Sluchátka Jabra Elite 7 Active zelená (100-99171003-60)


Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená
Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená
Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená
Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená
Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená
Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená
Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená
Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená Sluchátka Jabra Elite 7 Active - zelená
aktuálně nedostupné
poslední známá cena 4 699 Kč


kód: 6858041


 MOŽNÉ ALTERNATIVY

 VLASTNOSTI

Základní informace

Název
Sluchátka Jabra Elite 7 Active zelená (100-99171003-60)
Záruka
24 měsíců
Model
JBRELITE7AGR
Kód výrobku
6858041
Výrobce

Další parametry

Kmitočtový rozsah od
20 Hz
Provedení sluchátekvysvětlivka
do uší

Provedení sluchátek

Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu.
Typ sluchátekvysvětlivka
do ucha (intraaural)

Typ sluchátek

V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek.
Typ přenosuvysvětlivka

bezdrátový (Bluetooth)

Typ přenosu

Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu.
Ovládání hlasitosti vysvětlivka
na sluchátkách

Ovládání hlasitosti

Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod.
Typ nabíjení

USB-C

Stupeň krytívysvětlivka
IP57

Stupeň krytí

IP x1 Chráněno proti kapající vodě 1+0,5 mm za minutu.
IP x2 Chráněno proti kapající vodě 3+0,5 mm za minutu.
IP x3 Chráněno proti vodní tříšti.
IP x4 Chráněno proti stříkající vodě.
IP x5 Chráněno proti tryskající vodě.
IP x6 Chráněno proti intenzivně tryskající vodě.
IP x7 Chráněno proti ponoření do vody na 30 minut do hloubky 1 metr.
IP x8 Chráněno proti potopení do vody.
IP x9 Chráněno proti tryskající vysokotlaké teplé vodě.
Přijmutí hovoru
ano
Vhodné pro sportvysvětlivka
ano

Vhodné pro sport

Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)
ANC (Potlačení okolního ruchu)vysvětlivka
ano

ANC (Potlačení okolního ruchu)

Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost.
Mikrofonvysvětlivka
ano

Mikrofon

Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa.
Kmitočtový rozsah do
20 000 Hz
Typ připojenívysvětlivka

bluetooth

Typ připojení

Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku).
True wireless
ano
Výdrž sluchátek
8 hod.
Citlivostvysvětlivka
118 dB

Citlivost

Udává hladinu akustického tlaku vysílaného reproduktorem. Měřeno ve vzdálenosti 1m od zdroje, při napětí reproduktoru 2,83 V. Průměrná citlivost dnešních reprosoustav je 89 dB.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem
30 hod.
Dětská sluchátka
ne
Akustický systém
polouzavřený
Měření tepu
ne
Barvavysvětlivka

zelená

Barva

Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní.

Rozměry

Šířka výrobku
4.03 cm
Výška výrobku
2.53 cm
Délka (Hloubka) výrobku
6.96 cm
Hmotnost výrobku
0.06 kg
Šířka balení
11.5 cm
Výška balení
4.5 cm
Délka (Hloubka) balení
14.3 cm
Hmotnost balení
0.17 kg

 POPIS

Sluchátka Jabra Elite 7 Active zelená (100-99171003-60)

