Televize Samsung UE43M5572


Televize Samsung UE43M5572 Televize Samsung UE43M5572
Televize Samsung UE43M5572 Televize Samsung UE43M5572
Televize Samsung UE43M5572 Televize Samsung UE43M5572
Televize Samsung UE43M5572 Televize Samsung UE43M5572
Televize Samsung UE43M5572 Televize Samsung UE43M5572
Televize Samsung UE43M5572 Televize Samsung UE43M5572
aktuálně nedostupné
poslední známá cena 11 764 Kč

A+


kód: 3992378


Televize Samsung UE43M5572. TV s rozlišením Full HD (1920×1080), úhlopříčka 108 cm, DVB-C/S2/T2 (H.265) - certifikováno ČRa, Wi-Fi, Smart TV - internetový prohlížeč, 800 PQI, HbbTV, PVR, 3x HDMI, OS Tizen, energetická třída A+

 • Úhlopříčka: 108 cm (43")
 • Smart TV: Ano
 • Rozlišení: Full HD
 • 3D: Ne
 • Š: 97,29 cm
 • V: 63,5 cm
 • H: 25,07 cm
 • další vlastnosti

 VLASTNOSTI

Základní informace

Název
Televize Samsung UE43M5572
Záruka
24 měsíců
Model
SAMUE43M5572
Kód výrobku
3992378
Výrobce

Technologie TV

Integrovaný tunervysvětlivka

DVB-C

DVB-S2

DVB-T2 (H.265) - certifikováno ČRa

Integrovaný tuner

Televizní tuner umožňuje příjímat a zpracovat televizní signál.

Typy televizních tunerů:
- DVB-T - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu)
- DVB-T2 pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu) vychází z původního standardu DVB-T. Rozdíl je v tom, že se do stejného kanálu pustí více dat, což umožní zvýšení kvality obrazu. Většina programů bude vysílat v HD rozlišení, zvýší se i počet televizních stanic.
- DVB-C - pro příjempro digitální vysílání v kabelových sítích
- DVB-S - slouží pro příjem digitálního vysílání ze satelitu
- DVB-S2 - slouží pro příjem digitálního vysílání ze satelitu. Výhody DVB-S2 jsou větší přenosová kapacita oproti DVB-S a to až o 30%, vylepšení stability signálu a nové služby
Smart TVvysvětlivka
Ano

Smart TV

SMART TV (chytrý telelevizor) - při připojení k internetu umožňuje používání různych webových služeb a internetových aplikací ve vaší TV (internetový prohlížeč, YouTube, Facebook, HbbTV, ...). Zároveň tyto televizory mají dokonalejší a intuitivnější uživatelské rozhraní.
HbbTV (červené tlačítko)vysvětlivka
Ano

HbbTV (červené tlačítko)

HbbTV (zkratka z anglického Hybrid broadcast broadband) kombinuje klasické televizní vysílání s obsahem získaným přes internet. Informace o tom, zda je pořad vysílán hybridně, poznáte podle červeného tlačítka v obraze. To signalizuje dostupnost dalších služeb a informací, které vyvoláte červeným tlačítkem na svém ovladači. Poté se objeví rozcestník a vy si již vyberete konkrétní akci. Tyto přidružené služby a informace můžete sledovat buď na celé obrazovce, nebo jen v jejím výřezu.
3Dvysvětlivka
Ne

3D

3D je zkratka výrazu „trojrozměrný“. Tyto televizory umí zobrazovat obraz na ploché (2D) obrazovce ve třech rozměrech. Pomocí 3D brýlí může divák vidět obraz prostorově.
Konverze z 2D na 3Dvysvětlivka
ne

Konverze z 2D na 3D

Převádí 2D obraz na 3D obraz v reálném čase. Standardní 2D televizní vysílání se může stát strhující 3D podívanou . Nejen běžné televizní vysílání, ale i fotografie a filmy si můžete prohlédnout ve 3D.
Operační systémvysvětlivka
Tizen

Operační systém

Operační systém umožňuje uživateli ovládat televizor. Jedná se o uživatelské rozhraní (menu televizoru), které nejenom ovládá základní funkce, jako je přepínání programů, ovládání hlasitosti, ale s různými pokročilými technologiemi Vás intuitivně provede řadou zábavných a praktických funkcí. Android - operační systém, který používají výrobci televizorů Sony a Philips, Firefox - operační systém, který používá Panasonic, webOS - operační systém společnosti LG, Tizen - operační systém společnosti Samsung
Wi-Fivysvětlivka

Integrovaná

Wi-Fi

Bezdrátová komunikace bez nutnosti pokládky kabelů. Původně neměl název znamenat nic, ale časem se z něj stala slovní hříčka wireless fidelity (bezdrátová věrnost)
PVR (záznam na USB/HDD)vysvětlivka
Ano

PVR (záznam na USB/HDD)

Televize s PVR umožňují nahrávat vysílání na připojený flashdisk nebo externí harddisk, abyste si mohli pustit záznam později. Mimo televizi si však nahrávku nepustíte.
Integrovaný DVD přehrávačvysvětlivka
ne

Integrovaný DVD přehrávač

DVD přehrávač je součást televizoru. Bez propojovacích kabelů si můžete pustit svůj oblíbený film na DVD přímo v televizoru.
Ovládání hlasemvysvětlivka
Ne

Ovládání hlasem

Pomocí hlasového ovládání stačí vyslovit požadovaný úkon a televizor sám změní televizní kanál, nastaví hlasitost či vyhledá, co mu zadáte

Obrazovka

Technologie displejevysvětlivka

LED

Technologie displeje

Technologie displeje se mezi sebou liší technologií výroby a způsobu podsvícení obrazovky.

LED - pro podsvícení se používájí LED diody. Oproti LCD má nižší spotřebu, velmi jasný a ostrý obraz (kontrast), menší tloušťku, široké spektrum zobrazovaných barev.
OLED - využívá miniaturní organické diody, které po zavedení elektrického proudu vyzařují světlo. Oproti LED má lepší jas, barvu a kontrast, lepší pozorovací úhel, úsporu energie, rychlejší časovou odezvu (lépe snáší rychlé změny obrazu), nižší hmotnost, vyšší variabilitu provedení.
QLED - vylepšená technologie LED zobrazení, kdy je LED podsvícení zobrazovacího panelu kombinované s kvantovými tečkami, které zvyšují jas a zlepšují barvy používá ji firma Samsung.
LCD - pro podsvícení se používá trubicové katodové světlo.
Plazma - nebo také plazmový displej je typ plochého zobrazovacího zařízení používaná pro televizory s velkou úhlopříčkou (minimálně 80 cm). Název plazmová je odvozen od použité technologie využívající malé buňky s elektricky nabitými částicemi ionizovaného plynu.
Úhlopříčka obrazovkyvysvětlivka
108 cm (43")

Úhlopříčka obrazovky

Výrobci televizorů udávají velikost obrazovky v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr obrazovky se měří úhlopříčně. Doporučená maximální pozorovací vzdálenost od televizoru by měla být cca 2x velikost úhlopříčky

32" - 1,6 m
42" - 2,1 m
46" - 2,5 m
55" - 2,8 m
65" - 3,3 m

Upozorňujeme, že viditelná velikost obrazu se může mírně lišit (o 1-3cm) od udávaného fyzického rozměru obrazovky, díky okrajům panelu.
Rozlišení displejevysvětlivka
Full HD

