Za poslední měsíc se toto zboží prodalo 7x

Televize Samsung UE22H5600


Televize Samsung UE22H5600 Televize Samsung UE22H5600
Televize Samsung UE22H5600 Televize Samsung UE22H5600
Televize Samsung UE22H5600 Televize Samsung UE22H5600
Televize Samsung UE22H5600 Televize Samsung UE22H5600
Televize Samsung UE22H5600 Televize Samsung UE22H5600
Televize Samsung UE22H5600 Televize Samsung UE22H5600
Televize Samsung UE22H5600 Televize Samsung UE22H5600
aktuálně nedostupné
poslední známá cena 5 490 Kč

A


kód: 2720383


Televize Samsung UE22H5600. Úhlopříčka 54 cm, LED, Full HD, 100 Hz, Smart TV, WiFi integrovaná, DVB-C/T, HbbTV, Skype - Ano, HDMI vstup 3x, Energetická třída A

 • Úhlopříčka: 54 cm (21")
 • Smart TV: Ano
 • Rozlišení: Full HD
 • 3D: Ne
 • Š: 52 cm
 • V: 34,2 cm
 • H: 15,6 cm
 • další vlastnosti

 HODNOCENÍ A RECENZE

Televize Samsung UE22H5600

4,6
3x
1x
0x
0x
0x

zákazník22.07.2017
4,0
 • návod k obsluze nedostatečný
Jindřich Velen04.11.2016
5,0
Chtěl jsem smart DTV menšího rozměru do kuchyně. Tato televize mi proto vyhovuje v každém směru.
 • Prostě Samsung je nej
 • Bohužel nemá T2
Pavel27.03.2015
5,0
 • televize funguje v naprostém pořádku
 • nic
avinka112.02.2015
4,5
umí toho hodně moc
 • zabudované Wi-Fi
 • "plechový zvuk" - výstup jen 2 x 3 W, přestože někteří prodejci uvádějí úžasný zvuk - 10Wattů,
 • v této výbavě je v nabídce pouze 22", uvítala bych o něco větší (do 26")

 VLASTNOSTI

Základní informace

Název
Televize Samsung UE22H5600
Záruka
24 měsíců
Model
SAMUE22H5600
Kód výrobku
2720383
Výrobce

Technologie TV

Počet tunerůvysvětlivka
1 tuner (s nahráváním)

Počet tunerů

Pokud má televizor pouze jeden tuner, nelze nahrávat jiný program než sledujete. Zařízení se dvěma tunery umožňuje sledovat dva různé programy zároveň na obrazovce, nebo jeden sledovat a druhý nahrávat, případně máte možnost nahrávat dva programy najednou.
TV tunervysvětlivka

DVB-C

DVB-T

TV tuner

Televizní tuner umožňuje příjímat a zpracovat televizní signál.

Typy televizních tunerů:
- DVB-T - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu)
- DVB-T2 pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu) vychází z původního standardu DVB-T. Rozdíl je v tom, že se do stejného kanálu pustí více dat, což umožní zvýšení kvality obrazu. Většina programů bude vysílat v HD rozlišení, zvýší se i počet televizních stanic.
- DVB-C - pro příjempro digitální vysílání v kabelových sítích
- DVB-S - slouží pro příjem digitálního vysílání ze satelitu
- DVB-S2 - slouží pro příjem digitálního vysílání ze satelitu. Výhody DVB-S2 jsou větší přenosová kapacita oproti DVB-S a to až o 30%, vylepšení stability signálu a nové služby
Smart TVvysvětlivka
Ano

Smart TV

SMART TV (chytrý telelevizor) - při připojení k internetu umožňuje používání různych webových služeb a internetových aplikací ve vaší TV (internetový prohlížeč, YouTube, Facebook, HbbTV, ...). Zároveň tyto televizory mají dokonalejší a intuitivnější uživatelské rozhraní.
HbbTVvysvětlivka
Ano

HbbTV

HbbTV (zkratka z anglického Hybrid broadcast broadband) kombinuje klasické televizní vysílání s obsahem získaným přes internet. Informace o tom, zda je pořad vysílán hybridně, poznáte podle červeného tlačítka v obraze. To signalizuje dostupnost dalších služeb a informací, které vyvoláte červeným tlačítkem na svém ovladači. Poté se objeví rozcestník a vy si již vyberete konkrétní akci. Tyto přidružené služby a informace můžete sledovat buď na celé obrazovce, nebo jen v jejím výřezu.
Wifivysvětlivka

Integrovaná

Wifi

Bezdrátová komunikace bez nutnosti pokládky kabelů. Původně neměl název znamenat nic, ale časem se z něj stala slovní hříčka wireless fidelity (bezdrátová věrnost)
Integrovaný DVD přehrávačvysvětlivka
ne

Integrovaný DVD přehrávač

DVD přehrávač je součást televizoru. Bez propojovacích kabelů si můžete pustit svůj oblíbený film na DVD přímo v televizoru.
Nahrávání dig.TV vysílání

ano

Dual Playvysvětlivka
ne

Dual Play

Dual Play umožňuje zobrazit na jednom televizoru dva odlišné obrazy. Zatímco standardně musíte používat rozdělenou obrazovku nebo dva samostatné přístroje, televizory s funkcí Dual Play vysílají dva samostatné obrazy, které lze sledovat přes dvoje různé polarizační brýle. Pokud mají brýle nasazeny dva lidé, každý z nich vidí jiný obraz pokrývající celou obrazovku.
Prohnutá obrazovkavysvětlivka
Ne

Prohnutá obrazovka

Prohnutý (zakřivený) televizor umožňuje jednotnou sledovací vzdálenost Vašich očí od každého bodu na obrazovce. Díky tomu máte širší zorné pole, které je bez zkreslení, má vyšší kontrast a je bez reflexů. Lépe se vnímají detaily na okrajích obrazovky a to vše zlepšuje Váš prožitek ze sledování televizoru.
Chytrý ovladačvysvětlivka
Ne

Chytrý ovladač

Chytré ovladače umožní pokročilý způsob ovládání televizorů. Pomocí jednoduchých pohybů a gest lze přetahovat, přetáčet a vybírat zvolené položky v nabídce menu televizoru. Pro dokonalé ovládání mužete použít hlasové pokyny přes vestavěný mikrofon ovladače
IPS panelvysvětlivka
ne

IPS panel

Technologie IPS zvětšuje pozorovací úhel a reprodukci barev u LCD a LED panelů v televizoru.
Konverze z 2D na 3Dvysvětlivka
ne

Konverze z 2D na 3D

Převádí 2D obraz na 3D obraz v reálném čase. Standardní 2D televizní vysílání se může stát strhující 3D podívanou . Nejen běžné televizní vysílání, ale i fotografie a filmy si můžete prohlédnout ve 3D.
Operační systém TVvysvětlivka
OS značky

Operační systém TV

Operační systém umožňuje uživateli ovládat televizor. Jedná se o uživatelské rozhraní (menu televizoru), které nejenom ovládá základní funkce, jako je přepínání programů, ovládání hlasitosti, ale s různými pokročilými technologiemi Vás intuitivně provede řadou zábavných a praktických funkcí. Android - operační systém, který používají výrobci televizorů Sony a Philips, Firefox - operační systém, který používá Panasonic, webOS - operační systém společnosti LG, Tizen - operační systém společnosti Samsung
Ovládání hlasemvysvětlivka
Ne

Ovládání hlasem

Pomocí hlasového ovládání stačí vyslovit požadovaný úkon a televizor sám změní televizní kanál, nastaví hlasitost či vyhledá, co mu zadáte
Ovládání gestyvysvětlivka
Ne

Ovládání gesty

Pomocí jednoduchých pohybů a gest lze změnit televizní kanál, nastavit hlasitost či vyhledat a vybrat si, co budete chtít sledovat.
Upscaling do rozlišení UHDvysvětlivka
Ne

