www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999

Notebooky4990 Kč
61990 Kč
Vašemu výběru vyhovuje 278 položek.

Jak vybrat notebook?

Počítač je dnes již součástí prakticky každé domácnosti a v nemalém procentu případů se jedná o notebook, který je skladnější, flexibilnější a cenově prakticky srovnatelný se stolním počítačem. Výběr vhodného notebooku by se měl odvíjet primárně od jeho plánovaného využití, jinak se totiž v záplavě modelů ztratíte.

Velikost tak akorát

Jiné požadavky budete mít na notebook, který bude sloužit jako náhrada stolního počítače a prakticky se s ním nebude hýbat a jiné zase na notebook, který budete denně převážet v tašce nebo batohu.

Velikost by měla být výchozím parametrem pro výběr konkrétního stroje. Na trhu najdete jak malé 10“ a 11,6“ notebooky, tak i velká monstra s úhlopříčkou kolem 18“. Nejvíce zástupců je ve třídě s průměrně velkou úhlopříčkou 15,6“.

Chcete-li notebook hlavně jako domácí počítač, určitě se vyplatí pořídit si co největší úhlopříčku, protože budete mít k dispozici pravděpodobně pouze monitor notebooku. Navíc jeho úlohou bude především nahradit stolní počítač, takže jej budete přenášet minimálně – modely o velikosti 15,6“ anebo rovnou 17,3“ jsou proto ideálními zástupci.

zobrazit více

 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky CETELEMNákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU