Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý


Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý
Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý
Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý
Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý
Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý
Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý
Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý
Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý
aktuálně nedostupné


kód: 2352228


Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý. 16.3Mpix CMOS snímač, 21x optický zoom, stabilizace obrazu, světelnost objektivu f2,8 - 5,9, LCD 7.5cm, video Full HD (1920x1080), Wi-Fi, Li-Ion akumulátor

 • Rozlišení: 16 Mpix
 • Snímač: CMOS
 • Hledáček: bez hledáčku
 • Š: 6,5 cm
 • V: 11,06 cm
 • H: 2,15 cm
 • další vlastnosti

 VLASTNOSTI

Základní informace

Název
Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý
Záruka
24 měsíců
Model
SAMECWB800FBPB
Kód výrobku
2352228
Výrobce

Obecné informace

Typ fotoaparátu vysvětlivka
kompakt

Typ fotoaparátu

Digitální fotoaparáty můžeme podle konstrukce rozdělit na kompaktní, kompaktní s výměnným objektivem, zrcadlovky (DSLR) a elektronické (nepravé) zrcadlovky (SLR-like).
Menu v CZ/SK jazyku
ano
Odolné provedení

nemá

Závit na stativ
ano

Barva

Barvavysvětlivka

černá

Barva

Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní.

Snímací čip

Druh snímačevysvětlivka
CMOS

Druh snímače

Snímač (snímací čip) snímá požadovaný obraz a tvoří nejdůležitější prvek fotoaparátu. Pro představu vypadá jako destička s miliony snímacími body (pixely), které zaznamenávají intenzitu světla a další obrazové informace. Tyto informace pak dále zasílá do procesoru.
Rozlišení (foto)vysvětlivka
16 Mpix

Rozlišení (foto)

Je počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí - čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie.

Objektiv

Optický zoomvysvětlivka
21 x

Optický zoom

Zoom objektivu přibližuje při snímaní vzdálené předměty, je to umožněno přeskupením čoček objektivu a změnou ohniskové vzdálenosti. Čím více přibližujeme, tím více snižujeme světelnost.
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)vysvětlivka
23 mm

Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)

Hodnota ohniska udává, jak daleko za vstupním členem je složen výsledek obrazového bodu ležícího před objektivem. Čím kratší ohnisko, tím je záběr otevřenější a méně detailní. Krátkou ohniskovou vzdáleností se tak fotí například rozsáhlé krajinné scenérie.
Min. citlivost (ISO)vysvětlivka
100 ISO

Min. citlivost (ISO)

Citlivost (někdy nazývána také ISO podle normy) je jeden ze základních parametrů expozice při pořizování snímku. Obvyklé hodnoty citlivosti jsou od 12 do 3200 ISO, existují ale i mnohem vyšší hodnoty. Citlivost ovlivňuje množství světla, které je ke správné expozici potřeba (s vyšší citlivostí lze např. fotografovat i v horších světelných podmínkách), má ale zároveň vliv na kvalitu fotografie - způsobuje větší zrno a šum.
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)vysvětlivka
483 mm

Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)

Hodnota ohniska udává, jak daleko za vstupním členem objektivu je složen výsledek obrazového bodu ležícího před objektivem. Dlouhou ohniskovou vzdáleností se tak fotí detailní záběry.
Max. citlivost (ISO)vysvětlivka
3 200 ISO

Max. citlivost (ISO)

Je vyjádření citlivosti snímače na světlo. Vyšší citlivost využijeme zejména při snímání v horších světelných podmínkách pro zamezení šumu a rozmazání šumu.
Optický stabilizátorvysvětlivka
ano

Optický stabilizátor

Pracuje na principu plovoucí čočky, která je vložena do optického systému. Poskytuje skvělé výsledky avšak vzhledem k náročnosti takové konstrukce je používán pouze u poloprofesionálních či profesionálních zařízení.
Světelnost objektivu (f)vysvětlivka
2,8 - 5,9

Světelnost objektivu (f)

Světelnost objektivu je vyjádření kolik světla je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu.
Digitální zoomvysvětlivka
5 x

Digitální zoom

Zoom je jeden z parametrů objektivu, jež značí schopnost objektivu přibližovat. Zoom lze též nahrazovat digitálně na úkor kvality obrazu. Přeneseně se také slovem zoom nazývají objektivy s proměnnou ohniskovou vzdáleností (jinak též transfokátor, pankratický objektiv). Pomocí jediného objektivu lze přecházet např. ze širokoúhlého snímku na snímek teleobjektivem. Zoom je charakterizován jako poměr nejdelší možné ohniskové vzdálenosti objektivu ku té nejkratší možné.

Digitální zoom - jedná se o výpočet provedený fotoaparátem nebo programem na úpravu fotografií za použití algoritmů, které se snaží omezovat snížení kvality obrazu. Vždy to je ale metoda ztrátová, proto jí kvalitní přístroje nedisponují.

Displej a hledáček

Rozlišení LCDvysvětlivka
460 000 pix

Rozlišení LCD

Vyjadřeje rozlišení zadního displeje přístroje
Typ hledáčkuvysvětlivka
bez hledáčku

Typ hledáčku

Hledáček zobrazuje stejný obraz, jaký zmáčknutím spouště vyfotíte. V případě optického hledáčku je obraz z objektivu přenesen soustavou hranolů, zrcadel a čoček. Elektronický hledáček pak tvoří malý displej, na který je přenášen obraz digitálně.
Velikost LCDvysvětlivka
7.5 cm

Velikost LCD

Vyjadřuje velikost (rozměr uhlopříčky) zadního displeje.
Polohovatelný displejvysvětlivka
ne

Polohovatelný displej

Umožňují natočení, vyklopení zadního displeje, tak aby jste stále měli přehled o tom co fotíte, ikdyž například máte fotoaparát nad úrovní očí.

Rozhraní

Wi-Fivysvětlivka
ano

Wi-Fi

Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jestli je WiFI jako volitelné příslušenství.

Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.

Záznam videa

Max.rozliš.videavysvětlivka
Full HD (1920x1080) pix

Max.rozliš.videa

Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci.

Další parametry

Typ bateriívysvětlivka
Li-Ion akumulátor

Typ baterií

Napětí, laicky řečeno, udává sílu baterie. Pokud kapacita baterie značí, jak dlouho baterie může pracovat, pak napětí symbolizuje, jak velkou námahu zvládne.

Rozměry

Šířka výrobku
6.5 cm
Výška výrobku
11.06 cm
Délka (Hloubka) výrobku
2.15 cm
Hmotnost výrobku
0.22 kg
Šířka balení
8.2 cm
Výška balení
14 cm
Délka (Hloubka) balení
8 cm
Hmotnost balení
0.418 kg