Upscaling do rozlišení UHD

Přepočet do vysokého rozlišení UHD. Tato technologie převádí běžné rozlišení sledovaného obsahu (SD, HD, FHD) na úroveň rozlišení UHD, čímž zajišťuje dokonalou kvalitu obrazu.
web kamera
Ne

Obrazovka

Úhlopříčka obrazovkyvysvětlivka
54 cm (21")

Úhlopříčka obrazovky

Výrobci televizorů udávají velikost obrazovky v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr obrazovky se měří úhlopříčně. Doporučená maximální pozorovací vzdálenost od televizoru by měla být cca 2x velikost úhlopříčky

32" - 1,6 m
42" - 2,1 m
46" - 2,5 m
55" - 2,8 m
65" - 3,3 m
Rozlišení displejevysvětlivka
Full HD

Rozlišení displeje

Rozlišení displeje u televizorů je počet pixelů, který může být zobrazen na obrazovce (počet sloupců x počet řádků). Obecně platí, že čím větší je toto číslo, tím je lepší kvalita obrazu. HD (HD Ready) (1366 x 768)- nižší rozlišení obrazu (doporučujeme kupovat TV s max. úhlopříčkou 32"), Full HD (1920 x 1080) - vyšší kvalita obrazu, plné rozlišení, kvalita obrazu se projeví při sledovaní digitálního vysílaní v HD kvalitě ze satelitu, či sledováním filmů na Blu-ray a DVD discích (doporučujeme kupovat TV s max. úhlopříčkou 49"), Ultra HD (4K) (3840 × 2160) - ultra vysoké rozlišení, zobrazuje 4 x více obrazových bodů než Full HD TV, větší čistota a detaily obrazu
3Dvysvětlivka
Ne

3D

3D je zkratka výrazu „trojrozměrný“. Tyto televizory umí zobrazovat obraz na ploché (2D) obrazovce ve třech rozměrech. Pomocí 3D brýlí může divák vidět obraz prostorově.
Frekvenční indexvysvětlivka
100 Hz

Frekvenční index

Pokud je frekvenční index větší než zobrazovací frekvence panelu, je frekvenční index povýšen o imaginární čísla, která výrobci připočítavají za dodatečné technologie, které slouží k vylepšení obrazu. Tyto technologie využívájí vyšší výkonost a rychlost procesoru + technologie podsvícení panelu.
Zobrazovací frekvence paneluvysvětlivka
50 Hz

Zobrazovací frekvence panelu

Zobrazovácí frekvence panelu (kmitočet) se udává v jednotkách Hertz (Hz). Jedná se o počet kmitů napětí či proudu (pravidelně se opakujících dějů) za jednu sekundu. Obrazovky televizorů mají pevně dané frekvence panelů v hodnotách 50 Hz, 100 Hz a 200 Hz . Vstupní frekvence do televizoru je vždy 50Hz, následně televizor dopočítává chybějící mezisnímky. Ve většině případů platí, že 100Hz panel mají televizory s 3D technologií, 200Hz panel mají televizory s UHD (4K) rozlišením
Technologie displejevysvětlivka

LED

Technologie displeje

Technologie displeje se mezi sebou liší technologií výroby a způsobu podsvícení obrazovky.

LCD - pro podsvícení se používá trubicové katodové světlo.
LED - pro podsvícení se používájí LED diody. Oproti LCD má nižší spotřebu, velmi jasný a ostrý obraz (kontrast), menší tloušťku, široké spektrum zobrazovaných barev.
OLED - využívá miniaturní organické diody, které po zavedení elektrického proudu vyzařují světlo. Oproti LED má lepší jas, barvu a kontrast, lepší pozorovací úhel, úsporu energie, rychlejší časovou odezvu (lépe snáší rychlé změny obrazu), nižší hmotnost, vyšší variabilitu provedení.
Triluminos, SUHD, SUPERUHD - jedná se o LED panely, které jsou vylepšeny nanokrystalovými technologiemi, vysokou propustností světla, speciálními LED diodami a 10-i bitovým panelem. Výsledkem je, že televizory mají lepší jas, kontrast (vylepšení detailů), více barevných odstínů (čistější a jasnější barvy, věrná a přirozená reprodukce barev, a tím i výraznější dojem hloubky), rychlejší odezvu panelu
HDRvysvětlivka
Ne

HDR

HDR - nový standard dokonalosti v UHD televizorech. U mnoha Ultra HD televizorů naleznete nově i podporu HDR (High Dynamic Range), tedy zobrazení s širším dynamickým rozsahem - díky tomu můžete využívat nabídku obsahu v HDR od internetových služeb, jako je Netflix, ale i filmových studií a televizních stanic. HDR disponuje širším rozsahem jasu než standardní dynamický rozsah – obraz zpracovaný a distribuovaný v HDR nabízí díky úchvatnému kontrastu a věrnosti reprodukce barev ještě o třídu realističtější obraz.

Zvuk

Výkon L+Rvysvětlivka
6 W

Výkon L+R

celkový výkon reproduktorů uváděný výrobcem

Vstupy

LAN (Ethernet)vysvětlivka
ano

LAN (Ethernet)

Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě
HDMI vstupvysvětlivka
3

HDMI vstup

High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
Scart AVvysvětlivka
1

Scart AV

SCART konektor (též EURO SCART, EURO AV) slouží k propojení audio a video zařízení (TV, video, DVD, satelit, receiver, atd.). Může přenášet kompozitní video, data, přepínání, RGB, Y/C a audio signály. Různé přístroje mohou mít 1 nebo více SCART konektorů.
USB 2.0
2

Výstupy

Sluchátkový výstup
Ano

Provozní informace

Napájení autozapalovač 12V
ne
Energetická třídavysvětlivka
A

Energetická třída

Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A (A+/A++/A+++) značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče.
Příkon v zapnutém stavu prům.
22 W
Příkon v pohotovostním režimu
0.3 W
Příkon ve vypnutém stavu
0 W
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok
116 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let
578 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let
1 156 Kč

Další parametry

Distribucevysvětlivka
oficiální ČR

Distribuce

Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen.
VESA standard uchycenívysvětlivka

75x75 mm

VESA standard uchycení

VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400.
Hotelový módvysvětlivka
ano

Hotelový mód

Umožňuje na přístroji omezit některé funkce tak, aby uživatel mohl přístroj obsluhovat, ale nedošlo ke změně základního nastavení.

(například rozladění TV, změny programů, nastavení hlasitosti nad povolenou mez atd.)
Hmotnost bez podstavce
3.4 kg
Výška bez podstavce
32.39 cm
Šířka bez podstavce
51.96 cm
Hloubka bez podstavce
5.23 cm
Televize pro náročnévysvětlivka
Ne

Televize pro náročné

Televizor pro náročné nemusí být jen pro hrstku vyvolených. Každý z nás má jiné představy o nárocích na televizor. Televizory v této kategorii určitě splní všechny vaše představy o dokonalém televizoru.
Barva TVvysvětlivka

černá

Barva TV

Barvou TV je myšleno barevné provedení rámu a případně zadní strany televizoru, ve kterém je osazena obrazovka

Rozměry

Šířka výrobku
52 cm
Výška výrobku
34.2 cm
Délka (Hloubka) výrobku
15.6 cm
Hmotnost výrobku
3.6 kg
Šířka balení
58 cm
Výška balení
46 cm
Délka (Hloubka) balení
14 cm
Hmotnost balení
4.3 kg

 POPIS

Televize Samsung UE22H5600

 • Inteligentní televizor si nyní můžete vychutnávat snáze a rychleji
 • Televizor Samsung Smart TV vám pomocí služby Smart Hub umožňuje objevovat mnoho skvělých aplikací, videoklipů, televizních programů a příspěvků v sociálních sítích.
 • Obsah dostupný prostřednictvím služby Smart Hub se může lišit v závislosti na kategorii produktu, modelu a území. Podrobnosti naleznete na stránce Smarthub.
 •  
 • Aktualizovaná aplikace Smart View propojuje váš televizor, zařízení a obsah
 • S nejnovější aplikací Smart View 2.0 od společnosti Samsung si můžete snáze vychutnávat všechen svůj obsah, kdykoli budete chtít. Pomocí své domácí sítě můžete přenášet živé televizní vysílání do svého inteligentního telefonu či tabletu a používat své mobilní zařízení jako dálkový ovladač televizoru. Pomoci multimediálního panelu služby Smart Hub zase můžete v inteligentním telefonu nebo počítači získat přístup k obsahu na televizoru Smart TV a vychutnávat si ho. Všechno se používá jednoduše, takže nemusíte dělat nic jiného, než si to užívat.
 • Instalace vyžaduje, aby televizor a mobilní zařízení byly připojeny ke stejné síti (přístupovému bodu).
 • Podporované funkce se mohou lišit v závislosti na operačním systému a zařízení.
 •  
 • Snadno a rychle sledujte obsah z mobilního zařízení na velké televizní obrazovce
 • S novým televizorem Samsung Smart TV si můžete snadno a rychle vychutnávat obsah z mobilních zařízení na větší obrazovce. Díky vylepšené technologii zrcadlení obrazovky od společnosti Samsung je celý proces jednoduchý a není nutné měnit zdroj televizního vysílání. Stačí, když v mobilním zařízení otevřete panel oznámení, vyberete ikonu zrcadlení obrazovky a potom vyberete televizor. To je vše, co musíte udělat, abyste si aplikace, hry a další obsah mohli vychutnávat v plném formátu obrazovky televizoru.
 • Zrcadlení obrazovky není k dispozici v Sýrii
 •  
 • Maximální vzrušení z velkého zápasu s režimem Fotbal
 • V režimu Fotbal ostře a živě vyniká zelený trávník na hřišti i všechny ostatní barvy stadionu. Díky výkonnému vícenásobnému prostorovému efektu uslyšíte nadšení všech diváků. Po zapnutí režimu Fotbal se automaticky začne nahrávat veškeré dění na televizní obrazovce. A když se změní hladina zvuku, například při burácení oslavujícího davu nebo změně skóre, televizor tyto důležité okamžiky automaticky uloží, abyste se na něj mohli podívat později. Sledujte živé a nahrané zápasy současně a vychutnávejte si doma dokonalé fotbalové zážitky.
 • Funkce osobního videorekordéru a sdílení v sociálních sítích jsou k dispozici pouze u modelu Smart DTV.
 • Funkce Auto Highlights vyžaduje externí pevný disk.
 •  
 • Živější barvy pro lepší obraz
 • Technologie Wide Color Enhancer Plus od společnosti Samsung, která využívá pokročilý algoritmus na zvýšení kvality obrazu, výrazně zvyšuje kvalitu každého obrazu a odhaluje skryté detaily. S technologií Wide Color Enhancer Plus uvidíte barvy přesně tak, jak to tvůrci obsahu zamýšleli.
 •  
 • Rychlý čtyřjádrový procesor pro vyšší výkon
 • Díky výkonnému čtyřjádrovému procesoru vám televizor Samsung Smart TV nabízí vyšší výkon. Rozdíl poznáte okamžitě - při rychlejším multitaskingu a přepínání mezi obsahem a procházením webu, stejně jako při plynulejší interakci. S tímto vyšším výkonem budete moci sledovat obsah bez čekání, díky čemuž budou vaše zážitky ze zábavy mnohem příjemnější.
 •  
 • Vychutnávejte si na televizoru skvělé hry bez konzoly
 • Nyní už nepotřebujete herní konzolu, abyste si mohli doma vychutnávat úžasné hry. Nejnovější poutavé hry nyní můžete hrát přímo na svém televizoru Samsung Smart TV. Objevujte hry pomocí nového panelu her služby Smart Hub, který obsahuje různé kategorie her včetně závodních, sportovních, akčních a rodinných her. Jako herní ovladač můžete dokonce používat ovladač Samsung Smart Control nebo kompatibilní mobilní zařízení. Vychutnávejte si více času se svou rodinou díky panelu her.
 • Panel Hry je k dispozici v USA, Koreji, Austrálii, Anglii, Francii, Německu, Itálii a Španělsku.
 •  
 • Objevte novou realitu v rozlišení Full HD
 • Nyní si můžete vychutnávat ještě realističtější domácí zábavu než kdykoli předtím. Díky rozlišení, které je v porovnání se standardními televizory HD dvojnásobné, vám televizor Samsung FHD TV přináší neuvěřitelné zážitky ze sledování, se kterými proniknete za obrazovku do světa, jenž vás naprosto obklopí. Když spatříte bohatý a živý obraz v rozlišení Full HD, vaše oblíbené televizní pořady a filmy již nikdy nebudou stejné. Objevujte realitu se zážitky v rozlišení Full HD.
 •  
 • Sledujte filmy z paměťového zařízení USB
 • Díky funkci ConnectShare Movie stačí jednoduše připojit k televizoru paměťové zařízení nebo pevný disk USB a můžete si okamžitě začít vychutnávat filmy, fotografie nebo hudbu. Na televizoru nyní můžete sledovat nejrůznější obsah v pohodlí svého obývacího pokoje.
 •  
 • KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
 • • SMART TV
 • • zabudovaná Wi-Fi
 • • nahrávání DVB-C/T
 • • USB movie
 • • čtyřjádrový procesor
 •  
 • TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
 •  
 • Typ produktu
 • LED
 •  
 • Řada
 • 4
 •  
 • Displej
 • Úhlopříčka obrazovky    22"
 • Úhlopříčka obrazovky (cm)    540 mm
 • Rozlišení    1.920 x 1.080
 • Ultra Clear Panel    Ne
 • Screen Curvature    Ne
 •  
 • Video
 • Obrazový systém    HyperReal Engine
 • Clear Motion Rate    100
 • Wide Color Enhancer (Plus)    Ano
 • Filmový režim    Ano
 •  
 • Zvuk
 • Dolby MS10 / MS110    Dolby MS10
 • DTS Studio Sound / DNSe+    DTS Studio Sound
 • DTS Premium Sound / DTS Premium Sound 5.1    DTS Premium Sound 5.1
 • Automatické vyrovnání hlasitosti    Ano
 • Zvukový výkon (RMS)    2 x 3 W
 • Typ reproduktorů    Vyzařující dolů + plný rozsah
 •  
 • Smart TV
 • Smart Hub    Ano
 • Samsung SMART TV    Ano
 • On TV    Ano (15 evropských zemí)
 • Filmy a televizní pořady    Ano (15 evropských zemí)
 • Multimedia    Ano
 • Aplikace    Ano
 • Game    Ano (7 evropských zemí)
 • Fitness    Ano
 • Kids    Ne
 • Skype™ na televizoru Samsung    Ano
 • Webový prohlížeč    Ano
 •  
 • Inteligentní interakce
 • Rozpoznávání tváří    Ne
 • Ovládání pohybem    Ne
 •  
 • Inteligentní konvergence
 • Vysílání obsahu    Ano
 • Zrcadlení obrazovky    Ano
 • Samsung SMART View    Ano (jen klonované zobrazení)
 • Inteligentní domovská obrazovka    Ano (FR, DE, SE)
 • Snadné párování PIN    Ano
 •  
 • Přijímač/vysílání
 • CI/CI+/2CI+    CI+ (1.3)
 • Přijímač DTV    DVB-T/C
 • Analogový přijímač    Ano
 • MHP, MHEG, HbbTV, ACAP, GINGA, OHTV    HbbTV (ES, PT, FR, BE, NL, LU, CH, PL, CZ)
 •  
 • Připojení
 • HDMI    2
 • USB    2
 • Komponentní vstup (Y/Pb/Pr)    1
 • Kompozitní vstup (AV)    1 (společné použití pro komponentní vstup Y)
 • Ethernet (LAN)    Ano
 • Sluchátka    Ano
 • Digitální zvukový výstup (optický)    1
 • Vstup RF (pozemní/kabelový vstup)    1 / 1 (společné použití pro pozemní vysílání) / 0
 • Infračervený výstup    Ano
 • Slot CI    1
 • Scart    1
 • Wi-Fi Direct    Ano
 • HDMI 1.4a s podporou zpětného zvukového kanálu    Ano
 • Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN    Ano
 • Anynet+ (HDMI-CEC)    Ano
 •  
 • Design
 • Design    ToC
 • Typ rámu    NNB
 • Barva přední strany    Černá
 • Typ podstavce    Arch
 •  
 • Další funkce
 • Čtyřjádrový procesor+    Ano
 • Usnadnění    ZOOM
 • Automatické vypnutí    Ano
 • Hodiny a časovač zapnutí/vypnutí    Ano
 • Časovač režimu spánku    Ano
 • Titulky    Ano
 • Klonování seznamu kanálů na USB    Ano
 • ConnectShare™ (USB 2.0)    Movie
 • Režim Fotbal    Rozšířený
 • Vestavěná funkce POP    Ano
 • EPG    Ano
 • PVR Ready    Ano
 • Herní režim    Ano
 • Kompatibilní s funkcí Multiroom    Ne
 • Jazyk OSD    27 evropských jazyků
 • Obraz v obraze    Ano
 • Podpora rozhraní USB HID    Ano
 • Teletext (TTXT)    Ano
 • Časový posun    Ano
 •  
 • Ekologické funkce
 • Třída energetické účinnosti    A
 • Obsah rtuti    0.0mg
 • Přítomnost olova    Yes
 •  
 • Napájení
 • Zdroj napájení    220 - 240 V, 50 / 60 Hz
 • Příkon (max.)    39 W
 • Příkon (pohotovostní režim)    0,3 W
 • Příkon (režim úspory energie)    18 W
 • Příkon (IEC 62087, 2. vydání)    22.0W
 • Nejvyšší poměr svítivosti    70%
 • Roční spotřeba energie (norma EU)    31.0kWh
 •  
 • Rozměry
 • Rozměry balení (Š x V x H)    580 x 430 x 135
 • Souprava s podstavcem (Š x V x H)    519.6 x 341.4 x 155.4
 • Souprava bez podstavce (Š x V x H)    519.6 x 323.8 x 52.3
 •  
 • Hmotnost
 • Hmotnost balení    4.6kg
 • Hmotnost soupravy s podstavcem    3.6kg
 • Hmotnost soupravy bez podstavce    3.4kg
 •  
 • Příslušenství
 • Model dálkového ovládání    TM1250A
 • Baterie (pro dálkový ovladač)    Ano
 • Podpora miniaturního držáku na stěnu    Ano
 • Podpora držáku na stěnu VESA    Ano
 • Prodlužovací kabel infračerveného rozhraní (součást balení)    Ano
 • Uživatelská příručka    Ano
 • Elektronická příručka    Ano
 • Napájecí kabel    Ano

 SOUBORY KE STAŽENÍ

Televize Samsung UE22H5600

 

 

 VHODNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

 DISKUZE

Máte ke zboží Televize Samsung UE22H5600 nějakou otázku? Zajímá Vás nějaký detail?

Neváhejte a napiště do této diskuze.

Příspěvek do diskuze

Vyhrazujeme si právo nevhodné příspěvky smazat.
 • Televize Samsung UE22H5600

  Jiří Liška, 29.11.2015 11:05

  Dotaz: Jak je to s rozlišením? Uvádíte Full HD i Televize Samsung UE22H5600. Úhlopříčka 54cm, LED, 1366 x 768 (HD) ?

  reagovat

  • Jan Macura - Obchody24.cz, 30.11.2015 16:10

   Dobrý den,
   rozlišení displeje tohoto televizoru je určitě full HD (1920 x 1080 pix). Uvedené HD rozlišení v úvodním popisku je chybné.
   Děkujeme za upozornění - chybu brzy opravíme.

   reagovat

Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázek zboží má pouze informativní charakter.

 Nevybrali jste si?

www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999
 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky Hello bank!Nákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.