www.obchody24.cz, infolinka 800 200 999

Vysavače přes vodu2530 Kč
2531 Kč
   • 2530 Kč
    2531 Kč
 • Značky
 • Sklad
   •  
 • Pro alergiky
 • skrýt upřesnění
Vašemu výběru vyhovuje 1 položka.

Jak si vybrat ideální vysavač?

Nabídka vysavačů je velmi široká nejen co do typů, ale také z hlediska použitých technologií a konstrukce. Vybrat ten nejlepší pro konkrétní účely není zcela jednoduché,  proto jsme pro Vás připravili několik rad a tipů, jak zvolit ideální vysavač právě pro Vás.

Ještě před výběrem konkrétního modelu vysavače je třeba si vymezit, zda se má jednat o klasický podlahový vysavač s velkým sacím výkonem, případně zda Vám bude stačit vysavač tyčový, který bývá navíc akumulátorový (používat jej můžete bez přívodní šňůry). Poslední velkou skupinu tvoří vysavače robotické, které nepotřebují prakticky žádnou obsluhu a vysávají sami v průběhu dne tak, jak je naprogramujete.

Každý typ vysavače se samozřejmě hodí pro jiné účely. Podlahové vysavače využijete u velkých bytů a domů, naopak tyčový je vhodný pro rychlé vysávání drobných nečistot namísto jejich zametání. Robotický vysavač je ideální především do míst s tvrdou podlahou, kde odvádí velmi dobrou práci a nemusíte se o něj po prvním nastavení prakticky vůbec starat.

zobrazit více

 
 
800 200 999
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nákup na splátky CETELEMMasterCard SecureCodeVerified VisaVisaVisa ElectronMasterCardMaestroPayU