Rozlišení displeje

Rozlišení displeje u televizorů je počet pixelů, který může být zobrazen na obrazovce (počet sloupců x počet řádků). Obecně platí, že čím větší je toto číslo, tím je lepší kvalita obrazu. HD (HD Ready) (1366 x 768)- nižší rozlišení obrazu (doporučujeme kupovat TV s max. úhlopříčkou 32"), Full HD (1920 x 1080) - vyšší kvalita obrazu, plné rozlišení, kvalita obrazu se projeví při sledovaní digitálního vysílaní v HD kvalitě ze satelitu, či sledováním filmů na Blu-ray a DVD discích (doporučujeme kupovat TV s max. úhlopříčkou 49"), Ultra HD (4K) (3840 × 2160) - ultra vysoké rozlišení, zobrazuje 4 x více obrazových bodů než Full HD TV, větší čistota a detaily obrazu
Technologie zobrazenívysvětlivka

LED

Technologie zobrazení

Technologie displeje se mezi sebou liší technologií výroby a způsobu podsvícení obrazovky.

LCD - pro podsvícení se používá trubicové katodové světlo.
LED - pro podsvícení se používájí LED diody. Oproti LCD má nižší spotřebu, velmi jasný a ostrý obraz (kontrast), menší tloušťku, široké spektrum zobrazovaných barev.
OLED - využívá miniaturní organické diody, které po zavedení elektrického proudu vyzařují světlo. Oproti LED má lepší jas, barvu a kontrast, lepší pozorovací úhel, úsporu energie, rychlejší časovou odezvu (lépe snáší rychlé změny obrazu), nižší hmotnost, vyšší variabilitu provedení.
Triluminos, SUHD, SUPERUHD - jedná se o LED panely, které jsou vylepšeny nanokrystalovými technologiemi, vysokou propustností světla, speciálními LED diodami a 10-i bitovým panelem. Výsledkem je, že televizory mají lepší jas, kontrast (vylepšení detailů), více barevných odstínů (čistější a jasnější barvy, věrná a přirozená reprodukce barev, a tím i výraznější dojem hloubky), rychlejší odezvu panelu
Index zpracování obrazuvysvětlivka
800 PQI

Index zpracování obrazu

Index zpracování obrazu je obnovovací frekvence navýšená o dopočítané snímky, které zvyšují ostrost v dynamických scénách. Označení takto navýšené frekvence se liší podle výrobců, můžete se setkat se zkratkami AMR, CMR, MCI, PMR nebo MotionFlow.
HDR (vysoce dynamický rozsah)vysvětlivka
Ne

HDR (vysoce dynamický rozsah)

HDR - nový standard dokonalosti v UHD televizorech. U mnoha Ultra HD televizorů naleznete nově i podporu HDR (High Dynamic Range), tedy zobrazení s širším dynamickým rozsahem - díky tomu můžete využívat nabídku obsahu v HDR od internetových služeb, jako je Netflix, ale i filmových studií a televizních stanic. HDR disponuje širším rozsahem jasu než standardní dynamický rozsah – obraz zpracovaný a distribuovaný v HDR nabízí díky úchvatnému kontrastu a věrnosti reprodukce barev ještě o třídu realističtější obraz.
Prohnutá obrazovkavysvětlivka
Ne

Prohnutá obrazovka

Prohnutý (zakřivený) televizor umožňuje jednotnou sledovací vzdálenost Vašich očí od každého bodu na obrazovce. Díky tomu máte širší zorné pole, které je bez zkreslení, má vyšší kontrast a je bez reflexů. Lépe se vnímají detaily na okrajích obrazovky a to vše zlepšuje Váš prožitek ze sledování televizoru.

Zvuk

Hudební výkonvysvětlivka
20 W

Hudební výkon

Hudebním výkonem myslíme maximální výkon, který je schopen poskytnout zesilovač (či dané zařízení) 1 sekundu po připojení signálu o kmitočtu 1KHz.

Vstupy

LAN (Ethernet)vysvětlivka
ano

LAN (Ethernet)

Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě
Scart
ne
Počet HDMIvysvětlivka
3

Počet HDMI

High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel.
USB 2.0vysvětlivka
2

USB 2.0

USB 2.0 je rozhraní pro připojení zařízení, jako jsou flashdisky, externí harddisky, čtečky paměťových karet nebo chytré elektroniky. Verze 2.0 umožňuje přenášet data rychlostí až 60 MB/s.

Výstupy

Sluchátkový výstupvysvětlivka
Ne

Sluchátkový výstup

Výstup na sluchátka se hodí, když se chcete dívat na televizi, ale zvukem byste rušili své okolí. Stačí zapojit sluchátka a zvuk uslyšíte jen vy.

Provozní informace

Napájení 12/24 V
ne
Energetická třídavysvětlivka
A+

Energetická třída

Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A (A+/A++/A+++) značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče.
Spotřeba v běžném režimuvysvětlivka
54 W

Spotřeba v běžném režimu

Spotřeba v běžném režimu Spotřeba v běžném režimu představuje odběr energie měřený ve chvíli, kdy je obrazovka zapnutá a sledujete třeba televizní vysílání.
Spotřeba v pohotovostním režimuvysvětlivka
0.5 W

Spotřeba v pohotovostním režimu

Spotřeba v pohotovostním režimu Spotřeba v pohotovostním režimu představuje odběr energie televize přepnuté do režimu Standby, ve kterém je obrazovka vypnutá, ale zařízení je stále napájené, aby mohlo reagovat na dálkový ovladač.
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok
284 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let
1 419 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let
2 838 Kč

Další parametry

Distribucevysvětlivka
oficiální ČR

Distribuce

Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen.
Rozměr pro uchycení (VESA)vysvětlivka

200x200 mm

Rozměr pro uchycení (VESA)

VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400.
Hotelový módvysvětlivka
ano

Hotelový mód

Umožňuje na přístroji omezit některé funkce tak, aby uživatel mohl přístroj obsluhovat, ale nedošlo ke změně základního nastavení.

(například rozladění TV, změny programů, nastavení hlasitosti nad povolenou mez atd.)
Televize pro náročnévysvětlivka
Ne

Televize pro náročné

Televizor pro náročné nemusí být jen pro hrstku vyvolených. Každý z nás má jiné představy o nárocích na televizor. Televizory v této kategorii určitě splní všechny vaše představy o dokonalém televizoru.
Barvavysvětlivka

titan

Barva

Barvou je myšleno barevné provedení rámu a případně zadní strany televizoru, ve kterém je osazena obrazovka
Hmotnost bez podstavce
9.5 kg
Výška bez podstavce
57 cm
Šířka bez podstavce
97.3 cm
Hloubka bez podstavce
5.5 cm

Rozměry

Šířka výrobku
97.29 cm
Výška výrobku
63.5 cm
Délka (Hloubka) výrobku
25.07 cm
Hmotnost výrobku
10.5 kg
Šířka balení
111.5 cm
Výška balení
67.3 cm
Délka (Hloubka) balení
12.3 cm
Hmotnost balení
13.5 kg

 POPIS

Televize Samsung UE43M5572

 • 43" Full HD Smart TV UE43M5572 Série 5
 •  
 • > Věrné barvy
 • > Nahrávání programů na USB
 • > Smart ovladač
 • > Zdokonalený zážitek ze sledování
 •  
 • Funkce Ultra clean view
 • Funkce Ultra Clean View pomocí zdokonaleného algoritmu analyzuje originální obsah a přináší vyšší kvalitu obrazu bez jakéhokoli zkreslení. Vychutnejte si skutečně čistý a jasný obraz.
 •  
 • Funkce Contrast Enhancer
 • Užijte si sledované scény s mnohem větší hloubkou. Funkce Contrast Enhancer aplikuje různé úrovně kontrastu na různé oblasti obrazu, a tak probouzí zobrazovaný obsah k životu.
 •  
 • Technologie Micro Dimming Pro
 • Vychutnejte si přesné detaily a barevné odstíny. Technologie Micro Dimming Pro rozděluje obraz na jednotlivé části, které pak samostatně analyzuje pro dosažení ještě hlubších černých a jasnějších bílých.
 •  
 • Technologie PurColour
 • S technologií PurColour získáte obraz v opravdu věrném barevném provedení. Ponořte se do světa TV zábavy a vychutnávejte si všechny barvy stejně přirozené a realistické jako v přírodě.
 •  
 • Snadné připojení a více zábavy
 • Připojte svůj oblíbený multimediální obsah k TV prostřednictvím USB rozhraní a sledujte videa, přehrávejte hudbu nebo si prohlížejte fotografie.
 •  
 • Staňte se vládcem obývacího pokoje
 • Ovládejte televizor hlasem - anebo získejte kontrolu nad každým zařízením, které k němu připojíte, pomocí pouze jediného dálkového ovladače.
 •  
 • Smart View spojí telefon se smartphonem
 • Prostřednictvím aplikace Smart View se váš chytrý telefon promění v dálkový ovladač. A díky jednoduchému propojení obou přístrojů si obsah ze smartphonu snadno pustíte na televizoru.
 •  
 • Snadný přístup k oblíbeným pořadům přes Smart Hub
 • Veškerá zábava na jednom místě. Vybrat ten správný pořad pro každou příležitost je díky uživatelskému rozhraní One Depth a funkci Smart Hub vašeho televizoru snazší než kdy dřív.
 •  
 •  
 • TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
 •  
 • Řada
 • Řada
 • 5
 •  
 • Displej
 • Úhlopříčka obrazovky
 • 43"
 • Rozlišení
 • 1 920 × 1 080
 •  
 • Video
 • Obrazový systém
 • HyperReal
 • PQI (index kvality obrazu)
 • 800
 • Dynamický kontrastní poměr
 • Mega Contrast
 • Micro Dimming
 • M/D Pro
 • Wide Color Enhancer (Plus)
 • Ano
 • PurColor
 • Ano
 • Contrast Enhancer
 • Ano
 • Auto Motion Plus
 • Ano
 • Filmový režim
 • Ano
 •  
 • Zvuk
 • Dolby Digital Plus
 • Ano
 • DTS Codec
 • Ano
 • Zvukový výkon (RMS)
 • 20 W
 • Typ reproduktorů
 • 2kanálové (směřující dolů + Bass Reflex)
 • Multiroom Link
 • Ano
 • Blutooth Audio
 • Ano
 •  
 • Smart Service
 • Hlasová interakce
 • UK angličtina, španělština, francouzština, italština, němčina
 • Webový prohlížeč
 • Ano
 •  
 • Konvergence
 • Zrcadlení obsahu - TV -> mobilní zařízení
 • Ano
 • Zrcadlení obsahu / DLNA - mobilní zařízení -> TV
 • Ano
 • Nízkoenergetické připojení Bluetooth
 • Ano
 • Wi-Fi Direct
 • Ano
 •  
 • Přijímač/vysílání
 • Digitální vysílání
 • DVB-T2/C/S2
 • Analogový přijímač
 • Ano
 • CI (Common Interface)
 • CI+(1.3)
 • Vysílání dat
 • HbbTV 1.5 (CZ,SK,DE,AT,FR,ES,EE) / HbbTV 1.0 (PL,HU,CH,BE,NL,LU,PT,DK,FI) / MHEG 5 (GB,IE)
 •  
 • Konektivita
 • HDMI
 • 3
 • USB
 • 2
