www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999

Kompakty pro děti0 Kč
1 Kč
   • 0 Kč
    1 Kč
 • Značky
  • Sklad
    •  
  • skrýt upřesnění
  Vašemu výběru nevyhovuje žádná položka.

  Bohužel, nebylo nic nalezeno, zkuste prosím svůj výběr upravit.


  Jak vybrat digitální fotoaparát?

  Digitální fotoaparát se stal součástí našich domovů podobně jako mobilní telefon nebo televizor. Výběr toho vhodného modelu však není zcela
  jednoduchý, mimo to, že musíte zvážit, co budete s fotoaparátem fotit, musíte se také zorientovat v široké nabídce na trhu.


  Kompakt nebo zrcadlovka

  Základní dělení fotoaparátů je do tří skupin – na jedné straně jsou to kompakty, které v malém a skladném těle nabídnou základní funkce pro fotografování, avšak najdete zde i tzv. pokročilé kompakty, u nichž jsou dostupné prakticky všechny funkce jako u zrcadlovky a cena je také velmi podobná.

  Specifickou skupinou kompaktů jsou tzv. ultrazoomy, což jsou vlastně kompakty s objektivem, který má velký rozsah zoomu. Pro kompaktní fotoaparáty je typické, že mají pevně uchycený objektiv, který nemůžete vyměnit, což může být limitující. Na druhou stranu zde najdete i modely, které jsou odolné vůči vodě, prachu, pádu na zem či vysokému zatížení.

  zobrazit více

   
   
  800 200 999
   

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

  Nákup na splátky CETELEMNákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU