlouho baterie může pracovat, pak napětí symbolizuje, jak velkou námahu zvládne.

Rozměry

Šířka výrobku
11.2 cm
Výška výrobku
6.6 cm
Délka (Hloubka) výrobku
2.9 cm
Hmotnost výrobku
0.23 kg
Šířka balení
19.1 cm
Výška balení
20 cm
Délka (Hloubka) balení
27.1 cm
Hmotnost balení
0.865 kg

 POPIS

Digitální fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh černý

 • Seznamte se s odolným fotoaparátem COOLPIX W300 - kompaktem odolávajícím klimatickým vlivům a umožňujícím použití hluboko pod vodou. Užívejte si vynikající kvalitu obrazu, snadnou propojitelnost a sledování GPS. Pro vynikající snímky venkovních aktivit v přírodě i ve městě.
 •  
 • Fotoaparát oceněn:
 • » TIPA WORLD AWARDS 2018
 • » DESIGN AWARD 2018
 •  
 • Prožívejte svá dobrodružství. Kamkoli vás zavedou.
 • Vodotěsné provedení do 30 m, nárazuvzdorné provedení, mrazuvzdorné provedení a prachotěsné provedení. Tento fotoaparát vás doprovodí na všechna myslitelná místa. A zpět se vrátíte se skvělými snímky jako důkazem.
 •  
 • Působivé okamžiky. Výjimečné snímky.
 • Vysoce citlivý obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod poskytuje v kombinaci s objektivem s vysokou světelností f/2,8 svobodu pro fotografování pod vodou nebo za nízké hladiny osvětlení. 5násobný optický zoom nabízí všestranný rozsah ohniskových vzdáleností 24-120 mm (ekvivalent u kinofilmu). A 10násobný Dynamic Fine Zoom účinně zdvojnásobuje ohniskovou vzdálenost na 240 mm (ekvivalent u kinofilmu). Režim makro umožňuje pořizovat extrémní makrosnímky drobných divů nad i pod vodou.
 •  
 • Odhalení všech detailů pomocí videosekvencí 4K/UHD.
 • Shlédněte více z okolního světa. A ukažte více z tohoto světa. Zachyťte videosekvence v extrémně vysokém rozlišení a nechte ostatní zjistit, o co přicházejí.
 •  
 • Tvůrčí výhoda. Na vaší straně.
 • Zachyťte rychlý postup po nové cestě s využitím funkce superčasosběrných videosekvencí. Tato chytrá funkce umožňuje umístit centrální objekt do rychle se měnících scén a míst. Nechte fotoaparát vytvořit časosběrnou videosekvenci noční oblohy v kempu. Nebo zaznamenejte slunce zapadající za horizont během vašeho odpočinku na pláži po potápění.
 •  
 • Ostrý a stabilní obraz. Na zemi i pod vodou.
 • Dobrodružství nepočká. Rychlé automatické zaostřování a působivá redukce vibrací tohoto fotoaparátu poskytují rychlé, stabilní a perfektně přesné snímání.
 •  
 • Snadné ovládání pro životy plné dobrodružství.
 • Tento fotoaparát s hlubokým gripem, velkým monitorem a snadným ovládáním pod vodou nebo při použití rukavic vám umožní soustředit se na probíhající akci.
 •  
 • Svět čeká. Vydejte se jej objevit.
 • Stativový závit umožňuje připevnění různého příslušenství (včetně držáku pro autoportréty) a stativu. A fotoaparát je kompatibilní s podvodním bleskem Nikon SB-N10, který lze používat do hloubky až 30 m. Blesk využijete jako doplňkové osvětlení temných prostředí pod vodou a umožní vám překvapit vaše přátele výraznými snímky z vašich podvodních dobrodružství.
 •  
 • V Holiday Kitu se stylovým vodotěsným batohem Nikon (20 l)
 •  
 • TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
 •  
 • Počet efektivních pixelů
 • 16 milionů (zpracování obrazu může počet efektivních pixelů snížit)
 • Obrazový snímač
 • 11mm (1/2,3") obrazový snímač CMOS; Celkový počet pixelů: cca 16,79 milionu
 • Objektiv
 • Objektiv NIKKOR s 5× optickým zoomem
 • Ohnisková vzdálenost
 • 4,3 až 21,5 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 24-120 mm u kinofilmu a formátu FX)
 • Světelnost
 • f/2,8 až 4,9
 • Konstrukce objektivu
 • 12 čoček/10 členů (2 optické členy ze skel ED)
 • Zvětšení
 • Max. 4× (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 480 mm u kinofilmu a formátu FX)
 • Redukce vibrací
 • Optická a elektronická redukce vibrací
 • Automatické zaostřování
 • Automatické zaostřování s detekcí kontrastu
 • Zaostřovací rozsah
 • [W]: Cca 50 cm až nekonečno, [T]: Cca 50 cm až nekonečno, režim Makro: Cca 1 cm až nekonečno (při nastavení širokoúhlé ohniskové vzdálenosti) (všechny vzdálenosti měřeny od vrcholu přední čočky objektivu)
 • Režimy činnosti zaostřovacích polí
 • Priorita ostření na obličej, manuální volba 99 zaostřovacích polí, střed, sledování objektu, zaostřování s vyhledáním hlavního objektu
 • Monitor
 • • 7,5 cm (3") úhlopříčka
 • • Monitor TFT LCD s cca 921 000 pixely, širokým pozorovacím úhlem, antireflexní vrstvou a pětistupňovou regulací jasu
 • Obrazové pole
 • Cca 97 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
 • Obrazové pole (režim přehrávání)
 • Cca 100 % obrazu horizontálně a vertikálně (v porovnání s výsledným snímkem)
 • Ukládání dat - média
 • Paměťové karty SD, SDHC, SDXC, interní paměť (cca 99 MB)
 • Systém souborů
 • Kompatibilní se standardy DCF a Exif 2.31
 • Ukládání dat - formát souborů
 • • Statické snímky: JPEG
 • • Videosekvence: MP4 (video: H.264/MPEG-4 AVC, audio: stereofonní AAC)
 • Velikost obrazu (v pixelech)
 • 16 M (Vysoká) 4 608 × 3 456, 16 M 4 608 × 3 456, 8 M 3 264 × 2 448, 4 M 2 272 × 1 704, 2 M 1 600 × 1 200, VGA 640 × 480, 16 : 9 12 M 4 608 × 2 592, 1 : 1 3 456 × 3 456
 • Videosekvence - velikost obrazu (v pixelech) a snímací frekvence
 • 2 160/30p (4K UHD), 2 160/25p (4K UHD), 1 080/30p, 1 080/25p, 1 080/60p, 1 080/50p, 720/30p, 720/25p, 480/30p, 480/25p, HS 480/4×, HS 1080/0,5×
 • Citlivost ISO
 • ISO 125 až 1 600, ISO 3 200, 6 400 (k dispozici při použití režimu Auto)
 • Měření expozice
 • Matrix, Integrální měření se zdůrazněným středem (při použití digitálního zoomu s faktorem menším než 2×), Bodové měření (při použití digitálního zoomu s faktorem větším než 2×)
 • Řízení expozice
 • Programová automatika a korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV)
 • Typ závěrky
 • Mechanická závěrka a elektronická závěrka CMOS
 • Časy závěrky
 • 1/1 500 až 1 s, 1/4 000 s (nejkratší čas závěrky během rychlého sériového snímání), 25 s (Stopy hvězd v programu Vícenásobná expozice Zjasnit)
 • Samospoušť
 • 10 s, 2 s, 5 s (samospoušť pro autoportrét)
 • Clona
 • Elektronicky řízená pracovní clona (-1 EV) a filtr ND (-2 EV)
 • Rozsah clony
 • 3 clony (f/2,8, f/4,1, f/8,2 [W])
 • Vestavěný blesk
 • Ano
 • Pracovní rozsah blesku (přibližný)
 • [W]: 0,5 až 5,2 m, [T]: 0,5 až 4,5 m (Citlivost ISO: Automaticky)
 • Řízení záblesku
 • TTL řízení záblesku s měřicími předzáblesky
 • USB
 • Mikrokonektor USB (Nepoužívejte jiný kabel USB než dodávaný kabel USB UC-E21.), Hi-Speed USB, podpora přímého tisku (PictBridge)
 • Výstup HDMI
 • Mikrokonektor HDMI (typ D)