 POPIS

Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý

 • Zachyťte vzácné okamžiky se všemi detaily a okamžitě je sdílejte
 •  
 • Fotoaparát Samsung SMART CAMERA WB800F, vybavený širokoúhlým objektivem s ohniskovou vzdáleností 23 mm, 21násobným zoomem, zdokonaleným připojením Wi-Fi a intuitivním hybridním dotykovým uživatelským rozhraním, usnadňuje pořizování a sdílení úžasných fotografií a videa v rozlišení Full HD.
 •  
 • Okamžité sdílení fotografií bez námahy - to je hlavní myšlenka, která stojí za fotoaparátem Samsung SMART CAMERA WB800F, inspirovaným klasickými modely. Rychle odesílejte výjimečné snímky své rodině, přátelům nebo do svého inteligentního telefonu pomocí tlačítka přímého připojení nebo prostřednictvím hybridního dotykového uživatelského rozhraní. Širokoúhlý objektiv s ohniskovou vzdáleností 23 mm a 21násobným zoomem a technologie Nejlepší tvář vám pomohou vytvářet úchvatné fotografie a video v rozlišení Full HD, o které by bylo škoda se nepodělit.
 •  
 • Jediný dotyk otevírá celý svět možností připojení
 • Připojení Wi-Fi s tlačítkem přímého připojení
 • Poznejte bezdrátové výhody připojení Wi-Fi fotoaparátu SMART CAMERA a jeho skutečně inteligentní funkce. Vyhrazené tlačítko přímého připojení vám pomůže rychle se připojovat k sítím Wi-Fi, zatímco funkce AutoShare, sdílení v sociálních sítích, cloud, e-mail, AllShare Play a automatické zálohování do počítače vám umožní sdílet vaše vzpomínky s přáteli a rodinou po celém světě. Pomocí dalších funkcí, jako je oznamování aktualizací softwaru, aplikace Samsung SMART CAMERA, funkce MobileLink a vzdálený hledáček, se snadno připojíte ke svému inteligentnímu telefonu nebo tabletu.
 •  
 • Ukládejte fotografie do fotoaparátu a inteligentního telefonu během snímání
 • Aplikace AutoShare
 • Odesílejte všechny pořízené snímky prostřednictvím připojení Wi-Fi současně i do svého mobilního telefonu - zálohování a sdílení vašich fotografií ve vysoké kvalitě tak bude mimořádně jednoduché. Funkci AutoShare stačí nastavit jen jednou a fotoaparát ji uloží jako výchozí nastavení. Funkce AutoShare také pomocí inteligentního telefonu přidává k fotografiím značky GPS.
 •  
 • Fotoaparát, inteligentní telefony a tablety - nejjednodušší způsob sdílení
 • Aplikace MobileLink
 • Pomocí aplikace Samsung MobileLink nyní můžete vybrat a odeslat fotografii nebo album přímo do libovolného inteligentního telefonu se systémem Android, iPhonu nebo tabletu. Záběry dokonce nemusíte odesílat prostřednictvím textových zpráv ani e-mailu. Pomocí aplikace MobileLink můžete ovládat album ve svém telefonu a provedené změny budou uloženy i do fotoaparátu.
 •  
 • Dálkové ovládání fotoaparátu pomocí inteligentního telefonu
 • Vzdálený hledáček
 • Ovládejte fotoaparát pomocí svého inteligentního telefonu používaného jako hledáček. Aplikace Vzdálený hledáček umožňuje zobrazit ukázku záběrů, upravit nastavení fotoaparátu, přibližovat a oddalovat nebo zarámovat scénu - a to vše bezdrátově z vašeho telefonu. Tato funkce je k dispozici u vybraných inteligentních telefonů.
 •  
 • Rychlejší připojení k fotoaparátu - tři aplikace jediným dotykem
 • Aplikace Samsung SMART CAMERA
 • Stáhněte si aplikaci Samsung SMART CAMERA, která zahrnuje aplikace Vzdálený hledáček, AutoShare a MobileLink, aniž byste museli tyto aplikace stahovat jednotlivě. Namísto toho, abyste tyto aplikace spouštěli ve svém inteligentním telefonu jednu po druhé, můžete pouhým dotykem prstu otevřít všechny tři najednou.
 •  
 • Bezproblémové sdílení a přehrávání - mezi všemi zařízeními
 • Funkce AllShare Play