 • Jabra Elite 7 Active
 • Pokročilá audiotechnika. Uvolněte svůj trénink s Jabra ShakeSrip™, která skvěle sedí i při aktivním používání.
 •  
 • Svoboda během tréninku
 • Když se potíte, chcete mít jistotu, že vaše pecková sluchátka zůstanou pevně na svém místě. Naše sportovní pecková sluchátka jsme přepracovali a přidali jedinečnou technologii Jabra ShakeGrip™ tak, aby při aktivním používání co nejlépe držela v uších. Nezáleží na tom, jak náročný trénink vás čeká.
 •  
 • Aktivní potlačení okolního hluku (ANC) vám umožní se naplno ponořit do hudby. Funkce MySound v aplikaci Jabra Sound+ přizpůsobí zvuk vašemu sluchu. A při těch nejdelších trénincích se vám bude hodit až 8 hodin poslechu. Posunuli jsme hranice, abychom vám pomohli posunout ty vaše.
 •  
 • Hýbete se jen vy sami
 • Ať už se procházíte, běžíte nebo skáčete, díky jedinečné technologii ShakeGrip™ zůstanou pecková sluchátka Elite 7 Active vždy na svém místě.
 • ShakeGrip™ je promyšlený materiál vyrobený ze speciální směsi tekutého silikonového kaučuku, který drží pecková sluchátka pevněji v uchu, aniž by bylo nutné používat raménka, a i přes svou pevnost je mimořádně měkký. Ideální pro aktivní používání po dlouhou dobu.
 •  
 • Zpoťte se. Ale nedejte šanci hluku.
 • Když děláte to, co vás baví, nemělo by vás nic rušit. A proto lze výkonnou funkci aktivního potlačení okolního hluku (ANC) zapnout pouhým klepnutím na tlačítko. Díky nastavitelným úrovním potlačení, které lze nastavit podle vlastních preferencí pomocí aplikace Jabra Sound+, se okamžitě zbavíte rušivého hluku z okolí.
 • Diskrétní design se pevně a těsně přizpůsobí uchu, skvěle sedí, je pohodlný a ještě lépe izoluje hluk. Můžete se tak ponořit do zvuku bez ohledu na to, kam vás cvičení zavede.
 •  
 • Bohatý zvuk pro výkonný trénink
 • Hluboké, vyvážené basy. Vyzařující středy. Vyladěné výšky. Přepracovali jsme 6mm reproduktory tak, aby poskytovaly bohatý a silný hudební zážitek, který vám pomůže udržet si motivaci a elán i při těch nejnáročnějších trénincích.
 • A díky revoluční funkci MySound v aplikaci Jabra Sound+ se pecková sluchátka dokážou dokonce automaticky přizpůsobit vašemu jedinečnému sluchovému profilu a nastavením ekvalizéru si navíc můžete zvuk dále vyladit podle svých preferencí.
 •  
 • Zůstaňte vždy v pohodlí. A to i mimo svou komfortní zónu.
 • I když tvrdě pracujete, chcete mít pohodlí. Přestože jsou pecková sluchátka Elite 7 Active velkou technologickou vychytávkou, mají malé rozměry, takže jsou zatím nejpohodlnějším modelem. Tato lehká pecková sluchátka váží pouhých 5,5 g a jsou o 16 % menší než náš předchozí nejmenší model, takže je budete v uchu sotva cítit.
 • Nechybí jim ani vylepšený design EarGel™ s užším, zaoblenějším tvarem, který se přizpůsobí tvaru vašeho ucha, takže vás při tréninku nebude nic rušit.
 •  
 • Skvělé při trénování. A k hovorům.
 • Pecková sluchátka Elite 7 Active nabízí při hovorech úžasnou čistotu zvuku. Čtyři pečlivě rozmístěné mikrofony s jemnou síťkou SAATI Acoustex® na povrchu, která chrání před větrem, zajišťují vynikající srozumitelnost hovoru, ať už na sobě dřete při cvičení nebo kvůli pracovnímu úkolu.
 •  
 • Na míru vaší vytrvalosti
 • Pecková sluchátka Elite 7 Active mají novou baterii, která díky naší pokročilé efektivní technologii nabízí až 8 hodin přehrávání.
 • Vložte je do pouzdra, se kterým vydrží nabitá až 30 hodin. A když náhodou zjistíte, že vám baterie došla, rychlé 5minutové nabíjení vám dodá až hodinu provozu.
 •  
 • Drobný model. Ale odolný.
 • Díky jejich atraktivnímu designu se nabízí, že by se vám pecková sluchátka Elite 7 Active mohla líbit hlavně kvůli vzhledu. Ale tato mocná pecková sluchátka jsou navíc vyrobena z pěkně tvrdého materiálu.
 • Tato pecková sluchátka jsou odolná proti vodě i potu (stupeň krytí IP57), takže se hodí jak do přírody, tak i na trénink, a mají dvouletou záruku.

 DISKUZE

Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázek zboží má pouze informativní charakter.

 Nevybrali jste si?

Doporučujeme produkty s podobnými vlastnostmi:

www.obchody24.cz, infolinka 596 965 968
 
 
596 965 968
 

Tento web používá k poskytování služeb pouze technické soubory cookie. Další informace

Nákup na splátky Hello bank!Nákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU