Digitální fotoaparát Canon EOS 80D tělo černý (1263C032)


Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo
Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo
Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo
Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo
Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo
Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo
Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo
již se neprodává
poslední známá cena 20 990 Kč


kód: 3496734


Digitální fotoaparát Canon EOS 80D tělo černý (1263C032)

Zrcadlovka, CMOS snímač 24,2 Mpx, video Full HD (1920x1080)/60 fps, citlivost (ISO) až 25 600, LCD 7,7 cm dotykový polohovatelný displej, Wi-Fi, NFC, 45 bodový systém AF zaostřovaní

 • Rozlišení: 24,2
 • Vel. snímače: 22,3 × 14,9 mm
 • Š: 13,9 cm
 • V: 10,52 cm
 • H: 7,85 cm
 • další vlastnosti

 VLASTNOSTI

Základní informace

Název
Zrcadlovka Canon EOS 80D tělo
Záruka
24 měsíců
Model
CANEOS80DB
Kód výrobku
3496734
Výrobce

Obecné informace

Typ fotoaparátu vysvětlivka
digitální zrcadlovka (DSLR)

Typ fotoaparátu

Digitální fotoaparáty můžeme podle konstrukce rozdělit na kompaktní, kompaktní s výměnným objektivem, zrcadlovky (DSLR) a elektronické (nepravé) zrcadlovky (SLR-like).
Menu v CZ/SK jazyku
ano

Barva

Barvavysvětlivka

černá

Barva

Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní.

Snímací čip

Rozlišení (foto)vysvětlivka
24,2

Rozlišení (foto)

Je počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí - čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie.
Druh snímačevysvětlivka
CMOS

Druh snímače

Snímač (snímací čip) snímá požadovaný obraz a tvoří nejdůležitější prvek fotoaparátu. Pro představu vypadá jako destička s miliony snímacími body (pixely), které zaznamenávají intenzitu světla a další obrazové informace. Tyto informace pak dále zasílá do procesoru.
Velikost snímače (DSLR)
22,3 × 14,9 mm
Min. citlivost (ISO)vysvětlivka
100 ISO

Min. citlivost (ISO)

Citlivost (někdy nazývána také ISO podle normy) je jeden ze základních parametrů expozice při pořizování snímku. Obvyklé hodnoty citlivosti jsou od 12 do 3200 ISO, existují ale i mnohem vyšší hodnoty. Citlivost ovlivňuje množství světla, které je ke správné expozici potřeba (s vyšší citlivostí lze např. fotografovat i v horších světelných podmínkách), má ale zároveň vliv na kvalitu fotografie - způsobuje větší zrno a šum.
Max. citlivost (ISO)vysvětlivka
25 600 ISO

Max. citlivost (ISO)

Je vyjádření citlivosti snímače na světlo. Vyšší citlivost využijeme zejména při snímání v horších světelných podmínkách pro zamezení šumu a rozmazání šumu.
Formát záznamu fotovysvětlivka

JPEG

RAW

Formát záznamu foto

Obrázek z digitálního fotoaparátu obsahuje miliony jednotlivých bodů s obrovskou barevnou hloubkou, což klade vysoké nároky na kapacitu paměti. Pro zmenšení velikosti výsledných datových souborů se proto používají speciální matematické algoritmy, které dokážou určité obrazové informace vypouštět a tím tato data zkomprimovat, tedy výrazně snížit velikost výsledného datového souboru.

Bezesporu nejpoužívanějším formátem je JPEG (Joint Photographic Experts Group). Formát JPEG se používá hlavně u fotografií a všude tam, kde nechceme narušit barevnou hloubku obrazu. Velmi rozšířený je zejména na internetu formát GIF, který už ale zasahuje do barevné hloubky obrazu a hodí se proto spíše pro kreslené obrazy (loga, nápisy, ikonky) s menším množstvím použitých barev. Vysoce kvalitním formátem digitálního obrazu je pak TIFF, který je používán u některých dražších fotoaparátů s velkou kapacitou paměti, protože velikost datových souborů tohoto formátu je obrovská. Profesionální fotoaparáty používají i speciální formát RAW.

Objektiv

Počet objektivů v setuvysvětlivka
pouze tělo

Počet objektivů v setu

Je počet objektivů, které jsou v balení s tělem fotoaparátu.

Režimy a funkce

Sekvenční snímánívysvětlivka
7 sn./s

Sekvenční snímání

Sekvenční snímání umožnuje pořizovat snímky se stejným zaostřením a stejnou expozicí. Běžné digitální i klasické fotoaparáty dokáží snímat rychlostí 2-3 snímky za sekundu, výkonnější DSLR 5 sn/sec. Přístroje určené pro profesionály snímají 8-10 snímků za sekundu v plné kvalitě
Interní blesk
ano
Detekce obličejevysvětlivka
ano

Detekce obličeje

Funkce digitálního fotoaparátu, který tak dokáže rozpoznat obličeje na snímku a automaticky je zaostřit.
Externí bleskvysvětlivka
ano

Externí blesk

Některé fotoaparáty podporují připojení externího blesku pomocí tzv. sáněk neboli patice na blesk, umístěné v horní části fotoaparátu. Tato patice obsahuje kontaktní body, pomocí kterých se přenášejí informace o nastavení mezi bleskem a fotoaparátem.

Zaostřování a měření scény

Systém ostření

Kontinuální AF

Vyvážení bílévysvětlivka

automatické

Vyvážení bílé

Ne vždy máme tu možnost fotografovat za plného slunečního světla o barevné teplotě 5500K. Často je fotografovaná scéna osvětlena světlem "teplejším" (např. žárovka 3000K) nebo naopak "studenějším" (např. zatažená obloha 6500K), tedy světlem o jiné barevné teplotě. Je tedy třeba dát fotoaparátu jasně najevo, jakou barvu má při daném druhu osvětlení vlastně považovat za bílou a jaká je tedy její barevná teplota.

Naprostá většina digitálních fotoapárátů je schopna provést nastavení bílé automaticky, popř. automatiku vypnout a nastavit ručně některou z předvolitelných hodnot (žárovkové osvětlení, slunce za mrakem, zářivka, atd.).

U dražších fotoaparátů je k dispozici možnost mnohem přesnějšího nastavení bílé. Stačí namířit objektiv na bílý předmět (např. stránku bílého papíru), stisknout tlačítko a hodnota bílé je fotoaparátem přesně změřena a nastavena.
Nejkratší čas expozicevysvětlivka
1/8000 s

Nejkratší čas expozice

Expoziční čas (doba expozice, rychlost závěrky) je doba, po kterou je závěrka fotoaparátu otevřena a umožňuje tak světlu dopadat na obrazový senzor nebo film ve fotoaparátu.
Nejdelší čas expozicevysvětlivka
30 s

Nejdelší čas expozice

Expoziční doba je čas, po který dopadá na světlocitlivý materiál či snímač obraz z objektivu. Udává se ve zlomcích sekundy nebo v sekundách celých, a to v řadě stanovených hodnot, které jsou navzájem přibližně dvojnásobné (event. poloviční). Například 2 s, 1 s, 1/2, 1/4, 1/8, 1/15, 1/30, 1/60, 1/125, 1/250, 1/500, 1/1000, 1/2000.

Za hranici použitelnosti při fotografování bez stativu se považuje expoziční doba 1/60 sekundy. Delší expoziční dobu (např. 1/30 s) lze "udržet" bez stativu přímo v rukou jen velmi obtížně a obrázek je zpravidla rozmáznutý pohybem roztřesených rukou.

Displej a hledáček

Polohovatelný displejvysvětlivka
natáčecí

Polohovatelný displej

Umožňují natočení, vyklopení zadního displeje, tak aby jste stále měli přehled o tom co fotíte, ikdyž například máte fotoaparát nad úrovní očí.
Dotykový displejvysvětlivka
ano

Dotykový displej

Dotykový displej umožnuje ovládat přímo dotykem bez použití funkčních kláves.
Typ hledáčkuvysvětlivka
optický

Typ hledáčku

Hledáček zobrazuje stejný obraz, jaký zmáčknutím spouště vyfotíte. V případě optického hledáčku je obraz z objektivu přenesen soustavou hranolů, zrcadel a čoček. Elektronický hledáček pak tvoří malý displej, na který je přenášen obraz digitálně.
Velikost LCDvysvětlivka
7.7 cm

Velikost LCD

Vyjadřuje velikost (rozměr uhlopříčky) zadního displeje.
Rozlišení LCDvysvětlivka
1 040 000 pix

Rozlišení LCD

Vyjadřeje rozlišení zadního displeje přístroje

Paměť

Podpora paměťových karet
ano

Rozhraní

GPSvysvětlivka
ne

GPS

Globální polohovací systém, zkráceně GPS. Určí polohu přístroje s přesností do 10m.
NFCvysvětlivka
ano

NFC

NFC je technologie pro přenos informací dotekem. Používá se třeba pro rychlé spárování Bluetooth zařízení. Potom se stačí dotknout televize mobilem s NFC a rovnou můžete na obrazovce promítat fotky z telefonu.
Konektory

USB konektor

HDMI (mini)

mikrofon

Wi-Fivysvětlivka
ano

Wi-Fi

Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi. Neudává jestli je WiFI jako volitelné příslušenství.

Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Propojení Bluetoothvysvětlivka
ne

Propojení Bluetooth

Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat.
Podpora přímého tisku
ano

Záznam videa

Hodnota fps
60
Max.rozliš.videavysvětlivka
Full HD (1920x1080) pix

Max.rozliš.videa

Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci.
Formát záznamu videavysvětlivka

MOV

MP4

Formát záznamu videa

AVI (Audio-Video) pochází z MS Windows. Původně se jednalo o jednoduchým způsobem komprimovanou animaci. Dnes se s touto příponou ukládají i několikagigabytové filmy ve špičkové kvalitě. V podstatě se tedy jedná o jakousi obálku pro různé kompresní metody. Používá se převážně MPEG 4, hlavně varianty DivX nebo WM. Pro zvukovou stopu se používá komprese MP3, případně méně náročné komprese.

MPEG (Motion Picture Expert Group) se používá pro přenos a archivaci multimediálních dat. Potkat můžete tři druhy formátu. MPEG I, II a IV. Platí, že čím vyšší číslo, tím větší komprese, náročnost a kvalita. Komprese funguje na principu zaznamenávání změn od předešlého a následujícího políčka filmu. Pro zvukovou složku se používá jak nekomprimovaný navzorkovaný signál, tak různé komprese až po MP3.

MOV (Movie) pochází ze světa počítačů Apple MacIntosh. Dnes se používá hodně v USA, například NASA často uveřejňuje animace v tomto formátu.

Další parametry

Vodotěsnost
ne
Typ bateriívysvětlivka
Li-Ion akumulátor

Typ baterií

Napětí, laicky řečeno, udává sílu baterie. Pokud kapacita baterie značí, jak dlouho baterie může pracovat, pak napětí symbolizuje, jak velkou námahu zvládne.

Rozměry

Šířka výrobku
13.9 cm
Výška výrobku
10.52 cm
Délka (Hloubka) výrobku
7.85 cm
Hmotnost výrobku
0.73 kg
Šířka balení
18.7 cm
Výška balení
14 cm
Délka (Hloubka) balení
24.4 cm
Hmotnost balení
1.865 kg

 POPIS

Digitální fotoaparát Canon EOS 80D tělo černý (1263C032)