 • Funkce AllShare Play umožňuje připojení ke všem zařízením s podporou funkce AllShare Play. Můžete bezdrátově vysílat fotografie a videa z fotoaparátu do blízkých zařízení a sdílet je s přáteli a rodinou, nebo je můžete okamžitě načíst do webového úložiště a snadno je spravovat. Vychutnávejte si svobodu sdílení s funkcí AllShare Play!
 •  
 • Už nikdy neztraťte své cenné vzpomínky
 • Cloud
 • Díky cloudu už nikdy nebudete mít nedostatek místa na paměťové kartě ani neztratíte své cenné záběry - a to ani na cestách. Snímky můžete bezdrátově ukládat do cloudové služby, jako je služba Microsoft SkyDrive nebo cloudová služba místního poskytovatele, a potom si je můžete kdykoli prohlížet na svém inteligentním telefonu či tabletu nebo je později stáhnout do počítače.
 •  
 • Sdílejte se světem - kdekoli na světě
 • Sdílení v sociálních sítích a e-mail
 • Důležité fotografie a videa můžete okamžitě odesílat e-mailem nebo publikovat ve svých oblíbených sociálních sítích. Stačí, když na místě s připojením Wi-Fi vyberete a odešlete požadovaný obsah a potom přidáte značky a komentáře. Sdílejte svůj obsah s odběrateli ve službě Blogger nebo ho publikujte na Facebooku, ve službě Picasa či YouTube a v mnoha dalších sociálních sítích.
 •  
 • Jednou vyfoťte. A uložte navěky.
 • Automatické zálohování
 • Bezdrátově přenášejte fotografie a videa do počítače PC nebo Mac. Stačí jen vybrat položku AutoBackup. Všechny vaše fotografie a videa budou bezdrátově přeneseny a bezpečně uloženy do počítače. Nyní můžete soubory z fotoaparátu s klidným srdcem smazat, protože víte, že v počítači jsou uloženy jejich kopie.
 •  
 • Získávejte ve fotoaparátu automatická oznámení o aktualizacích firmwaru
 • Oznámení o aktualizaci softwaru
 • Když bude pro fotoaparát Samsung SMART CAMERA k dispozici aktualizace firmwaru a připojíte se k síti Wi-Fi, objeví se na jeho obrazovce okno s oznámením. Připojte fotoaparát k počítači, nainstalujte aktualizaci a začněte ihned používat nejnovější funkce.
 •  
 • Naprostá kontrola, nyní ještě intuitivnější
 • Hybridní dotyková obrazovka
 • Představujeme uživatelské rozhraní s dvojnásobným množstvím výhod. Hybridní dotykové uživatelské rozhraní nabízí dvě možnosti: Pomocí pětisměrného tlačítka se můžete intuitivně pohybovat v nabídce prostřednictvím rychlého přesouvání kurzoru nahoru, dolů, doleva a doprava a vybírat položky na obrazovce s úhlopříčkou 3,0" (75 mm) a rozlišením hVGA. Chcete-li zadat text, jako například e-mailovou adresu při sdílení fotografií, stačí zadat znaky na dotykové obrazovce, podobně jako na inteligentním telefonu. Používání ovládacích prvků a sdílení fotografií již nemůže být jednodušší. S přívětivým a přehledným inteligentním panelem fotoaparátu máte nejdůležitější ovládací prvky vždy po ruce.
 •  
 • Pořizujte perfektní širokoúhlé záběry z dálky
 • 23 mm, 21 násobný zoom
 • Zachyťte celý širý svět. Zachyťte pomocí širokoúhlého objektivu s ohniskovou vzdáleností 23 mm malebnou řadu tudorovských domů nebo zpěněný, kilometr široký vodopád - tento objektiv zvládne jakékoli úchvatné panoráma včetně tak širokých, že je neobsáhnete pouhým okem. K dispozici je vám i 21násobný optický zoom, který vám umožňuje rychle pořizovat úchvatné podrobné záběry z velké dálky, díky čemuž například ostře zachytíte pohybující se postavy na zvonkohře na věži nebo barevné detaily exotického ptactva v přírodním parku.
 •  
 • Zachyťte nádheru při slabém osvětlení
 • 16 megapixelový snímač BSI CMOS a funkce Záběr při nízkém osvětlení
 • Večírek na pláži při západu slunce, tlumeně osvětlený taneční klub - skvělé fotografické příležitosti nejsou vždy nejlépe osvětlené. Pořizujte správně exponované snímky v situacích s nedostatečným osvětlením pomocí 16 megapixelového snímače BSI (Back Side Illuminated) CMOS, který potřebuje méně světla než běžné snímače. A pomocí funkce Záběr při nízkém osvětlení automaticky vyberte nejlepší nastavení a spojte čtyři sekvenční záběry do jednoho čistého snímku.
 •  
 • Inteligentní fotoaparát s inteligentním designem
 • Stylový a klasický design
 • Nenápadně krásný fotoaparát SMART CAMERA přetváří klasický profesionální fotoaparát a přináší ho do digitální éry. Design štíhlého těla zvýrazňuje moderní vlastnosti fotoaparátu prostřednictvím náznaků nadčasové elegance. Dokonce i nenápadné tlačítko přímého připojení zachovává elegantní vzhled. Působivý širokoúhlý objektiv pomáhá přimět fotografované osoby k úsměvu, zatímco vyklápěcí blesk je překvapí a potěší.
 •  
 • Ihned se vraťte k obrazově dokonalému okamžiku
 • Nejlepší tvář
 • Nestihli jste ten pravý okamžik? S funkcí Nejlepší tvář se vám to již nestane. Pomocí této funkce se můžete vrátit v čase po pořízení snímku a nahradit tváře obrazem z dokonalého okamžiku. Můžete otevřít oči, vyměnit úsměv nebo najít dokonalý výraz. Díky kombinaci bleskurychlého dávkového snímání a rozpoznávání tváří stačí jen klepnout na tvář, která se dívá nesprávným směrem, a dalším klepnutím ji nahradit výrazem, který byl pořízený několik okamžiků před daným snímkem. Je to skutečně magické.
 •  
 • Nejjednodušší způsob, jak fotografovat jako profesionál
 • Inteligentní režim
 • Přestaňte žárlit na profesionály s jejich velkými fotoaparáty a začněte pořizovat skvělé záběry. Pouhým rychlým klepnutím na tlačítko Smart Mode na displeji zobrazíte nabídku různých speciálních režimů. Zachyťte dokonalé světelné stopy na rušné noční křižovatce plné červených koncových světel aut nebo nasnímejte rychle se pohybující scénu pomocí funkce Sportovní záběr. Pomocí funkce Bohaté odstíny vytvářejte mimořádně surrealistické snímky s výraznými barvami, kterými vyjádříte svou kreativní stránku. Stačí jen vybrat požadovaný režim a můžete začít vytvářet dokonalé záběry.
 •  
 • Nahrávání videa v rozlišení Full HD
 • Nahrávejte videa v rozlišení 1.920 x 1.080 Full HD s kontinuálním automatickým zaostřováním a zachycujte realistické barvy a mimořádně ostré detaily. Formát H.264 umožňuje pořizovat delší záznamy než fotoaparát, který využívá formát MPEG. Připojte videokameru k televizoru HDTV a sledujte své jedinečné záznamy s vysokým rozlišením v pohodlí obývacího pokoje.
 •  
 • Plně manuální režim
 • Plně manuální režim (A / S / M) vám poskytuje naprostou kreativní kontrolu. Pomocí nastavení priority clony a závěrky můžete experimentovat s rychlostí závěrky a hloubkou ostrosti, například při fotografování rychle se pohybujících objektů v nedostatečných světelných podmínkách. Pomocí fotoaparátů Samsung pořídíte přesně takové fotografie, jaké chcete.
 •  
 • Fotografie v pohybu
 • Pomocí funkce fotografie v pohybu můžete znehybnit dění kolem pohybujícího se subjektu a vytvořit tak zábavnou scénu. Zachyťte tančící přítelkyni - a všechny kolem ní nechte stát jako sochy. Stačí jednoduše pořídit záběr a potom na displeji vybrat oblast, ve které se má zachovat pohyb. Všechno okolo se zastaví - není to hračka?
 •  
 • Rozhraní HDMI
 • Jen jeden kabel HDMI - to je vše, co potřebujete k přímému připojení fotoaparátu nebo videokamery k televizoru, počítači nebo přehrávači disků DVD. S fotoaparátem nebo videokamerou je vytváření videí v profesionální kvalitě stejně snadné jako jejich sdílení.
 •  
 • Specifikace
 •  
 • Obrazový snímač
 • Typ snímače -     Snímač BSI CMOS o velikosti 1/2,3" (cca 7,76 mm)     
 • Počet efektivních pixelů -     Cca 16,3 Mpix     
 • Celkový počet pixelů -     Cca 17,0 Mpix     
 •  
 • Objektiv
 • Ohnisková vzdálenost -     Objektiv Samsung s 21 násobným zoomem, f = 4,1 - 86,1 mm (ekvivalent kinofilmu: 23 - 483 mm)     
 • F No. -     2,8 (W) - 5,9 (T)     
 • Optický zoom -     21 násobný optický zoom     
 • Digitální zoom -     Statické snímky: 1,0x - 5,0x
 • Režim přehrávání: - 1,0x - 9,4x (podle velikosti obrazu)
 • Inteligentní zoom: - 2,0x     
 •  
 • Stabilizace obrazu
 • Režim -     Optická stabilizace obrazu     
 •  
 • Displej
 • Typ -     TFT-LCD (dotykový displej typu C)     
 • Velikost -     75,0 mm (3,0"), 460.000 bodů     
 •  
 • Zaostřování
 • Typ -     Automatické zaostřování TTL (středové, vícebodové, sledování, detekce tváří, dotykové), manuální zaostřování     
 • Rozsah -     Normální: 80 cm - nekonečno (širokoúhlý objektiv), 350 cm - nekonečno (teleobjektiv); makro: 5 cm - 80 cm (širokoúhlý objektiv), 180 cm - 350 cm (teleobjektiv); automatické makro: 5 cm - nekonečno (širokoúhlý objektiv), 180 cm - nekonečno (teleobjektiv); manuální režim: 5 cm - nekonečno (širokoúhlý objektiv), 180 cm - nekonečno (teleobjektiv)     
 •  
 • Rychlost závěrky
 • Inteligentní automatický režim: - 1/8 - 1/2.000 s, programový režim: 1 - 1/2.000 s, manuální režim: 16 - 1/2.000 s
 •  
 • Expozice
 • Ovládání -     Programová automatická expozice, automatická expozice s prioritou clony, automatická expozice s prioritou času, manuální expozice     
 • Systém měření -     Multisegmentové, bodové, středově vyvážené, automatická expozice s detekcí tváří     
 • Kompenzace -     ±2 EV (krok 1/3 EV)     
 • ISO ekvivalent -     Automatická, 100, 200, 400, 800, 1.600, 3.200     
 •  
 • Blesk
 • Režim -     Automatický, automatický s redukcí červených očí, trvale zapnutý, pomalá synchronizace, vypnutý, korekce červených očí     
 • Rozsah -     Širokoúhlý objektiv: 0,3 m - 3,38 m (ISO Auto), teleobjektiv: 0,5 m - 1,51 m (ISO Auto)     
 • Doba nabíjení -     Cca 4 s     
 •  
 • Vyvážení bílé
 • Režim     Automatické vyvážení bílé, denní světlo, zataženo, zářivka H, zářivka L, žárovka, vlastní, K     
 •  
 • Statický snímek
 • Režim -      Režim (ovladač): 1) Automatický režim 2) Programový režim 3) A / S / M 4) Inteligentní režim 5) Magic Plus 6) Nejlepší tvář 7) Nastavení 8) Wi-Fi
 • Automatický režim: portrét, noční portrét, noc, portrét v protisvětle, protisvětlo, krajina, bílá, makro, makro text, stativ, akce, makro barva, přirozená zeleň, modrá obloha, západ slunce, ohňostroj, nízké osvětlení, bodové osvětlení, makro s bodovým osvětlením, portrét s bodovým osvětlením
 • Inteligentní režim: krásná tvář, krajina, znehybnění akce, panoráma, vodopád, silueta, západ slunce, ohňostroj, světelná stopa, záběr při nízkém osvětlení, bohaté odstíny, sekvenční snímání, makro
 • Režim Magic Plus: můj magický záběr, rozdělený záběr, fotografie v pohybu, fotografický filtr, videofiltr, editor fotografií
 • Wi-Fi: MobileLink, vzdálený hledáček, sociální sítě a cloud, e-mail, automatické zálohování, AllShare Play, oznámení o aktualizaci softwaru, AutoShare
 • Režim záběrů: jednotlivé snímky, kontinuální snímání (8 sn./s, 3 sn./s), stupňování expozice
 • Samospoušť: vypnuto, 2 s, 10 s     
 •  
 • Zobrazení fotografií
 • Jednotlivé snímky, náhledy, rozšířená prezentace, videoklip, inteligentní album
 •  
 • Date Imprinting
 • Datum a čas, datum, vypnuto (možnost výběru)
 •  
 • Videoklip