 • Standardy Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)
 • IEEE 802.11b/g (standardní protokol bezdrátové sítě LAN)
 • Pracovní frekvence Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)
 • 2 412 až 2 462 MHz (kanály 1 až 11)
 • Maximální výstupní výkon Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)
 • 11,3 dBm (EIRP)
 • Zabezpečení Wi-Fi (bezdrátová síť LAN)
 • Otevřený systém, WPA2-PSK
 • Standardy Bluetooth
 • Specifikace Bluetooth verze 4.1
 • Elektronický kompas
 • 16 hlavních bodů (korekce polohy pomocí snímače zrychlení ve třech osách, automatická korekce magnetické deklinace a náklonu)
 • GPS - data o poloze
 • GPS: Frekvence přijímaných dat: 1 575,42 MHz, Geodetický systém: WGS 84 GLONASS: Frekvence přijímaných dat: 1 598,0625 až 1 605,3750 MHz, Geodetický systém: WGS 84
 • Tlakoměr
 • Rozsah indikace: Cca 500 až 4 600 hPa
 • Indikace výšky
 • Rozsah indikace: Cca -300 až +4 500 m (-984 až +14 760 ft)
 • Indikace hloubky
 • Rozsah indikace: Cca 0 až 35 m (0 až 114 ft)
 • Vodotěsné provedení
 • Ochrana ekvivalentní JIS/IEC třídy 8 (IPX8) (podle našich testovacích podmínek)
 • Přístroj umožňuje fotografovat pod vodou v hloubce až 30 m po dobu 60 minut
 • Prachotěsné provedení
 • Ochrana ekvivalentní JIS/IEC třídy 6 (IP6X) (podle našich testovacích podmínek)
 • Nárazuvzdorné provedení
 • Překonává naše testovací podmínky kompatibilní se standardem MIL-STD 810F, metoda 516.5 - Odolnost vůči nárazu
 • Podporované jazyky
 • Arabština, bengálština, bulharština, čínština (zjednodušená a tradiční), čeština, dánština, nizozemština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, norština, perština, polština, portugalština (evropská a brazilská), rumunština, ruština, srbština, španělština, švédština, thajština, turečtina, ukrajinština
 • Zdroje energie
 • Jedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12 (součást dodávky), síťový zdroj EH-62F (dostupný samostatně)
 • Doba nabíjení
 • Cca 2 h a 20 min (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-73P/EH-73PCH a zcela vybité baterie)
 • Výdrž baterie
 • Cca 280 snímků při použití baterie EN-EL12
 • Skutečná výdrž baterie pro záznam videosekvencí
 • • Cca 1 h (1 080/30p) při použití baterie EN-EL12
 • • Cca 1 h (1 080/25p) při použití baterie EN-EL12
 • LED světlo
 • Vestavěné
 • Stativový závit
 • 1/4" (ISO 1222)
 • Rozměry (Š × V × H)
 • Cca 111,5 × 66 × 29 mm (bez výstupků)
 • Hmotnost
 • Cca 231 g (včetně baterie a paměťové karty)
 • Provozní podmínky - teplota
 • -10 °C až +40 °C (pro použití nad vodou), 0 °C až 40 °C (pro použití pod vodou)
 • Provozní podmínky - vlhkost
 • 85 % nebo méně (bez kondenzace)

 SOUBORY KE STAŽENÍ

Digitální fotoaparát Nikon Coolpix W300 + 2 v 1 plovoucí popruh černý

 

 

 VHODNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

 DISKUZE

Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázek zboží má pouze informativní charakter.

 Nevybrali jste si?

Doporučujeme produkty s podobnými vlastnostmi:

www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999
del

AKTIVUJ SI

 

MEGA SLEVY DNE

 

Tyto slevy jsou platné až do půlnoci a platí na vybrané zboží.

 

AKTIVOVAT
 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky Hello bank!Nákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.