 • Výkonný, univerzální a pohotově reagující fotoaparát vám pomůže objevit vlastní kreativitu. Fotoaparát EOS 80D je vynikající pro fotografování sportu, portrétů, krajin, na ulicích, při cestování a za slabého osvětlení - stejně jako pro natáčení opravdových filmů. S pomocí inovativních technologií vždy dosáhnete skvělých výsledků.
 •  
 • Prozkoumejte nové oblasti fotografování
 • Díky vysoce výkonnému systému AF, kontinuálnímu snímání maximální rychlostí 7 sn./s a přizpůsobitelným ovládacím prvkům můžete instinktivně reagovat na danou situaci a snadno zachytíte rychlé sporty.
 •  
 • Systém AF s 45 křížovými body
 • Zachyťte sportovní akci trvající zlomek sekundy na vysoce ostrých snímcích i při osvětlení reflektory díky vysoce pohotovému a přesnému systému automatického zaostřování, který pracuje v obtížných světelných podmínkách až do hodnoty -3 EV. Systém AF s 45 křížovými body vám dává možnost zvolit si AF bod nebo oblast, která odpovídá vaší kompozici, a přináší větší přesnost a kontrolu nad širšími oblastmi zaostření a ohromující výsledky bez ohledu na to, kde se objekt v záběru nachází.
 •  
 • Kontinuální snímání rychlostí 7 sn./s
 • Využijte nejlepší příležitosti zachytit pomíjivé okamžiky díky maximální rychlosti kontinuálního snímání 7 sn./s v plném rozlišení. Je ideální pro spontánní sporty a záběry divoké zvěře.
 •  
 • 27 AF bodů kompatibilních s clonovým číslem f/8
 • Pořizujte ostré snímky pomocí systému automatického zaostřování, když používáte kombinaci různých objektivů a telekonvertorů díky 27 AF bodům, které podporují zaostřování při clonovém čísle f/8.
 •  
 • Přizpůsobitelné ovládací prvky
 • Užijte si ovládání a flexibilitu těla fotoaparátu EOS střední třídy díky přizpůsobitelným ovládacím prvkům, displeji LCD horního panelu a funkcím nabídek, které umožňují snadno a rychle nastavit fotoaparát podle vašich potřeb.
 •  
 • Snímač pro měření barevných složek RGB + infračerveného světla s rozlišením 7 560 pixelů
 • Užijte si přesnou a stabilní expozici v rozsáhlé řadě situací zásluhou snímače pro měření barevných složek RGB a infračerveného světla s rozlišením 7 560 pixelů, který detekuje infračervené i viditelné světlo.
 •  
 • Přirozené snímky za slabého osvětlení
 • Pořizujte přirozené snímky vystihující atmosféru i při poklesu hladiny osvětlení zásluhou velkého rozsahu citlivosti ISO od ISO 100 do 16000 (H: 25600), který omezuje potřebu použití blesku.
 •  
 • Inteligentní hledáček
 • Inteligentní hledáček s přibližně 100% pokrytím záběru umožňuje spatřit celý obsah záběru až k okrajům a okamžitě zobrazuje nastavení snímání. Fotografujte diskrétněji pomocí režimu tichého kontinuálního snímání s rychlostí 3 sn./s.
 •  
 • Otočný LCD displej s živým náhledem
 • Prozkoumejte kreativní úhly pro snímání a užijte si intuitivní ovládání pomocí otočného dotykového displeje Clear View LCD II s úhlopříčkou 7,7 cm poskytující živý náhled. Vyfotografujte akci z různých zorných úhlů zásluhou kontinuálního snímání s živým náhledem rychlostí 5 sn./s využívajícího systém Dual Pixel CMOS AF.
 •  
 • Integrovaný vysílač Speedlite
 • Prozkoumejte kreativní možnosti nasvícení blesky Canon Speedlite umístěnými mimo fotoaparát a jejich ovládání pomocí integrovaného vysílače Speedlite ve fotoaparátu EOS 80D.
 •  
 • Systém EOS
 • Prozkoumejte nové kreativní příležitosti s rozsáhlou řadou objektivů typu EF a příslušenství systému EOS.
 •  
 • Kreativní ovládání zaostřování
 • Kontrola nad citlivostí a rychlostí systému DUAL PIXEL CMOS AF pro filmy umožňuje přizpůsobit se situaci snímání a dodat filmu pomalý jedinečný vzhled nebo rychle proměnlivý vzhled.
 •  
 • Zvuk v profesionální kvalitě
 • Užijte si plnou kontrolu nad úrovněmi zvuku prostřednictvím nabídky fotoaparátu a zachyťte zvuk v profesionální kvalitě s využitím vstupů pro sluchátka a mikrofon.
 •  
 • Výběr formátu souborů
 • Zaznamenávejte filmy do souborů formátu MP4 nebo MOV s různými snímkovými frekvencemi a kodeky podle požadovaných úprav a způsobu uložení.
 •  
 • Výkonná kombinace pro snímání filmů
 • K dosažení dokonalého řešení pro snímání filmů kombinujte fotoaparát EOS 80D s flexibilním, vysoce výkonným objektivem EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, který je vybaven motorem Nano USM pro zajištění plynulého tichého zaostřování filmů a mimořádně rychlého AF pro fotografie. Zkombinujte objektiv s volitelným adaptérem pro motorový zoom PZ-E1 a získáte přesné ovládání zoomu při záznamu filmů.
 •  
 • Bezdrátové ovládání a sdílení
 • Pořizujte fotografie a filmy bezdrátově z kompatibilního chytrého zařízení pomocí zobrazení akce a kontroly nad nastaveními v reálném čase. Používejte bezplatnou aplikaci Canon Camera Connect pro rychlé posouzení a přenos snímků ve formátu JPEG a filmů ve formátu MP4 v plném rozlišení do kompatibilních chytrých zařízení, abyste je mohli snadno sdílet, když jste na cestách.
 •  
 • Okamžité připojení NFC
 • Připojte fotoaparát ke kompatibilním zařízením se systémem Android pouhým jedním klepnutím díky technologii NFC. Připojte se jednoduše prostřednictvím klíče Wi-Fi z dalších zařízení. Při použití s kompatibilními zařízeními se systémem Android
 •  
 • TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
 •  
 • OBRAZOVÝ SNÍMAČ
 • Typ
 • CMOS o velikosti 22,3 mm × 14,9 mm
 • Efektivní pixely
 • Přibližně 24,20 megapixelu
 • Pixely celkem
 • Přibližně 25,80 megapixelu
 • Poměr stran
 • 3:2
 • Nízkopásmový filtr
 • Vestavěný/pevný s fluórovou povrchovou vrstvou
 • Čištění snímače
 • Integrovaný čisticí systém EOS
 • Typ barevného filtru
 • Primární barvy
 •  
 • OBRAZOVÝ PROCESOR
 • Typ
 • DIGIC 6
 •  
 • OBJEKTIV
 • Montáž objektivu
 • EF/EF-S
 • Ohnisková vzdálenost
 • Ekvivalent 1,6násobku ohniskové vzdálenosti objektivu
 •  
 • ZAOSTŘOVÁNÍ
 • Typ
 • TTL-CT-SIR se snímačem CMOS
 • Systém automatického zaostřování / AF body
 • 45 křížových bodů AF
 • (45 křížových bodů AF při f/5,6, 27 bodů při f/8 [9 křížových], centrální bod je duální křížový při f/2,8 a f/5,6)1
 • Pracovní rozsah automatického zaostřování
 • EV -3 až 18 (při teplotě 23 °C a citlivosti ISO 100)
 • Režimy automatického zaostřování (AF)
 • Inteligentní automatické zaostřování (AI Focus)
 • Jednosnímkové automatické zaostřování
 • Inteligentní průběžné automatické zaostřování
 • Volba AF bodu
 • Automatický výběr: 45 bodů AF
 • Ruční výběr: Jeden bod AF
 • Ruční výběr: Zónové automatické zaostřování
 • Ruční výběr: Automatické zaostřování s velkou zónou
 • Body AF lze vybrat samostatně pro svislé a vodorovné snímání.
 • Zobrazení vybraného AF bodu
 • Označen transmisivním displejem LCD v hledáčku a na obrazovce rychlého ovládání
 • Prediktivní AF
 • Ano, až do 8 m
 • Blokování AF
 • Blokováno při stisknutí tlačítka spouště do poloviny v režimu jednosnímkového automatického zaostřování nebo při stisknutí tlačítka AF-ON.
 • Pomocné světlo AF
 • Přerušované spuštění vestavěného blesku nebo aktivace volitelného určeného blesku Speedlite
 • Ruční zaostřování
 • Vybrané objektivy
 • Mikronastavení AF
 • C.Fn II-16
 • ±20 kroků (nastavení širokoúhlého záběru a teleobjektivu pro zoom)
 • Nastavení všech objektivů dle stejné hodnoty
 • Nastavit jednotlivě až 40 objektivů
 • Nastavení pro jednotlivé objektivy jsou uloženy podle sériového čísla
 •  
 • ŘÍZENÍ EXPOZICE
 • Režimy měření
 • Snímač pro měření barevných složek RGB + infračerveného světla s rozlišením 7 560 pixelů
 • Měření s oblastí rozdělenou na 63 segmentů (9 × 7)
 • (1) Poměrové měření (svázané se všemi AF body)
 • (2) Částečné měření (přibl. 6,0 % plochy hledáčku)
 • (3) Bodové měření (přibl. 3,8 % plochy hledáčku)
 • (4) Celoplošné měření se zdůrazněným středem
 • Rozsah měření
 • EV 1-20 (při 23 °C s 50 mm f/1,4 objektivem ISO 100)
 • Blokování AE
 • Automatické: v režimu jednosnímkového automatického zaostřování (One-Shot AF) s poměrovým měřením se expoziční hodnoty zablokují při dosažení zaostření.
 • Ruční: pomocí tlačítka blokování automatické expozice v režimech kreativní zóny.
 • Kompenzace expozice
 • ±5 EV v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV (možnost kombinovat s automatickým bracketingem expozice (AEB))
 • Automatický bracketing expozice (AEB)
 • 2, 3, 5 nebo 7 snímků v rozsahu ±3 EV v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV
 • Citlivost ISO **
 • Automatická (100 až 16 000), 100 až 16 000 (v krocích po 1/3 nebo v krocích po celých číslech)
 • Rozsah citlivosti ISO lze rozšířit do H: 25600
 • Během snímání filmu: Automatická (100 až 12 800), 100 až 12 800 (v krocích po 1/3 EV nebo 1 EV), možnost rozšíření rozsahu citlivosti ISO na H: 25 600
 •  
 • ZÁVĚRKA
 • Typ
 • Elektronicky řízená štěrbinová závěrka