 • Nahrávání -      Inteligentní videozáznam: krajina, modrá obloha, přirozená zeleň, západ slunce Rozlišení záznamu: 1.920 x 1.080 (30 sn./s), 1.280 x 720 (30 sn./s), 640 x 480 (30 sn./s), 320 x 240 (30 sn./s), 240 web 18násobný optický zoom (maximální doba záznamu: 20 minut) Zvuk: zapnutí funkce Sound Alive, vypnutí funkce Sound Alive, ztlumení zvuku Dvojité snímání (video s rozlišením 1080p při frekvenci 30 sn./s a fotografie s rozlišením 2 Mpix)     
 • Efekt -      Inteligentní filtr: miniatura, vinětace, skica, rybí oko, klasická, retro, paleta 1, paleta 2, paleta 3, paleta 4     
 • Editovat -     Pozastavení při záznamu a přehrávání, uložení snímku z videa, střih     
 •  
 • Úložiště
 • Podpora médií -     Interní paměť: přibližně 9,5 MB; externí paměť: SDSC (garantováno až do kapacity 2 GB), SDHC (garantováno až do kapacity 32 GB), SDXC (garantováno až do kapacity 64 GB)     
 • Formát souborů -      Fotografie: JPEG (DCF), EXIF 2.21 Videoklip: MP4 (video: MPEG4, AVC / H.264, zvuk: AAC)     
 •  
 • Rozměr fotografií
 • 16M: 4.608 x 3.456, 14M: 4.608 x 3.072
 • 10M: 3.648 x 2.736, 12M: 4.608 × 2.592,
 • 5M: 2.592 x 1.944, 3M: 1.984 x 1.488,
 • 2MW: 1.920 x 1.080, 1M: 1.024 x 768, 8M: 2.832 x 2.832     
 •  
 • Rozhraní
 • Digitální výstupní konektor -     USB 2.0     
 • Zvuk      - Mikrofon: monofonní; interní reproduktor: monofonní     
 • Video výstup -     AV: NTSC, PAL (možnost výběru)     
 • Vstupní napájení DC -     5 V     
 •  
 • Napájení
 • Zdroj napájení -     Typ     Dobíjecí baterie: SLB-10A, typ konektoru: micro USB (5 kolíkový)
 •  
 • Fyzické specifikace
 • Rozměry -     Rozměry (ŠxVxH)     110,6 x 65 x 21,5 mm
 • Hmotnost -          218,0 g (bez baterie a paměťové karty)
 • Provozní teplota      -     0 - 40°C
 • Provozní vlhkost      -     5 ~ 85%
 •  
 • S/W a PC OS
 • Bundle PC S/W -     i-Launcher     
 • Kompatibilní OS -     Windows XP SP2 / Vista / 7 / 8     
 •  
 • Systémové požadavky
 • Macintosh -     Power Mac G3 nebo novější; Mac OS 10,5 nebo vyšší; min. 256 MB paměti RAM; 110 MB volného místa na disku; port USB; jednotka CD-ROM     
 • Windows -     PC s procesorem Intel Core 2 Duo 1,66 GHz / AMD Athlon Dual Core X2 2,2 GHz nebo výkonnějším; min. 512 MB paměti RAM (doporučeno více než 1 GB); Windows XP SP2 / Vista / 7 / 8; 250 MB volného místa na disku (doporučeno více než 1 GB); port USB 2.0; jednotka CD-ROM; grafická karta nVIDIA Geforce 7600GT nebo vyšší / ATI řady X1600 nebo vyšší; kompatibilní monitor s rozlišením 1.024 x 768 pixelů a 16 bitovou hloubkou barev (doporučuje se monitor s rozlišením 1.280 x 1.024 pixelů a 32 bitovou hloubkou barev); rozhraní Microsoft DirectX 9.0c nebo vyšší     
 •  
 • Wireless
 • Wireless -      Připojení Wi-Fi - MobileLink, vzdálený hledáček, sociální sítě a cloud, e-mail, automatické zálohování, AllShare Play, oznámení o aktualizaci softwaru, AutoShare AllShare Play: blízké zařízení, webové úložiště Sociální sítě a cloud - globální: Facebook, YouTube, Picasa, SkyDrive - Čína: Weibo, RenRen, Poco, SkyDrive - Hongkong: Facebook, YouTube, Picasa, Weibo, RenRen, Poco, SkyDrive - Korea: Facebook, YouTube, Picasa, SkyDrive Oznámení o aktualizaci softwaru: podporováno v režimu Wi-Fi a pouze k oznamování Facebook, Weibo, e-mail: podpora přidávání komentářů

 DISKUZE

Máte ke zboží Fotoaparát Samsung EC-WB800F, černý nějakou otázku? Zajímá Vás nějaký detail?

Neváhejte a napiště do této diskuze.

Příspěvek do diskuze

Vyhrazujeme si právo nevhodné příspěvky smazat.
Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázek zboží má pouze informativní charakter.

 Nevybrali jste si?

Doporučujeme produkty s podobnými vlastnostmi:

www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999
 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky Hello bank!Nákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.