Za poslední měsíc se toto zboží prodalo 4x

Televize Panasonic TX-55CS630E stříbrná


Televize Panasonic TX-55CS630E Televize Panasonic TX-55CS630E
Televize Panasonic TX-55CS630E Televize Panasonic TX-55CS630E
Televize Panasonic TX-55CS630E Televize Panasonic TX-55CS630E
Televize Panasonic TX-55CS630E Televize Panasonic TX-55CS630E
Televize Panasonic TX-55CS630E Televize Panasonic TX-55CS630E
již se neprodává
poslední známá cena 22 237 Kč

A+


kód: 3110605


Televize Panasonic TX-55CS630E stříbrná

Úhlopříčka 139 cm, LED, Rozlišení Full HD, 400 Hz, Smart TV, 3D aktivní, WiFi integrovaná, DVB-C/T/T2, HbbTV, HDMI vstup 3x, Energetická třída A+

 • Úhlopříčka: 139 cm (55")
 • Smart TV: Ano
 • Š: 124,2 cm
 • V: 76,1 cm
 • H: 29,2 cm
 • další vlastnosti

 VLASTNOSTI

Základní informace

Název
Televize Panasonic TX-55CS630E stříbrná
Záruka
24 měsíců
Model
PANTX55CS630E
Kód výrobku
3110605
Výrobce

Obecné informace

Rozměr pro uchycení (VESA)vysvětlivka

400x400 mm

Rozměr pro uchycení (VESA)

VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400.
Barvavysvětlivka

stříbrná

Barva

Barvou je myšleno barevné provedení rámu a případně zadní strany televizoru, ve kterém je osazena obrazovka
Televize pro náročnévysvětlivka
Ne

Televize pro náročné

Televizor pro náročné nemusí být jen pro hrstku vyvolených. Každý z nás má jiné představy o nárocích na televizor. Televizory v této kategorii určitě splní všechny vaše představy o dokonalém televizoru.
Hotelový módvysvětlivka
ano

Hotelový mód

Umožňuje na přístroji omezit některé funkce tak, aby uživatel mohl přístroj obsluhovat, ale nedošlo ke změně základního nastavení.

(například rozladění TV, změny programů, nastavení hlasitosti nad povolenou mez atd.)
Hmotnost bez podstavce
18 kg
Výška bez podstavce
71.9 cm
Šířka bez podstavce
124.2 cm
Hloubka bez podstavce
5.6 cm

Technologie TV

HbbTV (červené tlačítko)vysvětlivka
Ano

HbbTV (červené tlačítko)

HbbTV (zkratka z anglického Hybrid broadcast broadband) kombinuje klasické televizní vysílání s obsahem získaným přes internet. Informace o tom, zda je pořad vysílán hybridně, poznáte podle červeného tlačítka v obraze. To signalizuje dostupnost dalších služeb a informací, které vyvoláte červeným tlačítkem na svém ovladači. Poté se objeví rozcestník a vy si již vyberete konkrétní akci. Tyto přidružené služby a informace můžete sledovat buď na celé obrazovce, nebo jen v jejím výřezu.
Tunervysvětlivka

DVB-C

DVB-T

Tuner

Televizní tuner umožňuje příjímat a zpracovat televizní signál.

Typy televizních tunerů:
- DVB-T - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu)
- DVB-T2 pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu) vychází z původního standardu DVB-T. Rozdíl je v tom, že se do stejného kanálu pustí více dat, což umožní zvýšení kvality obrazu. Většina programů bude vysílat v HD rozlišení, zvýší se i počet televizních stanic.
- DVB-C - pro příjempro digitální vysílání v kabelových sítích
- DVB-S - slouží pro příjem digitálního vysílání ze satelitu
- DVB-S2 - slouží pro příjem digitálního vysílání ze satelitu. Výhody DVB-S2 jsou větší přenosová kapacita oproti DVB-S a to až o 30%, vylepšení stability signálu a nové služby
Smart TVvysvětlivka
Ano

Smart TV

SMART TV (chytrý telelevizor) - při připojení k internetu umožňuje používání různych webových služeb a internetových aplikací ve vaší TV (internetový prohlížeč, YouTube, Facebook, HbbTV, ...). Zároveň tyto televizory mají dokonalejší a intuitivnější uživatelské rozhraní.
Operační systémvysvětlivka
Vlastní OS

Operační systém

Operační systém umožňuje uživateli ovládat televizor. Jedná se o uživatelské rozhraní (menu televizoru), které nejenom ovládá základní funkce, jako je přepínání programů, ovládání hlasitosti, ale s různými pokročilými technologiemi Vás intuitivně provede řadou zábavných a praktických funkcí. Android - operační systém, který používají výrobci televizorů Sony a Philips, Firefox - operační systém, který používá Panasonic, webOS - operační systém společnosti LG, Tizen - operační systém společnosti Samsung
Wi-Fivysvětlivka

Integrovaná

Wi-Fi

Bezdrátová komunikace bez nutnosti pokládky kabelů. Původně neměl název znamenat nic, ale časem se z něj stala slovní hříčka wireless fidelity (bezdrátová věrnost)
Integrovaný DVD přehrávačvysvětlivka
ne

Integrovaný DVD přehrávač

DVD přehrávač je součást televizoru. Bez propojovacích kabelů si můžete pustit svůj oblíbený film na DVD přímo v televizoru.
Ovládání hlasemvysvětlivka
Ano

Ovládání hlasem

Pomocí hlasového ovládání stačí vyslovit požadovaný úkon a televizor sám změní televizní kanál, nastaví hlasitost či vyhledá, co mu zadáte
Chytrý ovladačvysvětlivka
Ne

Chytrý ovladač

Chytré ovladače umožní pokročilý způsob ovládání televizorů. Pomocí jednoduchých pohybů a gest lze přetahovat, přetáčet a vybírat zvolené položky v nabídce menu televizoru. Pro dokonalé ovládání mužete použít hlasové pokyny přes vestavěný mikrofon ovladače

Obrazovka

Technologie displejevysvětlivka

LED

Technologie displeje

Technologie displeje se mezi sebou liší technologií výroby a způsobu podsvícení obrazovky.

LED - pro podsvícení se používájí LED diody. Oproti LCD má nižší spotřebu, velmi jasný a ostrý obraz (kontrast), menší tloušťku, široké spektrum zobrazovaných barev.
OLED - využívá miniaturní organické diody, které po zavedení elektrického proudu vyzařují světlo. Oproti LED má lepší jas, barvu a kontrast, lepší pozorovací úhel, úsporu energie, rychlejší časovou odezvu (lépe snáší rychlé změny obrazu), nižší hmotnost, vyšší variabilitu provedení.
QLED - vylepšená technologie LED zobrazení, kdy je LED podsvícení zobrazovacího panelu kombinované s kvantovými tečkami, které zvyšují jas a zlepšují barvy používá ji firma Samsung.
LCD - pro podsvícení se používá trubicové katodové světlo.
Plazma - nebo také plazmový displej je typ plochého zobrazovacího zařízení používaná pro televizory s velkou úhlopříčkou (minimálně 80 cm). Název plazmová je odvozen od použité technologie využívající malé buňky s elektricky nabitými částicemi ionizovaného plynu.
Úhlopříčka obrazovkyvysvětlivka
139 cm (55")

Úhlopříčka obrazovky

Výrobci televizorů udávají velikost obrazovky v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr obrazovky se měří úhlopříčně. Doporučená maximální pozorovací vzdálenost od televizoru by měla být cca 2x velikost úhlopříčky

32" - 1,6 m
42" - 2,1 m
46" - 2,5 m
55" - 2,8 m
65" - 3,3 m

Upozorňujeme, že viditelná velikost obrazu se může mírně lišit (o 1-3cm) od udávaného fyzického rozměru obrazovky, díky okrajům panelu.
Rozlišení displejevysvětlivka
Full HD

Rozlišení displeje

Rozlišení displeje u televizorů je počet pixelů, který může být zobrazen na obrazovce (počet sloupců x počet řádků). Obecně platí, že čím větší je toto číslo, tím je lepší kvalita obrazu. HD (HD Ready) (1366 x 768)- nižší rozlišení obrazu (doporučujeme kupovat TV s max. úhlopříčkou 32"), Full HD (1920 x 1080) - vyšší kvalita obrazu, plné rozlišení, kvalita obrazu se projeví při sledovaní digitálního vysílaní v HD kvalitě ze satelitu, či sledováním filmů na Blu-ray a DVD discích (doporučujeme kupovat TV s max. úhlopříčkou 49"), Ultra HD (4K) (3840 × 2160) - ultra vysoké rozlišení, zobrazuje 4 x více obrazových bodů než Full HD TV, větší čistota a detaily obrazu
Frekvence paneluvysvětlivka

100 Hz

Frekvence panelu

Frekvence panelu (kmitočet) se udává v jednotkách Hertz (Hz). Jedná se o počet kmitů napětí či proudu (pravidelně se opakujících dějů) za jednu sekundu. Obrazovky televizorů mají pevně dané frekvence panelů v hodnotách 50 Hz, 100 Hz a 200 Hz . Vstupní frekvence do televizoru je vždy 50Hz, následně televizor dopočítává chybějící mezisnímky. Ve většině případů platí, že 100Hz panel mají televizory s 3D technologií, 200Hz panel mají televizory s UHD (4K) rozlišením
HDR (vysoce dynamický rozsah)vysvětlivka
Ne

HDR (vysoce dynamický rozsah)

HDR - nový standard dokonalosti v UHD televizorech. U mnoha Ultra HD televizorů naleznete nově i podporu HDR (High Dynamic Range), tedy zobrazení s širším dynamickým rozsahem - díky tomu můžete využívat nabídku obsahu v HDR od internetových služeb, jako je Netflix, ale i filmových studií a televizních stanic. HDR disponuje širším rozsahem jasu než standardní dynamický rozsah – obraz zpracovaný a distribuovaný v HDR nabízí díky úchvatnému kontrastu a věrnosti reprodukce barev ještě o třídu realističtější obraz.
Prohnutá obrazovkavysvětlivka
Ne

Prohnutá obrazovka

Prohnutý (zakřivený) televizor umožňuje jednotnou sledovací vzdálenost Vašich očí od každého bodu na obrazovce. Díky tomu máte širší zorné pole, které je bez zkreslení, má vyšší kontrast a je bez reflexů. Lépe se vnímají detaily na okrajích obrazovky a to vše zlepšuje Váš prožitek ze sledování televizoru.

Vstupy

USB 2.0vysvětlivka
2

USB 2.0

USB 2.0 je rozhraní pro připojení zařízení, jako jsou flashdisky, externí harddisky, čtečky paměťových karet nebo chytré elektroniky. Verze 2.0 umožňuje přenášet data rychlostí až 60 MB/s.
LAN (Ethernet)vysvětlivka
ano

LAN (Ethernet)

Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě
Scart
ano

Výstupy

Sluchátkový výstupvysvětlivka
Ano

Sluchátkový výstup

Výstup na sluchátka se hodí, když se chcete dívat na televizi, ale zvukem byste rušili své okolí. Stačí zapojit sluchátka a zvuk uslyšíte jen vy.

Provozní informace

Napájení 12/24 V
ne
Energetická třídavysvětlivka
A+

Energetická třída

Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A (A+/A++/A+++) značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče.
Spotřeba v běžném režimuvysvětlivka
91 W

Spotřeba v běžném režimu

Spotřeba v běžném režimu Spotřeba v běžném režimu představuje odběr energie měřený ve chvíli, kdy je obrazovka zapnutá a sledujete třeba televizní vysílání.
Spotřeba v pohotovostním režimuvysvětlivka
0.2 W

Spotřeba v pohotovostním režimu

Spotřeba v pohotovostním režimu Spotřeba v pohotovostním režimu představuje odběr energie televize přepnuté do režimu Standby, ve kterém je obrazovka vypnutá, ale zařízení je stále napájené, aby mohlo reagovat na dálkový ovladač.
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok
478 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let
2 391 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let
4 783 Kč

Rozměry

Šířka výrobku
124.2 cm
Výška výrobku
76.1 cm
Délka (Hloubka) výrobku
29.2 cm
Hmotnost výrobku
19 kg
Šířka balení
167.5 cm
Výška balení
81.2 cm
Délka (Hloubka) balení
15.1 cm
Hmotnost balení
24 kg

 POPIS

Televize Panasonic TX-55CS630E stříbrná

 • Vysoké rozlišení v nejlepší formě
 • Kromě elegantních linií vám tyto špičkové Full-HD televizory nabízejí prémiovou obrazovou kvalitu ve 2D a 3D spolu s všestrannou a uživatelsky přívětivou sadou chytrých funkcí.
 •  
 • TV Anywhere
 • Pomocí smartphonu nebo tabletu si můžete pouštět a nahrávat obsah mimo domov
 • Tato inovativní funkce vám dává přístup k televizoru z tabletu nebo telefonu z libovolného místa. Díky tomu si například můžete na televizoru nastavit nahrávání nebo streamovat živé přenosy nebo nahraný obsah z televizoru do chytrého zařízení - i když jste mimo domov. Stačí vám k tomu jen internetové připojení, takže už nikdy nepropásnete oblíbený pořad.
 • Tato funkce nemusí být použitelná v případě nestabilní sítě nebo s určitým obsahem.
 •  
 • 3D televizory
 • Sledujte televizní pořady a filmy trojrozměrně
 • 3D televizory vám umožní sledovat oblíbené televizní pořady, filmy a sportovní akce ve třech rozměrech, stejně jako svět kolem vás. Budete si připadat, že jste se z obývacího pokoje přenesli přímo do centra dění.
 •  
 • Bright Panel Plus
 • Obraz je působivější, živější a detailnější
 • Zvýšení jasu má pozitivní vliv na živý a přirozený vzhled barev, ostrost i zřetelnost. Technologie Bright Panel Plus proto zvyšuje jas obrazu umístěním vysoce účinných LED diod za mimořádně propustný LCD panel.
 •  
 • In-House TV Streaming (klient)
 • Sledujte televizní vysílání v kterékoli místnosti bez anténní zásuvky
 • Dny, kdy bylo nutné umístit televizor v blízkosti anténní zásuvky, jsou pryč. Do televizorů, které se dají nastavit jako streamovací klienti, můžete streamovat vysílání (prostřednictvím sítě LAN, powerline adaptérů, nebo dokonce Wi-Fi), převedené na signály internetového protokolu pomocí domácího streamovacího serveru, například televizoru VIERA nejvyšší třídy nebo set-top boxu.
 • Tato funkce nemusí být použitelná v případě nestabilní sítě nebo s určitým obsahem.
 •  
 • my Stream
 • Uspořádá doporučený obsah do atraktivního rozhraní se snadnou navigací
 • Televizory s funkcí my Stream se dokážou naučit, jaký obsah nejraději sledujete, a sestavit vizuálně poutavý seznam či stream dalšího obsahu, který by se vám mohl líbit. Je to jako vlastní přizpůsobený televizní kanál. my Stream může doporučit například televizní pořady, video na vyžádání a internetový obsah.
 • "Je vyžadováno připojení k internetu. Dostupný obsah se může lišit podle produktu, modelu a místa a může být spojen s poplatky. Specifikace a informace o produktu se mohou změnit.
 • "
 • Voice Assistant
 • Jednoduše řekněte svému televizoru, co má udělat
 • Funkce Voice Assistant umožňuje ovládat televizor mluvením do mikrofonu na dálkovém ovladači. Můžete například dát televizoru pokyn k vyhledání filmů s vaším oblíbeným hercem slovně namísto zdlouhavého písemného zadávání.
 •  
 • Webový prohlížeč
 • Vychutnejte si procházení webu s přáteli a rodinou na velké obrazovce
 • Když chcete rodině nebo přátelům ukázat něco na internetu, už se nemusí tlačit kolem počítače. Webový prohlížeč v nejnovějších televizorech společnosti Panasonic podporuje stránky HTML5. Na obří televizní obrazovce tak můžete intuitivně procházet internet podobně jako na počítači a snadno ukázat obsah ostatním. (346)
 • Vyžaduje širokopásmové připojení k internetu.
 •  
 • Internetové aplikace
 • Využívejte řadu aplikací na velké televizní obrazovce
 • Pomocí televizorů s funkcí internetu máte přístup k celé řadě aplikací, službám typu video na vyžádání a hrám uloženým v cloudu.
 • Je vyžadováno připojení k internetu. Dostupný obsah se může lišit podle produktu, modelu a místa a může být spojen s poplatky. Specifikace a informace o produktu se mohou změnit.
 •  
 • Vestavěná bezdrátová síť LAN
 • Pro snadné připojení televizoru k vaší síti
 • Televizory VIERA zahrnují vestavěnou funkci Wi-Fi, takže je můžete bezdrátově připojit k domácí síti a využívat funkce jako TV Anywhere, my Stream, prohlížení webu na televizoru a internetové aplikace. Nejnovější televizory VIERA také dokáží navázat komunikaci se směrovačem. Stačí stisknout tlačítko WPS, nemusíte zadávat bezpečnostní kód směrovače.
 •  
 • Přehrávač médií
 • Snadné prohlížení fotografií a videí na televizní obrazovce
 • Pomocí multimediálních přehrávačů můžete jakýkoli multimediální obsah, například fotografie, filmy nebo hudbu, uložený na kartách SD nebo paměťových jednotkách USB, přehrávat na velké televizní obrazovce. Stačí jen připojit je do odpovídající zásuvky na televizoru. Přehrávání si dokonce můžete přizpůsobit pomocí celé řady možností, například přidat hudby na pozadí a různé efekty.
 •  
 • Specifikace
 •  
 • Displej     
 • Panel     LED LCD  
 • Bright Panel     Bright Panel Plus  
 • Rozlišení obrazovky     1920 x 1080  
 • Technologie Wide Colour Phosphor Panel     -  
 • Poměr stran     16:9  
 • Řízení panelu     400 Hz BMR IFC  
 • Obrazový režim     Dynamický/Normalní/Kino/True cinema/Uživ. nastavení  
 • Vylepšení původního dynamického rozsahu     -  
 • HDR     -  
 • Pozorovací úhel     176°C  
 • Kontrast     Vysoký kontrast  
 • Nastavení rozmezí barev (RGB)     -  
 • Local Dimming     -  
 • 4K Studio Master Processor     -  
 • Adaptive Backlight Dimming     Ano
 • THX Certified Display     -  
 • Technologie 4K Pure Direct     -  
 • Isf mód     -  
 • 3D     Ano (Aktivní)  
 • Zvuk     
 • Surround režim     VR-Audio True Surround  
 • Reproduktory     2 reproduktory  
 • Výstup reproduktoru     20 W (10 W x 2)  
 • Dolby Digital Plus1     Ano
 • Režim zvuku     Standardní / Hudba / Prostorové / uživatel  
 •  
 • Chytré funkce     
 • Moje úvodní stránka     Ano
 • Informační lišta     -  
 • Funkce my Stream2     Ano
 •  
 • Voice Assistant     
 • Voice Assistant     Ano
 • Funkce Direct Talk     -  
 • Hlasový průvodce     Ano
 • EPG     Ano
 • Volba jazyku na obrazovce     26 jazyků9  
 • Twin HD Tuner / 3x Twin HD Tuner     - / -  
 • Unikátní procesor     Dvoujádrový x 4  
 • Zabudovaná Wi-Fi síť     Ano
 •  
 • Panasonic Media Center (aplikace)     
 • Panasonic Media Center (aplikace)     -  
 • TV Anywhere     Ano
 • In-House TV Streaming     Ano (klient)  
 •  
 • Aplikace Panasonic TV Remote     
 • Aplikace Panasonic TV Remote     Ano
 • Swipe and Share     Ano
 • Smart Calibration     -  
 •  
 • Internetové aplikace     
 • Internetové aplikace     Ano
 • Webový prohlížeč3     Ano
 • Snadné zrcadlení     Ano
 • DLNA     Ano (RUI2.0/DTCP-IP/DMP/DMR/DMS)  
 • Bluetooth4     A (klávesnice/myš/audiozařízení10)  
 • APT-X5     Ano
 •  
 • Media Player     
 • Media Player     Ano
 • Podporované formáty     AVI/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS, MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/Apple Lossless/WAV, JPEG/MPO  
 • HbbTV     Ano
 • Příjem teletextu     1000P  
 • USB-HDD nahrávání     -  
 • Multi Window     PAT  
 • Kompatibilita s Netflix 4K VOD     -  
 • VIERA Link     Ano
 • Kompatibilita s Amazon 4K VOD     -  
 • Kompatibilita s formátem VP9     -  
 • Hotelový režim     Ano
 • Režim pro hry     Ano
 •  
 • Údaje o spotřebě     
 • Ochranná známka     Panasonic  
 • Model ID     TX-55CS630E  
 • Třída energetické účinnosti     A+  
 • Viditelná velikost obrazovky (úhlopříčka)     139 cm  
 • Průměrná spotřeba při zapnutí6     91 W  
 • Roční spotřeba7     127 kWh za rok  
 • Spotřeba v pohotovostním režimu     0.2 W  
 • Spotřeba energie při vypnutém režimu     0.2 W  
 • Napájení     AC 220 - 240 V, 50/60 Hz  
 • Jmenovitá spotřeba     179 W  
 • Okolní snímače     Ano
 •  
 • Design     
 • Design koncept     Stříbrná s ozdobnou horní a spodní částí  
 • Barva podstavce / Design     Kov, typ Frame  
 •  
 • Terminál     
 • Digitální tuner     DVB-T/T2/DVB-C  
 • Analogový tuner     Ano
 • DisplayPort (4K 60/50p vstup)     -  
 •  
 • HDMI     
 • HDMI     1 (boční), 2 (zadní)  
 • HDMI (4K 60/50p s HDCP2.2)     -  
 • Podporované vlastnosti     Audio Return Channel (Vstup 2)  
 • USB     2 (boční; USB 2.0 x 2)  
 • Port LAN     1 (vzadu)  
 • CI (Common Interface)     1 (CI Plus, Version 1.3)  
 • SD karta     -  
 • Scart konektor     1 (vzadu)  
 • Vstup komponentního videa sdíleného s kompozitním     RCA phono type x 1 (vzadu)  
 • Digitální audio výstup (optický)     1 (vzadu)  
 • Výstup na sluchátka     1 (boční)  
 •  
 • OBECNÉ     
 • Včetně příslušenství8     TV ovladač  
 • Rozměry (Š x V x H) (bez podstavce)     1 242 × 719 × 56 mm  
 • Rozměry (Š x V x H) (s podstavcem)     1,242 × 761 × 292 mm  
 • Hmotnost (bez podstavce)     18.0 kg  
 • Hmotnost (s podstavcem)     19,0 kg  
 • VESA standard     Ano
 • Rozměry balení (Š × V × H)     1 675 × 812 × 151 mm  
 • Celková hmotnost balení     24.0 kg  
 • Poznámka      1 "Dolby" a double-D jsou ochranné známky společnosti Dolby Laboratories. 2 Obsah, který lze zobrazit, se může lišit podle oblastí a služeb. 3 Webový prohlížeč není schopen správně zobrazit některé webové stránky. Obsah, který lze zobrazit pomocí webového prohlížeče VIERA, podléhá následujícím podmínkám: - zobrazený obsah se může lišit v závislosti od modelu - zobrazený obsah může být odlišný od zobrazeného obsahu na Vašem PC - zobrazený obsah může být limitován. 4 Jsou dostupné klávesnice splňující standard HID (Human Interface Device Profile). 5 Autorská práva na software aptX® vlastní společnost CSR plc nebo společnosti této skupiny. Všechna práva vyhrazena. The aptX® mark a aptX logo jsou pod ochrannou známkou CSR plc nebo její dceřiné společnosti. Mohou být registrovány v jednom či více jurisdikcích. 6 Založeno na měřicí metodě IEC 62087 Ed.2. 7 Spotřeba energie XYZ kWh ročně, na základě spotřeby televizoru, který je v provozu 4 hodiny denně, 365 dní v roce. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu používání televizoru. 8 Není zde uvedeno veškeré příslušenství. 9 26 jazyků (angličtina / němčina / italština / španělština / francouzština / dánština / finština / švédština / holandština / maďarština / čeština / rumunština / bulharština / polština / norština / estonština / lotyština / litevština / portugalština / turečtina / řečtina / chorvatština / slovenština / slovinština / srbština / makedonština) 10 Jsou dostupná audiozařízení splňující standard A2DP (Advanced Audio Distribution Profile). 11 Pouze pro země a regiony, kde je dostupná relevantní služba.

 SOUBORY KE STAŽENÍ

Televize Panasonic TX-55CS630E stříbrná

 

 

 DISKUZE

Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázek zboží má pouze informativní charakter.

 Nevybrali jste si?

www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999
del

AKTIVUJ SI

 

MEGA SLEVY DNE

 

Tyto slevy jsou platné až do půlnoci a platí na vybrané zboží.

 

AKTIVOVAT
 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky Hello bank!Nákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.