 • Rychlost
 • 30-1/8 000 s (kroky po 1/2 EV nebo 1/3 EV), Dlouhé expozice (Bulb) (Celkový rozsah rychlosti závěrky. Dostupný rozsah závisí na režimu snímání.)
 •  
 • VYVÁŽENÍ BÍLÉ
 • Typ
 • Automatické vyvážení bílé pomocí obrazového snímače
 • Nastavení
 • AWB (priorita prostředí, priorita bílé), Denní světlo, Stín, Zataženo, Wolframové světlo, Bílé
 • zářivkové světlo, Blesk, Uživatelské, Nastavení teploty chromatičnosti.
 • Kompenzace vyvážení bílé:
 • 1. Modrá/jantarová ±9
 • 2. Purpurová/zelená ±9
 • Uživatelské nastavení vyvážení bílé
 • Ano, možnost zaregistrovat 1 nastavení
 • Bracketing vyvážení bílé
 • ±3 úrovně v krocích po jednotlivých úrovních
 • 3 snímky se stupňovanou expozicí při jednom uvolnění závěrky
 • Volitelný posun k modré/jantarové nebo purpurové/zelené
 •  
 • HLEDÁČEK
 • Typ
 • Pětiboký optický hranol
 • Zvětšení
 • Přibližně 100%
 • Bod oka
 • Přibližně 0,95x1
 • Dioptrická korekce
 • Přibližně 22 mm (od středu čočky okuláru)
 • Matnice
 • Pevná (transmisivní obrazovka LCD)
 • Zrcadlo
 • Polopropustné zrcátko s rychlým návratem (propustnost: reflexní poměr 40:60, při použití objektivu EF 600 mm f/4 IS USM nebo objektivu s kratší ohniskovou vzdáleností nedochází k oříznutí obrazu na zrcátku)
 • Informace v hledáčku
 • Informace týkající se automatického zaostřování: AF body, potvrzení zaostření, režim výběru oblasti AF
 • Informace o expozici: rychlost závěrky, hodnota clony, citlivost ISO (vždy zobrazena), blokování automatické expozice, úroveň/kompenzace expozice, kruh bodového měření, upozornění na nesprávnou expozici, automatický braketing expozice.
 • Informace o blesku: blesk připraven, synchronizace s vysokými rychlostmi, blokování expozice s bleskem, kompenzace expozice s bleskem, světlo pro redukci jevu červených očí.
 • Informace o snímku: informace o kartě, maximální počet snímků sekvence (2ciferné zobrazení), priorita zvýraznění tónu (D+)
 • Informace o kompozici: rastr, elektronický horizont, poměr stran
 • Další informace: kontrola stavu baterie, výstražný symbol, detekce mihotání
 • Kontrola hloubky ostrosti
 • Ano, pomocí tlačítka kontroly hloubky ostrosti
 • Clona okuláru
 • Na řemenu
 •  
 • DISPLEJ LCD
 • Typ
 • Dotykový otočný displej TFT Clear View II s úhlopříčkou 7,7 cm (3,0"), poměrem stran 3:2, přibližně 1 040 000 bodů
 • Pokrytí
 • Přibližně 100%
 • Pozorovací úhel (horizontálně/vertikálně)
 • Přibližně 170°
 • Povrchová úprava
 • Antireflexní, s pevnou strukturou a odolná proti vytváření šmouh
 • Nastavení jasu
 • Možnost nastavení jedné ze sedmi úrovní
 • Možnosti zobrazení
 • (1) Obrazovka rychlého ovládání
 • (2) Nastavení fotoaparátu
 • (3) Elektronický horizont
 •  
 • BLESK
 • Směrné číslo vestavěného blesku (ISO 100, metry)
 • 12
 • Pokrytí vestavěného blesku
 • Až do ohniskové vzdálenost 17 mm (ekvivalent pro 35mm kinofilm: 27 mm)
 • Doba nabíjení vestavěného blesku
 • Přibližně 3 sekundy
 • Režimy
 • Automatický, Manuální blesk, Integrovaný vysílač Speedlite
 • Redukce jevu červených očí
 • Ano - pomocí světla pro redukci jevu červených očí
 • Synchronizace X-sync
 • 1/250 s
 • Kompenzace expozice s bleskem
 • ±3 EV, v krocích po 1/2 nebo 1/3 EV
 • Bracketing expozice s bleskem
 • Ano, pomocí kompatibilního externího blesku
 • Blokování expozice s bleskem
 • Ano
 • Synchronizace na druhou lamelu
 • Ano
 • Sáňky pro příslušenství / PC zdířka
 • Ano/Ne
 • Kompatibilita s externím bleskem
 • E-TTL II s blesky Speedlite řady EX, podpora bezdrátového optického připojení více blesků
 • Ovládání externího blesku
 • Prostřednictvím obrazovky nabídky fotoaparátu
 •  
 • FOTOGRAFOVÁNÍ
 • Režimy
 • Automatický inteligentní scénický režim (Fotografie a Film), Vypnutý blesk, Kreativní automatický režim, SCN (Portrét, Krajina, Detail, Sport, Noční portrét, Noční scéna z ruky, Ovládání HDR podsvětlení, Jídlo, Děti, Světlo svíčky), Kreativní filtry, Programová automatická expozice, Automatická expozice s předvolbou času, Automatická expozice s předvolbou clony, Ruční (Fotografie a Film), Dlouhá expozice, Uživatelský
 • Styly Picture Style
 • Automatický, Standardní, Portrét, Krajina, Jemný detail, Neutrální, Věrný, Černobílý, Uživatelem definovaný (3×)
 • Barevný prostor
 • sRGB a Adobe RGB
 • Zpracování obrazu
 • Priorita zvýraznění tónu
 • Auto Lighting Optimizer (Automatická optimalizace jasu) (4 nastavení)
 • Potlačení šumu dlouhé expozice
 • Potlačení šumu při vysoké citlivosti ISO (4 nastavení)
 • Potlačení šumu u více snímků
 • Automatická korekce vinětace objektivu a korekce barevné odchylky
 • Kreativní filtry (ČB zrnitý, Měkké ostření, Efekt Rybí oko, Efekt Olejová malba, Efekt Akvarel, Efekt Levný fotoaparát, Efekt Miniatura)
 • Násobná expozice
 • Zpracování snímků typu RAW - pouze při přehrávání snímků
 • Změnit velikost na M nebo S1, S2, S3
 • Režimy řízení
 • Jednotlivé snímky, Pomalé kontinuální snímání, Rychlé kontinuální snímání, Samospoušť (s 2sekundovou prodlevou + dálkové ovládání, s 10sekundovou prodlevou + dálkové ovládání), Tiché snímání jednotlivých snímků, Kontinuální tiché snímání
 • Souvislé snímání
 • Max. Přibližně 7 sn./s (rychlost je zachována až pro 110 snímků (JPEG)(1)(10)(s kartou UHS-I), 25 snímků (RAW)(s kartou UHS-I))12
 • Měřič intervalů
 • Vestavěný, možnost výběru počtu snímků (od 1-99 až po neomezeno). Možnost časovače pro dlouhou expozici (bulb)
 •  
 • REŽIM ŽIVÉHO NÁHLEDU
 • Typ
 • Elektronický hledáček s obrazovým snímačem
 • Pokrytí
 • Přibližně 100 % (vodorovně a svisle)
 • Snímková frekvence
 • 30 sn./s
 • Zaostřování
 • Ruční zaostřování (zvětšení snímku 5× nebo 10× v libovolném bodu na obrazovce)
 • Automatické zaostřování: systém CMOS AF s duálními pixely (detekce obličeje a AF se sledováním, FlexiZone - Multi, FlexiZone - Single), citlivost sledování (-3 až +3) a rychlost funkce Servo AF při záznamu filmu (-7 až +2)
 • Měření
 • Poměrové měření v reálním čase s obrazovým snímačem.
 • Poměrové měření, částečné měření, bodové měření, celoplošné měření se zdůrazněným středem.
 • Možnosti zobrazení
 • Překrytí rastrem (3×), histogram, elektronický horizont
 •  
 • TYP SOUBORU
 • Typ snímku
 • JPEG: Nízká komprese, Normální komprese (kompatibilní se standardem Exif 2.30 [Exif Print]) / Standard DCF (Design rule for Camera File system) (2.0),
 • RAW: RAW, M-RAW, S-RAW (14 bitů, Canon original RAW 2. vydání),
 • kompatibilní s formátem Digital Print Order Format [DPOF] verze 1.1
 • Současný záznam snímků typu RAW+JPEG
 • Ano, možnost jakékoli kombinace RAW + JPEG, M-RAW + JPEG, S-RAW + JPEG.
 • Velikost snímku
 • JPEG 3:2: (L) 6 000 × 4 000, (M) 3 984 × 2 656, (S1) 2 976 × 1 984, (S2) 1 920 × 1 280, (S3) 720 × 480
 • JPEG 4:3: (L) 5 328 × 4 000, (M) 3 552 × 2 664, (S1) 2 656 × 1 992, (S2) 1 696 × 1 280, (S3) 640 × 480
 • JPEG 16:9: (L) 6 000 × 3 368, (M) 3 984 × 2 240, (S1) 2 976 × 1 680, (S2) 1 920 × 1 080, (S3) 720 × 408
 • JPEG 1:1: (L) 4 000 × 4 000, (M) 2 656 × 2 656, (S1) 1 984 × 1 984, (S2) 1 280 × 1 280, (S3) 480 × 480
 • RAW: (RAW) 6 000 × 4 000, (M-RAW) 4 500 × 3 000, (S-RAW) 3 000 × 2 000
 • Typ filmu
 • MOV / MP4 (obraz: snímková/mezisnímková komprese H.264, zvuk: lineární PCM / AAC, možnost ručního nastavení úrovně záznamu)
 • Velikost filmu
 • 1 920 × 1 080 (59,94; 50 snímků/s), mezisnímková komprese
 • 1 920 × 1 080 (29,97; 25; 23,98 snímku/s), snímková nebo mezisnímková komprese
 • 1 920 × 1 080 (29,97; 25) mezisnímková komprese lite
 • 1 280 × 720 (59,94; 50 snímků/s), mezisnímková komprese
 • 1 280 × 720 (29,97; 25) mezisnímková komprese lite
 • Délka filmů
 • Maximální délka 29 min 59 s, maximální velikost souboru 4 GB (pokud velikost souboru přesáhne 4 GB, vytvoří se automaticky nový soubor)
 • Složky
 • Nové složky lze vytvářet a vybírat ručně.
 • Číslování souborů
 • (1) Postupné číslování
 • (2) Automatický reset
 • (3) Ruční reset
 •  
 • DALŠÍ FUNKCE
 • Uživatelské funkce
 • 26 uživatelských funkcí
 • Značka metadat
 • Informace uživatele o autorských právech (možnost nastavit ve fotoaparátu)
 • Panel LCD / osvětlení
 • Ano/Ano
 • Odolnost proti vodě a prachu
 • Ano
 • Zvuková poznámka
 • Ne
 • Inteligentní polohový senzor
 • Ano
 • Zoom při přehrávání
 • 1,5× až 10×
 • Formáty zobrazení
 • (1) Jeden snímek s informacemi (2 úrovně)
 • (2) Jeden snímek
 • (3) Náhled 4 snímků
 • (4) Náhled 9 snímků
 • (5) Náhled 36 snímků
 • (6) Náhled 100 snímků
 • (7) Zobrazení s přeskakováním snímků
 • (8) Úprava filmů
 • Prezentace
 • Výběr snímků: všechny snímky, podle data, podle složky, filmy, fotografie
 • Doba zobrazení snímku: 1, 2, 3, 5, 10 nebo 20 sekund
 • Opakování: zapnuto, vypnuto
 • Hudba na pozadí: zapnuto, vypnuto
