www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999

Mapy pro GPS navigace0 Kč
1 Kč
   • 0 Kč
    1 Kč
 • Značky
  • Sklad
    •  
  • skrýt upřesnění
  Vašemu výběru nevyhovuje žádná položka.

  Bohužel, nebylo nic nalezeno, zkuste prosím svůj výběr upravit.


  Jak vybrat GPS navigaci?

  Cestovat v dnešní době podle papírové mapy již není příliš v kurzu, GPS navigace totiž zastane hned několikero funkcí zároveň. Pokud uvažujete o navigaci v mobilním telefonu, počítejte s tím, že se extrémně rychle vybíjí baterie. Navigaci navíc bude moci využívat pouze majitel mobilního telefonu – jedná se spíše o nouzové řešení. Jestliže cestujete častěji do neznámých míst, určitě se vyplatí pořídit kvalitní samostatnou navigaci.
   

  Auto, kolo, motorka nebo turistika

  Zcela zásadním rozhodnutím při výběru navigace je její určení. Nejčastěji najdete na trhu modely pro auta, motorky anebo outdoorové navigace cyklistické a pěší. Každá z těchto skupin nabídne mírně odlišné parametry a vlastnosti.

  U automobilové navigace oceníte rozměrný displej a doplňkové funkce, které se hodí především při cestách v zahraničí. Motocyklové navigace mají velmi podobné vlastnosti, jako automobilové. Většinou však nabídnou o něco menší displej a hlavně odolné provedení, kterému nevadí voda ani prach.

  zobrazit více

   
   
  800 200 999
   

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

  Nákup na splátky CETELEMNákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU