Projektor BenQ MS630ST DLP, SVGA, 3D, 4:3,


Projektor BenQ MS630ST DLP, SVGA, 3D, 4:3, Projektor BenQ MS630ST DLP, SVGA, 3D, 4:3,
Projektor BenQ MS630ST DLP, SVGA, 3D, 4:3, Projektor BenQ MS630ST DLP, SVGA, 3D, 4:3,
Projektor BenQ MS630ST DLP, SVGA, 3D, 4:3, Projektor BenQ MS630ST DLP, SVGA, 3D, 4:3,
Projektor BenQ MS630ST DLP, SVGA, 3D, 4:3, Projektor BenQ MS630ST DLP, SVGA, 3D, 4:3,
aktuálně nedostupné
poslední známá cena 12 721 Kč


kód: 3608161


Projektor BenQ MS630ST DLP, SVGA, 3D, 4:3, . Projektor DLP, SVGA, 3200lumenů, 13000:1, D-Sub, HDMI, 3D, 4:3,

 VLASTNOSTI

Základní informace

Název
Projektor BenQ MS630ST DLP, SVGA, 3D, 4:3,
Záruka
36 měsíců
Model
BNQ9HJDY7713E
Kód výrobku
3608161
Výrobce

Rozhraní

USB vstupvysvětlivka
ano

USB vstup

USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik
Audio vstupvysvětlivka
ano

Audio vstup

Slouží k propojení audio signálu mezi multimediálními zařízeními
AV vstupvysvětlivka
ano

AV vstup

Slouží k propojení audio a video signálu mezi multimediálními zařízeními
S-Video výstupvysvětlivka
ne

S-Video výstup

Vstup sloužící pro přenos video signálu například mezi DVD přehravačem, videokamerou a televizí apod. Je to jedna z možností vedle HDMI, Scart, Cinch kabelů
HDMI vstupvysvětlivka
1

HDMI vstup

High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
DisplayPortvysvětlivka
ne

DisplayPort

DisplayPort je digitální konektor sloužící k přenosu nekomprimovaného digitálního obsahu s podporou až 8kanálového zvuku a ochrany DPCP (DisplayPort Content Protection) využívající 128bitové šifrování AES. Podporuje rychlost přenosu 10,8 Gbit/s, na vzdálenost do 3 metrů zvládá rozlišení WQXGA (2560×1600 pixelů), na vzdálenost až 15 metrů zobrazí rozlišení 1920×1080 pixelů.

S konektory typu DVI a HDMI je jen omezeně zpětně kompatibilní. DisplayPort dokáže emitovat DVI nebo HDMI signál, takže následně ke konverzi postačí pasivní adaptér. Prakticky tedy lze počítač vybavený pouze DisplayPortem připojit k televizi vybavené konektorem HDMI, přenesen bude obraz i zvuk. Ovšem zpětně konverze nefunguje, takže počítač vybavený pouze HDMI zatím nelze k monitoru vybavenému DisplayPortem připojit.

Je navržen tak, aby nahradil digitální (DVI) i analogové (VGA) konektory v monitorech počítačů stejně jako v grafických kartách. Má všechny funkce HDMI, ale nepředpokládá se, že by měl HDMI nahradit v oblasti domácí spotřební elektroniky. Je určený spíše pro kancelářské a IT využití, pro které se HDMI příliš nehodí.
DVI-I
ne
D-Sub 15 pin
ano
S-Video vstupvysvětlivka
min. 1

S-Video vstup

Vstup sloužící pro přenos video signálu například mezi DVD přehravačem, videokamerou a televizí apod. Je to jedna z možností vedle HDMI, Scart, Cinch kabelů
Ethernet
Ne
Wi-Fivysvětlivka
ne

Wi-Fi

Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.

Lampa

Životnost lampy (běžný režim)
4 000 hod.
Svítivost (ANSI)vysvětlivka
3 200 lumenů

Svítivost (ANSI)

Světelný tok vyjadřuje množství světelné energie, kterou přenese zdroj vyzáří za časovou jednotku s přihlédnutím k citlivosti průměrného lidského oka na různé vlnové délky světla. Jednotkou je lumen. Pro zjednodušení větší hodnota znamená více světla, vyšší výkon.
Životnost lampy (úsporný režim)
6 000 hod.
Příkon lampy (běžný režim)
190 W

Projektor

Příkon
305 W
Technologie projekce
DLP
Nativní rozlišení
SVGA (800 x 600)
0
SVGA (800 x 600)
Hlučnostvysvětlivka
33 dB

Hlučnost

Pro výběr spotřebiče je hladina hluku velmi důležitý parametr. Intenzita hluku se udává v decibelech (dB). Decibely se měří logaritmicky. Tedy - pokud zvuk zesiluje po deseti decibelech, každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý. Čili 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB. Ale 30 dB je už stokrát silnější zvuk než 10 dB.

Příklady hlukových hladin ve srovnání s běžným životem
10dB - šum počítače, let mouchy
20dB - tikot hodinek
30dB - šepot
35dB - hlukové pozadí v obytné čtvrti (noc)
45dB - hlukové pozadí v obytné čtvrti (den)
60dB - běžný hovor
70dB - hluk v kanceláři, běžná restaurace
80dB - hlasitá hudba, živá ulice
90dB - metro , bouřka
100dB - sekačka na trávu
110dB - diskotéka, rockový koncert, motor auta ve vyšších otáčkách
120dB - pneumatické kladivo vzdálené asi 1 m , vodopád
130dB - letadlo vzdálené 30m, výbuch sopky
3D
ano
Barevná hloubka
1.07 mil
Max. úhlopříčka obrazu
762 cm
Obraz v obraze (PIP)vysvětlivka
ne

Obraz v obraze (PIP)

Je funkce, která umožňuje do rohu hlavního obrazu vložit malý náhledový obrázek, který je z jiného zdroje než hlavní obraz.
Progressive Scan (PAL)
ne
Vestavěné reproduktory
ano
Formát obrazu vysvětlivka

4:3

Formát obrazu

16:9 širokoúhlý
16:10 širokoúhlý
4:3 standardní formát, dnes již velmi málo používán
Dálkové ovládání v balenívysvětlivka
ano

Dálkové ovládání v balení

Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál.
Kontrastvysvětlivka
13 000 :1

Kontrast

Statická hodnota kontrastního poměru v jednom okamžiku zobrazení.
Je vždy nižší než hodnota dynamického poměru, který udává maximální rozsah kontrastu zařízení, které ovšem není možné dosáhnout v jeden okamžik.
Integrovaný DVD přehrávačvysvětlivka
ne

Integrovaný DVD přehrávač

DVD přehrávač je součást televizoru. Bez propojovacích kabelů si můžete pustit svůj oblíbený film na DVD přímo v televizoru.

Rozměry

Šířka balení
40 cm
Výška balení
16.5 cm
Délka (Hloubka) balení
31.5 cm
Hmotnost balení
3.55 kg

 POPIS

Projektor BenQ MS630ST DLP, SVGA, 3D, 4:3,

 • BenQ MS630ST nabízí nejvyšší flexibilitu zobrazení - vytváří obraz o velikosti 55" z projekční vzdálenosti pouhého 1 metru! Tento SVGA projektor s vysokým jasem 3 200 ANSI lumenů, vysokým kontrastním poměrem 13 000 : 1 a 3D technologií DLP® Link™ je ideální volbou pro prostředí menších podniků a vzdělávacích institucí!
 •  
 • Větší úspora energie díky technologii BenQ SmartEco™
 • Prostřednictvím nižších provozních nákladů (TCO) a optimalizované projekce s využitím dynamické úspory energie, jasu bez kompromisů, skvělé kvality obrazu a optimalizované životnosti lampy zdokonalila technologie SmartEco možnosti DLP projektorů. Díky této inovaci mohou školy a společnosti ušetřit až 70 % spotřeby energie lampy a snížit náklady na údržbu prostřednictvím funkcí pro dynamickou úsporu energie, přičemž každá prezentace poskytuje velmi intenzivní divácké zážitky.
 •  
 • Režim SmartEco
 • Režim SmartEco inteligentně nastavuje výkon lampy pro maximalizaci úspory energie poskytováním nejlepšího kontrastu a jasu při použití pouze takového množství světla, které je potřeba.
 •  
 • Režim LampSave
 • Náklady na výměnu projekční lampy tvoří největší část celkových nákladů na provoz projektoru. Režim LampSave dynamicky upravuje výkon lampy podle úrovně jasu obsahu a výrazně prodlužuje životnost lampy o 50 %! Frekvence výměny lampy je rovněž snížena až o 50 %, což přináší menší náklady na výměnu lampy.
 •  
 • Režim Eco Blank
 • Režim Eco Blank, který snižuje spotřebu energie až o 70 %, lze použít pro zatemnění projekční plochy během doby, kdy se projektor nepoužívá, aby se eliminovalo rušení v posluchárně a pozornost studentů se opět obrátila na učitele.
 •  
 • Režim No Source Detected
 • Automatické přepnutí do režimu Eco Blank poté, co byl projektor déle než tři minuty zapnutý, aniž by byl na vstupu nějaký signál, pro eliminaci zbytečného plýtvání energií a prodloužení životnosti projekční lampy.
 •  
 • Spotřeba v pohotovostním režimu 0,5 W
 • Při nečinnosti odebírá MS630ST minimální množství energie 0,5 W (v pohotovostním režimu), čímž dosahuje toho, co bylo pro starší modely projektorů velkou výzvou. Tento technologický pokrok v úspoře energie pomáhá prodloužit životnost lampy projektoru a snížit náklady na elektrickou energii.
 •  
 • Podpora Blu-ray Full HD 3D
 • BenQ MS630ST disponuje nejnovější DLPR technologií pro podporu 3D funkce, což školám umožňuje nabídnout studentům pohlcující zážitky z výuky s jednoduchou přípravou 3D brýlí a 3D obsahu z vašeho Blu-ray
 •  
 • Výhody projekce na krátkou vzdálenost
 • Žádné prostorové omezení
 • Jen si představte svobodu, kterou přináší stejná kvalita projekce při polovině požadované vzdálenosti! Máte k dispozici větší flexibilitu při volbě umístění projektoru! V tom spočívá kouzlo projekce na krátkou vzdálenost!
 •  
 • Žádné světlo oslňující zrak
 • Projekce na krátkou vzdálenost zamezuje přímému svícení světla projektoru do vašich očí, díky čemuž se můžete soustředit na své publikum.
 •  
 • Žádné vyrušování
 • Rozlučte se s obtěžujícími stíny. Při tak krátké projekční vzdálenosti se můžete volně pohybovat, aniž byste si museli dělat starosti s překážkami mezi projektorem a projekční plochou!
 •  
 • Horní dvířka lampy pro snadný přístup k lampě
 • Horní dvířka lampy jsou navržena tak, aby mohli správci IT vyměnit lampu projektoru bezpečně a rychle. Pokud lampa projektoru uprostřed hodiny zhasne, lze ji bez většího zdržení vyměnit.
 •  
 • Automatické zatemnění pro bezpečné používání
 • Automatické zatemnění je funkce pro ochranu zraku navržená pro zajištění bezpečného používání. Díky této funkci může MS630ST detekovat pohyby ve vzdálenosti 20 centimetrů před objektivem a automaticky vypnout světlo projekce.
 •  
 •  
 •  
 • Projekční technologie: DLP
 •  
 • Nativní rozlišení: SVGA (800 x 600)
 •  
 • Svítivost [lm]: 3200 lumens
 • Kontrast: 13000:1
 • Zvuk: 10W x 1
 •  
 • Formát zobrazení: Native 4:3 (5 aspect ratio selectable)
 • Způsob projekce (N,ST,UST): ST
 • Velikost obrazu [palce]: 60"-180"/ 300' (Clear Focus/ Maximum)
 • Korekce lichoběžníku: 1D, Vertical +/- 30 degrees
 •  
 • Throw Ratio: 0.9-1.08
 • Zoom: 1.2:1 (Powered)
 • Horizontální obnovovací frekvence [Hz]: 15K-102KHz
 • Vertikální obnovovací frekvence [Hz]: 24-120Hz
 •  
 • Podpora 3D:
 • 3D Compatibility
 • Frame Sequential: Up to 720p 60Hx (Video), Up to WXGA 120Hz (PC Timing)
 • PC: 120Hz Frame Sequential 3D for resolutions up to WXGA,
 • PC: 60Hz Top-bottom 3D for resolutions up to SXGA+
 • Video: 60Hz Frame Sequential 3D for resolutions up to 480i
 •  
 • Typ lampy: 190 W
 • Životnost lampy [h]: 4000/ 6000/ 6500/ 10000 hours (Normální/úsporný režim / režim SmartEco)
 • Rozhraní:
 • Computer In (D-sub 15pin) x 1 (Share with component)
 • Monitor Out (D-sub 15pin) x 1
 • Composite Video In (RCA) x 1
 • S-Video In (Mini DIN 4pin) x 1
 • HDMI (1.4a) x 2 (One share with MHL2.0)
 • Audio In (Mini Jack) x 1
 • Audio L/R In (RCA) x 1
 • Audio Out (Mini Jack) x 1
 • Speaker 10W x 1
 • USB (Type mini B) x 1 (Download & Page Up/ Down)
 • USB (Type A) x1 (1.5A Power Supply)
 • RS232 (DB-9pin) x 1
 • IR Receiver x 2 (Front + Top)
 •  
 • Napájení: AC100 to 240V, 4.2A, 50 to 60 Hz
 • Spotřeba [W]: Normal 305W, Eco 220W
 • Spotřeba Standby [W]: 0,5W
 •  
 • Hladina hlučnosti [dB]: 33/ 28 (Normal/ Economic mode)
 • Rozměry [mm]: 287.3 x 114.4 x 232.6
 • Hmotnost [kg]: 2.6
 •  
 • Obsah balení:
 • Remote Control w/ Battery
 • Power Cord (by region)
 • User Manual CD
 • Quick Start Guide
 • Warranty Card (by region)
 • VGA (D-sub 15pin) Cable
 •  
 • Záruka: 36 měsíců

 DISKUZE

Máte ke zboží Projektor BenQ MS630ST DLP, SVGA, 3D, 4:3, nějakou otázku? Zajímá Vás nějaký detail?

Neváhejte a napiště do této diskuze.

Příspěvek do diskuze

Vyhrazujeme si právo nevhodné příspěvky smazat.
Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázek zboží má pouze informativní charakter.

 Nevybrali jste si?

Doporučujeme produkty s podobnými vlastnostmi:

www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999
 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky Hello bank!Nákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.