Televize LG 55EG910V


Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
Televize LG 55EG910V Televize LG 55EG910V
aktuálně nedostupné
poslední známá cena 348 Kč

A


kód: 3222277


Televize LG 55EG910V. Výrobek roku Stereo & Video 2015-2016, Úhlopříčka 138 cm, OLED, Prohnutá obrazovka, Rozlišení Full HD, Smart TV, 3D pasivní, WiFi integrovaná, DVB-C/S2/T2 (H.265), HbbTV, HDMI vstup 3x, Energetická třída A

 • Úhlopříčka: 138 cm (55")
 • Smart TV: Ano
 • Rozlišení: Full HD
 • 3D: Pasivní
 • Š: 122,5 cm
 • V: 71,9 cm
 • H: 4,89 cm
 • další vlastnosti

 HODNOCENÍ A RECENZE

Televize LG 55EG910V

5,0
1x
0x
0x
0x
0x

Ondřej27.11.2016
5,0
Kvalita obrazu vyváží bohatě všechny nedostatky, vřele doporučuji. Jedná se o první dostupnou OLED televizi,
 • Děkuji firmě LG, že nezatratila výrobu OLED panelů jako ostatní výrobci.
 • Obraz je dokonalý.
 • zobrazování reklamy
 • složité ovládání
 • pomalé reakce
 • lesklá brazovka
 • prohnutá obrazovka

 VLASTNOSTI

Základní informace

Název
Televize LG 55EG910V
Záruka
24 měsíců
Model
LGG55EG910V
Kód výrobku
3222277
Výrobce

Technologie TV

Počet tunerůvysvětlivka
1 tuner (s nahráváním)

Počet tunerů

Pokud má televizor pouze jeden tuner, nelze nahrávat jiný program než sledujete. Zařízení se dvěma tunery umožňuje sledovat dva různé programy zároveň na obrazovce, nebo jeden sledovat a druhý nahrávat, případně máte možnost nahrávat dva programy najednou.
TV tunervysvětlivka

DVB-C

DVB-T

DVB-S2

DVB-T2 (H.265)

TV tuner

Televizní tuner umožňuje příjímat a zpracovat televizní signál.

Typy televizních tunerů:
- DVB-T - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu)
- DVB-T2 pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu) vychází z původního standardu DVB-T. Rozdíl je v tom, že se do stejného kanálu pustí více dat, což umožní zvýšení kvality obrazu. Většina programů bude vysílat v HD rozlišení, zvýší se i počet televizních stanic.
- DVB-C - pro příjempro digitální vysílání v kabelových sítích
- DVB-S - slouží pro příjem digitálního vysílání ze satelitu
- DVB-S2 - slouží pro příjem digitálního vysílání ze satelitu. Výhody DVB-S2 jsou větší přenosová kapacita oproti DVB-S a to až o 30%, vylepšení stability signálu a nové služby
Smart TVvysvětlivka
Ano

Smart TV

SMART TV (chytrý telelevizor) - při připojení k internetu umožňuje používání různych webových služeb a internetových aplikací ve vaší TV (internetový prohlížeč, YouTube, Facebook, HbbTV, ...). Zároveň tyto televizory mají dokonalejší a intuitivnější uživatelské rozhraní.
HbbTVvysvětlivka
Ano

HbbTV

HbbTV (zkratka z anglického Hybrid broadcast broadband) kombinuje klasické televizní vysílání s obsahem získaným přes internet. Informace o tom, zda je pořad vysílán hybridně, poznáte podle červeného tlačítka v obraze. To signalizuje dostupnost dalších služeb a informací, které vyvoláte červeným tlačítkem na svém ovladači. Poté se objeví rozcestník a vy si již vyberete konkrétní akci. Tyto přidružené služby a informace můžete sledovat buď na celé obrazovce, nebo jen v jejím výřezu.
Wifivysvětlivka

Integrovaná

Wifi

Bezdrátová komunikace bez nutnosti pokládky kabelů. Původně neměl název znamenat nic, ale časem se z něj stala slovní hříčka wireless fidelity (bezdrátová věrnost)
Integrovaný DVD přehrávačvysvětlivka
ne

Integrovaný DVD přehrávač

DVD přehrávač je součást televizoru. Bez propojovacích kabelů si můžete pustit svůj oblíbený film na DVD přímo v televizoru.
Nahrávání dig.TV vysílání

ano

Dual Playvysvětlivka
ano

Dual Play

Dual Play umožňuje zobrazit na jednom televizoru dva odlišné obrazy. Zatímco standardně musíte používat rozdělenou obrazovku nebo dva samostatné přístroje, televizory s funkcí Dual Play vysílají dva samostatné obrazy, které lze sledovat přes dvoje různé polarizační brýle. Pokud mají brýle nasazeny dva lidé, každý z nich vidí jiný obraz pokrývající celou obrazovku.
Prohnutá obrazovkavysvětlivka
Ano

Prohnutá obrazovka

Prohnutý (zakřivený) televizor umožňuje jednotnou sledovací vzdálenost Vašich očí od každého bodu na obrazovce. Díky tomu máte širší zorné pole, které je bez zkreslení, má vyšší kontrast a je bez reflexů. Lépe se vnímají detaily na okrajích obrazovky a to vše zlepšuje Váš prožitek ze sledování televizoru.
Chytrý ovladačvysvětlivka
Ano (lze dokoupit)

Chytrý ovladač

Chytré ovladače umožní pokročilý způsob ovládání televizorů. Pomocí jednoduchých pohybů a gest lze přetahovat, přetáčet a vybírat zvolené položky v nabídce menu televizoru. Pro dokonalé ovládání mužete použít hlasové pokyny přes vestavěný mikrofon ovladače
IPS panelvysvětlivka
ano

IPS panel

Technologie IPS zvětšuje pozorovací úhel a reprodukci barev u LCD a LED panelů v televizoru.
Konverze z 2D na 3Dvysvětlivka
ano

Konverze z 2D na 3D

Převádí 2D obraz na 3D obraz v reálném čase. Standardní 2D televizní vysílání se může stát strhující 3D podívanou . Nejen běžné televizní vysílání, ale i fotografie a filmy si můžete prohlédnout ve 3D.
Operační systém TVvysvětlivka
webOS

Operační systém TV

Operační systém umožňuje uživateli ovládat televizor. Jedná se o uživatelské rozhraní (menu televizoru), které nejenom ovládá základní funkce, jako je přepínání programů, ovládání hlasitosti, ale s různými pokročilými technologiemi Vás intuitivně provede řadou zábavných a praktických funkcí. Android - operační systém, který používají výrobci televizorů Sony a Philips, Firefox - operační systém, který používá Panasonic, webOS - operační systém společnosti LG, Tizen - operační systém společnosti Samsung
Ovládání hlasemvysvětlivka
Ano

Ovládání hlasem

Pomocí hlasového ovládání stačí vyslovit požadovaný úkon a televizor sám změní televizní kanál, nastaví hlasitost či vyhledá, co mu zadáte
Ovládání gestyvysvětlivka
Ano

Ovládání gesty

Pomocí jednoduchých pohybů a gest lze změnit televizní kanál, nastavit hlasitost či vyhledat a vybrat si, co budete chtít sledovat.
Upscaling do rozlišení UHDvysvětlivka
Ne

Upscaling do rozlišení UHD

Přepočet do vysokého rozlišení UHD. Tato technologie převádí běžné rozlišení sledovaného obsahu (SD, HD, FHD) na úroveň rozlišení UHD, čímž zajišťuje dokonalou kvalitu obrazu.
web kamera
Ne

Obrazovka

Úhlopříčka obrazovkyvysvětlivka
138 cm (55")

Úhlopříčka obrazovky

Výrobci televizorů udávají velikost obrazovky v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr obrazovky se měří úhlopříčně. Doporučená maximální pozorovací vzdálenost od televizoru by měla být cca 2x velikost úhlopříčky

32" - 1,6 m
42" - 2,1 m
46" - 2,5 m
55" - 2,8 m
65" - 3,3 m
Rozlišení displejevysvětlivka
Full HD

Rozlišení displeje

Rozlišení displeje u televizorů je počet pixelů, který může být zobrazen na obrazovce (počet sloupců x počet řádků). Obecně platí, že čím větší je toto číslo, tím je lepší kvalita obrazu. HD (HD Ready) (1366 x 768)- nižší rozlišení obrazu (doporučujeme kupovat TV s max. úhlopříčkou 32"), Full HD (1920 x 1080) - vyšší kvalita obrazu, plné rozlišení, kvalita obrazu se projeví při sledovaní digitálního vysílaní v HD kvalitě ze satelitu, či sledováním filmů na Blu-ray a DVD discích (doporučujeme kupovat TV s max. úhlopříčkou 49"), Ultra HD (4K) (3840 × 2160) - ultra vysoké rozlišení, zobrazuje 4 x více obrazových bodů než Full HD TV, větší čistota a detaily obrazu
3Dvysvětlivka
Pasivní

3D

3D je zkratka výrazu „trojrozměrný“. Tyto televizory umí zobrazovat obraz na ploché (2D) obrazovce ve třech rozměrech. Pomocí 3D brýlí může divák vidět obraz prostorově.
Frekvenční indexvysvětlivka
Neomezeně

Frekvenční index

Pokud je frekvenční index větší než zobrazovací frekvence panelu, je frekvenční index povýšen o imaginární čísla, která výrobci připočítavají za dodatečné technologie, které slouží k vylepšení obrazu. Tyto technologie využívájí vyšší výkonost a rychlost procesoru + technologie podsvícení panelu.
Zobrazovací frekvence paneluvysvětlivka
Neomezeně Hz

Zobrazovací frekvence panelu

Zobrazovácí frekvence panelu (kmitočet) se udává v jednotkách Hertz (Hz). Jedná se o počet kmitů napětí či proudu (pravidelně se opakujících dějů) za jednu sekundu. Obrazovky televizorů mají pevně dané frekvence panelů v hodnotách 50 Hz, 100 Hz a 200 Hz . Vstupní frekvence do televizoru je vždy 50Hz, následně televizor dopočítává chybějící mezisnímky. Ve většině případů platí, že 100Hz panel mají televizory s 3D technologií, 200Hz panel mají televizory s UHD (4K) rozlišením
Technologie displejevysvětlivka

OLED

Technologie displeje

Technologie displeje se mezi sebou liší technologií výroby a způsobu podsvícení obrazovky.

LCD - pro podsvícení se používá trubicové katodové světlo.
LED - pro podsvícení se používájí LED diody. Oproti LCD má nižší spotřebu, velmi jasný a ostrý obraz (kontrast), menší tloušťku, široké spektrum zobrazovaných barev.
OLED - využívá miniaturní organické diody, které po zavedení elektrického proudu vyzařují světlo. Oproti LED má lepší jas, barvu a kontrast, lepší pozorovací úhel, úsporu energie, rychlejší časovou odezvu (lépe snáší rychlé změny obrazu), nižší hmotnost, vyšší variabilitu provedení.
Triluminos, SUHD, SUPERUHD - jedná se o LED panely, které jsou vylepšeny nanokrystalovými technologiemi, vysokou propustností světla, speciálními LED diodami a 10-i bitovým panelem. Výsledkem je, že televizory mají lepší jas, kontrast (vylepšení detailů), více barevných odstínů (čistější a jasnější barvy, věrná a přirozená reprodukce barev, a tím i výraznější dojem hloubky), rychlejší odezvu panelu
HDRvysvětlivka
Ne

HDR

HDR - nový standard dokonalosti v UHD televizorech. U mnoha Ultra HD televizorů naleznete nově i podporu HDR (High Dynamic Range), tedy zobrazení s širším dynamickým rozsahem - díky tomu můžete využívat nabídku obsahu v HDR od internetových služeb, jako je Netflix, ale i filmových studií a televizních stanic. HDR disponuje širším rozsahem jasu než standardní dynamický rozsah – obraz zpracovaný a distribuovaný v HDR nabízí díky úchvatnému kontrastu a věrnosti reprodukce barev ještě o třídu realističtější obraz.

Zvuk

Výkon L+Rvysvětlivka
20 W

Výkon L+R

celkový výkon reproduktorů uváděný výrobcem

Vstupy

LAN (Ethernet)vysvětlivka
ano

LAN (Ethernet)

Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě
HDMI vstupvysvětlivka
3

HDMI vstup

High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
Scart AVvysvětlivka
1

Scart AV

SCART konektor (též EURO SCART, EURO AV) slouží k propojení audio a video zařízení (TV, video, DVD, satelit, receiver, atd.). Může přenášet kompozitní video, data, přepínání, RGB, Y/C a audio signály. Různé přístroje mohou mít 1 nebo více SCART konektorů.
USB 2.0
2
USB 3.0
1

Výstupy

Sluchátkový výstup
Ne

Provozní informace

Napájení autozapalovač 12V
ne
Energetická třídavysvětlivka
A

Energetická třída

Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A (A+/A++/A+++) značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče.
Příkon v zapnutém stavu prům.
110 W
Příkon v pohotovostním režimu
0.3 W
Příkon ve vypnutém stavu
0 W
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok
578 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let
2 891 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let
5 782 Kč

Další parametry

Distribucevysvětlivka
oficiální ČR

Distribuce

Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen.
VESA standard uchycenívysvětlivka

nepodporuje mm

VESA standard uchycení

VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400.
Hotelový módvysvětlivka
ne

Hotelový mód

Umožňuje na přístroji omezit některé funkce tak, aby uživatel mohl přístroj obsluhovat, ale nedošlo ke změně základního nastavení.

(například rozladění TV, změny programů, nastavení hlasitosti nad povolenou mez atd.)
Hmotnost bez podstavce
14 kg
Výška bez podstavce
71.9 cm
Šířka bez podstavce
122.5 cm
Hloubka bez podstavce
4.89 cm
Televize pro náročnévysvětlivka
Ano

Televize pro náročné

Televizor pro náročné nemusí být jen pro hrstku vyvolených. Každý z nás má jiné představy o nárocích na televizor. Televizory v této kategorii určitě splní všechny vaše představy o dokonalém televizoru.
Barva TVvysvětlivka

stříbrná

Barva TV

Barvou TV je myšleno barevné provedení rámu a případně zadní strany televizoru, ve kterém je osazena obrazovka

Rozměry

Šířka výrobku
122.5 cm
Výška výrobku
71.9 cm
Délka (Hloubka) výrobku
4.89 cm
Hmotnost výrobku
15 kg
Šířka balení
143.5 cm
Výška balení
81 cm
Délka (Hloubka) balení
22.5 cm
Hmotnost balení
20.4 kg

 POPIS

Televize LG 55EG910V

 • DOKONALÁ ČERNÁ
 • Poznejte dokonalé vyjádření černé barvy, jakou nemá žádný jiný televizor. Dokonalá černá, nekonečný kontrast a maximální paleta barev, to vše je možné prostřednictvím vaší obrazovky. Každý jednotlivý pixel emitující světlo zprostředkuje vašim očím zážitek z nekonečného kontrastního poměru. S LG OLED TV nyní vidíte i nejjemnější detaily, které pro vás dosud byly skryté, například tmavé zvíře v nočních stínech.
 •  
 • DOKONALÁ KŘIVKA
 • Dopřejte očím klid a sledujte obrazovku, která je ideálně tvarovaná podle vašeho přirozeného zorného pole. Vychutnejte si úchvatný obraz a nechte se zcela vtáhnout do děje z jakéhokoli úhlu pohledu. Obraz zakřiveného televizoru LG OLED má stejnou kvalitu bez ohledu na to, kde sedíte. Nyní můžete spatřit zázraky přírody způsobem, který je zcela přirozený.
 •  
 • DOKONALÉ BARVY
 • Zažijte na vlastní oči, jak dokonalá černá mění skutečný význam barev a maximalizuje Váš smysl pro realitu.
 • Snímky jsou vykresleny do nejmenších detailů a vykazují neskutečnou kvalitu obrazu, která byla dosud nepředstavitelná. Porovnat se dá jen s realitou, protože každý jeden pixel je samostatný zdroj světla. LG OLED televizory představují nejživější obraz jaký svět dosud znal.
 •  
 • ČISTÝ POHYB
 • Nenechte si uniknout rychlé akční scény ze svého oblíbeného filmu nebo fanděte svému oblíbenému sportovnímu týmu s maximálně ostrým obrazem. Vysoce vyvinutý systém odezvy televizoru LG OLED je zárukou toho, že vám nikdy neuniknou rozhodující okamžiky filmu či sportovního přenosu. Tato obrazovka s neuvěřitelně jasným a křišťálově čistým obrazem zprostředkuje každý pohyb plynule a bez rozmazání.
 •  
 • PIXELY EMITUJÍCÍ SVĚTLO
 • Každý pixel televizoru LG OLED, který překonává technologii LED, vám umožňuje ponořit se do světa nepřekonatelných barev. Každý pixel emitující světlo televizoru OLED se sám zapíná a vypíná, aby mohly vyniknout i nejmenší detaily v obrazu neskutečné kvality, jaký byl dříve nepředstavitelný. Obrazovka vám pokaždé zprostředkuje téměř dokonalý obraz s nejjasnějšími bílými odstíny a nejtmavšími černými tóny při každém typu a kvalitě osvětlení.
 •  
 • WEBOS 2.0
 • Sžijte se s jednoduchou a intuitivní platformou webOS 2.0 chytrého televizoru LG. Díky nejsnazšímu ovládání chytrého televizoru si můžete užívat více ze své oblíbené zábavy. Dopřávejte si více radosti, méně starostí a jednoduchou navigaci dostupným obsahem prostřednictvím ovládání Magic Remote. Se svým televizorem můžete pohodlně komunikovat pomocí kurzoru, klikání a rolování na obrazovce nebo můžete jen sedět a vydávat hlasové příkazy.
 •  
 • ULTRA SURROUND
 • Vyplňte celou místnost vším, co může zvuk v kvalitě Ultra Surround nabídnout. Nechte se obklopit zvukem, který svojí hloubkou posouvá hranice vašeho vnímání dynamiky. Z každého směru a úhlu pohledu si uvědomíte, jak povznášející a okouzlující může být LG 4K ULTRA HD TV.
 •  
 • ART SLIM
 • Design Art Slim televizoru LG OLED spojuje funkci a stylovost, aby vám nabídl pohodlí a eleganci. Tento úžasně štíhlý televizor překonává z hlediska štíhlosti většinu chytrých telefonů, aniž by dělal kompromisy v komfortu a kvalitě. Užijte si chvíle strávené se špičkovou technologií, kterou vám nabízí nejmodernější a nejstylovější televizor světa.
 •  
 • Specifikace
 •  
 • ZÁKLADNÍ ÚDAJE    
 • Modelová řada    2015
 • 3D TV    Ano
 • Cinema 3D    Ano
 • Smart TV    Ano
 • Typ displeje    OLED TV
 • Velikost obrazovky ( inch )    55
 • Velikost obrazovky (cm)    138
 • Dynamické PMI    Neomezeno
 • Full HD (1080p)    Ano
 • Ultra HD (2160p)    Ne
 • Rozlišení    1920 x 1080 px
 • Lokální stmívání    OLED
 •  
 • DRUHY PŘÍJMU SIGNÁLU    
 • Příjem digitální TV    Ano
 • -- Pozemní - terestriální (DVB-T)    DVB-T2
 • -- Kabelový (DVB-C)    DVB-C
 • -- Satelitní (DVB-S)    DVB-S2
 • HbbTV - Hybridní TV (spojení TV s Internetem)    Ano
 •  
 • ZVUK    
 • Dolby Digital Decoder    Ano
 • DTS Dekodér    Ano
 • Systém reproduktorů    2.0
 • Hudební výkon (Watt)    20 W
 • Bezdrátová zvuková synchronizace    Ano
 •  
 • 3D TECHNOLOGIE    
 • Typ 3D    Cinema 3D
 • Dual Play režim    Ano
 •  
 • SMART TV    
 • Internetový prohlížeč    Ano
 •  
 • SMART SHARE    
 • Operační systém    webOS
 • Nahrávání TV vysílání    Ano
 • Připojení klávesnice, myši    Ano
 • USB rozbočovač    Ano
 •  
 • SÍŤ    
 • Aplikace dálkový ovladač    Ano
 • DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba)    Ano, DLNA
 • MHL    Ne
 • Miracast    Ano
 • WiDi    Ano
 • WiFi    Ano
 •  
 • VSTUPY A VÝSTUPY TV - ZADNÍ POHLED    
 • RF vstup    2 (V)
 • Kompozitní vstup    1 (V)
 • Komponentní vstup    1 (V)
 • Scart (Plný)    1 (V)
 • Digitální Audio výstup (optický)    Ano (1)
 • LAN (internetový přístup a DLNA)    1 (V)
 • Výstup na sluchátka    Ne
 •  
 • VSTUPY A VÝSTUPY TV - Z BOKU    
 • CI Slot    Ano (1)
 • HDMI    Ano (3)
 • USB 2.0    2 (V)
 • USB 3.0    1 (V)
 • Výstup pro sluchátka    Ne
 •  
 • TV PŘÍSLUŠENSTVÍ    
 • 3D brýle    2 ks F310
 • Standardní ovladač    Ne
 • Magický ovladač    Ano, AN-MR600 - černý
 •  
 • ROZMĚRY A HMOTNOST    
 • Rozměry - TV v krabici (Š x V x H) (mm)    1435 x 810 x 225
 • Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H) (mm)    1225 x 719 x 48,9
 • Rozměry - TV včetně stojanu (Š x V x H) (mm)    1225 x 760 x 208
 • Hmotnost (čistá/balení) (kg)    15 / 20,4
 • Rozměry VESA    VESA (ne), nutno dokoupit držák na zeď LG OTW150
 •  
 • SPOTŘEBA ELEKTRICKÉ ENERGIE (W)    
 • Energetická třída    A
 • Spotřeba energie (On - tovární nastavení)    110W
 • Pohotovostní režim    0.3W

 SOUBORY KE STAŽENÍ

Televize LG 55EG910V

 

 

 VHODNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

 DISKUZE

Máte ke zboží Televize LG 55EG910V nějakou otázku? Zajímá Vás nějaký detail?

Neváhejte a napiště do této diskuze.

Příspěvek do diskuze

Vyhrazujeme si právo nevhodné příspěvky smazat.
Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázek zboží má pouze informativní charakter.

 Nevybrali jste si?

www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999
 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky Hello bank!Nákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.