 • Komponentní vstup (Y/Pb/Pr)
 • 1
 • Kompozitní vstup (AV)
 • 1 (společné použití pro komponent Y)
 • Ethernet (LAN)
 • Ano
 • Digitální Audio výstup (optický)
 • 1
 • Vstup RF (pozemní/kabelový vstup)
 • 1 / 1 (společné použití pro pozemní vysílání) / 1
 • Slot CI
 • 1
 • Podpora pro HDMI A / Návr. kanál
 • Ano
 • Rychlé přepínání HDMI
 • Ano
 • Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN
 • Ano
 • Anynet+ (HDMI-CEC)
 • Ano
 •  
 • Design
 • Design
 • K5500 design (FHD Slim)
 • Typ rámečku
 • VNB
 • Tenké provedení
 • Step-up Slim
 • Barva přední strany
 • Tmavá titanová
 • Typ podstavce
 • Quad
 •  
 • Další funkce
 • Okamžité zapnutí
 • Ano
 • Procesor
 • Čtyřjádrový
 • Usnadnění
 • Hlasový průvodce (UK angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, holandština, polština, dánština, švédština, finština, norština, portugalština, ruština (pouze při připojení k síti EE, LV, LT)) / Zvýšení / Vysoký kontrast / TV dálkově (UK angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, holandština, polština, dánština, švédština, finština, norština, portugalština, ruština (pouze při připojení k síti EE, LV, LT )) / Audio s více výstupy
 • Digital Clean View
 • Ano
 • Automatické vyhledávání kanálů
 • Ano
 • Automatické vypnutí
 • Ano
 • Titulky
 • Ano
 • Connect Share™ (pevný disk)
 • Ano
 • ConnectShare™ (USB 2.0)
 • Ano
 • Vestavěná funkce POP
 • Ano
 • EPG
 • Ano
 • Herní režim
 • Ano
 • Jazyk OSD
 • 27 evropských jazyků + ruština (pouze při připojení do sítě EE, LV, LT)
 • Vestavěné rozhraní BT HID
 • Ano
 • Podpora rozhraní USB HID
 • Ano
 • Podpora MBR
 • Ano
 • Ultra Clean View
 • Ano
 •  
 • Ekologické funkce
 • Ekologický snímač
 • Ano
 • Třída energetické účinnosti
 • A+
 •  
 • Elekrické napájení
 • Zdroj napájení
 • AC220-240V 50/60Hz
 • Příkon (max.)
 • 115 W
 •  
 • Rozměry
 • Rozměry balení (Š x V x H)
 • 1115.0 x 673.0 x 123.0 mm
 • Velikost televizoru s podstavcem (Š x V x H)
 • 972.9 x 635.0 x 250.7 mm
 • Velikost televizoru bez podstavce (Š x V x H)
 • 972.9 x 570.0 x 55.1 mm
 •  
 • Hmotnost
 • Hmotnost balení
 • 13,5 kg
 • Hmotnost televizoru s podstavcem
 • 10,5 kg
 • Hmotnost televizoru bez podstavce
 • 9,5 kg
 •  
 • Příslušenství
 • Model dálkového ovládání
 • TM1750A
 • Baterie (pro dálkový ovladač)
 • Ano
 • Samsung Smart Control ovladač (součást balení)
 • Ano
 • Podpora nástěnného držáku Mini (držák není součástí balení)
 • Ano
 • Podpora nástěnného držáku VESA (držák není součástí balení)
 • Ano
 • Uživatelská příručka
 • Ano
 • Elektronická příručka
 • Ano
 • Napájecí kabel
 • Ano
 • Tenký kabel
 • Ano

 SOUBORY KE STAŽENÍ

Televize Samsung UE43M5572

 

 

 VHODNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

 DISKUZE

Máte ke zboží Televize Samsung UE43M5572 nějakou otázku? Zajímá Vás nějaký detail?

Neváhejte a napiště do této diskuze.

Příspěvek do diskuze

Vyhrazujeme si právo nevhodné příspěvky smazat.
Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázek zboží má pouze informativní charakter.

 Nevybrali jste si?

www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999
 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky Hello bank!Nákup na splátky HomeCreditVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.