 • Přechodový efekt: vypnuto, posuv 1, posuv 2, mizení 1, mizení 2, mizení 3
 • Histogram
 • Jas: Ano
 • RGB: Ano
 • Zvýraznění upozornění
 • Ano
 • Vymazání snímků / ochrana proti vymazání
 • Vymazání: jeden snímek, všechny snímky ve složce, označené snímky, nechráněné snímky
 • Ochrana: ochrana před vymazáním po jednom snímku
 • Kategorie nabídek
 • (1) Nabídka fotografování (6×)
 • (2) Nabídka přehrávání (3×)
 • (3) Nabídka nastavení (4×)
 • (4) Nabídka uživatelských funkcí
 • (5) Uživatelská nabídka Moje menu
 • Nabídka jazyků
 • 25 jazyků
 • angličtina, němčina, francouzština, nizozemština, dánština, portugalština, finština, italština, norština, švédština, španělština, řečtina, ruština, polština, čeština, maďarština, rumunština, ukrajinština, turečtina, arabština, thajština, zjednodušená čínština, tradiční čínština, korejština a japonština
 • Aktualizace firmwaru
 • Aktualizaci může provést uživatel.
 •  
 • ROZHRANÍ
 • Počítač
 • USB 2.0 Hi-Speed
 • Ostatní
 • Video výstup (PAL/NTSC) (integrovaný s konektorem USB), mini konektor HDMI (kompatibilní s HDMI-CEC), vstup externího mikrofonu (stereofonní miniaturní zdířka 3,5 mm), zdířka pro sluchátka (stereofonní miniaturní zdířka)
 •  
 • PŘÍMÝ TISK
 • Tiskárny Canon
 • Kompaktní fototiskárny Canon a tiskárny PIXMA podporující technologii PictBridge
 • PictBridge
 • Ano
 •  
 • PODPOROVANÝ OPERAČNÍ SYSTÉM
 • Počítač PC a Macintosh
 • Windows 10 / 8.1 / 8 / 7()
 • S nainstalovaným rozhraním Microsoft .NET Framework 4.5.
 • Mac OS X 10.9, 10.10, 10.11
 •  
 • SOFTWARE
 • Zpracování obrazu
 • Digital Photo Professional 4.4.0 (zpracování snímků typu RAW)
 • Ostatní
 • EOS Utility
 • EOS Lens Registration Tool
 • EOS Web Service Registration Tool
 • EOS Sample Music
 • Picture Style Editor
 •  
 • ZDROJ NAPÁJENÍ
 • Baterie
 • Dobíjecí lithium-iontová baterie LP-E6N (součást dodávky), vestavěná baterie pro uchování nastavení a data
 • Životnost baterie
 • Přibližně 960 snímků (při teplotě 23 °C, automatická expozice 50 %, expozice s bleskem 50 %)1
 • Přibližně 860 snímků (při teplotě 0 °C, automatická expozice 50 %, expozice s bleskem 50 %)
 • Indikátor stavu baterií
 • 6 úrovní + procenta
 • Úspora energie
 • Vypnutí napájení po 1, 2, 4, 8, 15 nebo 30 min
 • Napájení a nabíječka baterií
 • Napájecí adaptér AC-E6(N), DC propojka: DR-E6, nabíječka baterií LC-E6, nabíječka baterií do automobilu CBC-E6
 •  
 • FYZICKÉ ÚDAJE
 • Konstrukce těla
 • Polykarbonátová pryskyřice se skleněnými vlákny
 • Provozní prostředí
 • 0 až 40 °C, vlhkost 85 % nebo méně
 • Rozměry (Š × V × H)
 • 139,0 × 105,2 × 78,5 mm
 • Hmotnost (pouze tělo)
 • Přibližně 730 g (podle zkušebních standardů asociace CIPA, včetně baterie a paměťové karty)
 •  
 • VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
 • Hledáček
 • Oční mušle Eb, dioptrická korekční čočka řady E, nástavec okuláru EP-EX15II, úhlový hledáček C
 • Pouzdro
 • Kožené pouzdro EH21-L
 • Bezdrátový přenašeč dat
 • Vestavěný Wi-Fi přenos
 • Připojitelné k chytrým zařízením pomocí systému Android verze 4.0 až 4.4/5.0 až 5.1 nebo iOS 7.1/8 až 8.3.
 • Připojení NFC je možné pouze prostřednictvím zařízení kompatibilních se systémem Android.
 • Vzdálené Wi-Fi ovládání zoomu objektivu EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM prostřednictvím volitelného adaptéru pro motorový zoom PZ-E1 je možné pouze na modelu EOS 80D za použití kompatibilního chytrého zařízení (viz výše) nebo pomocí dodaného softwaru EOS Utility
 • Objektivy
 • Všechny objektivy EF a EF-S
 • Blesk
 • Blesky Canon Speedlite (90EX, 220EX, 270EX, 270EX II, 320EX, 420EX, 430EX, 430EX II, 430EX III-RT, 550EX, 580EX, 580EX II, 600EX, 600EX-RT, kruhový makroblesk Lite MR-14EX, dvojitý makroblesk Lite MT-24EX, vysílač Speedlite Transmitter ST-E2, vysílač Speedlite Transmitter ST-E3-RT)
 • Bateriový grip
 • BG-E14
 • Dálkový ovladač / přepínač
 • Dálková spoušť RS-60E3, dálkový ovladač RC-6
 • Ostatní
 • Řemínek na ruku E2, GP-E2

 SOUBORY KE STAŽENÍ

Digitální fotoaparát Canon EOS 80D tělo černý (1263C032)

 

 

 DISKUZE

Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázek zboží má pouze informativní charakter.

 Nevybrali jste si?

www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999
 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky Hello bank!Nákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.